Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: [166] Ceny na allegro i ewentualny zakup - warto?

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Postów
    140

    Domyślnie [166] Ceny na allegro i ewentualny zakup - warto?

    Koledzy,

    widzę co raz więcej 166 na allegro w cenach bliskich cenom dobrze wypieczonego chleba . Przeważają Alfy oczywiście ściągane zza granicy, niby nie bite, z przebiegami zwykle poniżej 200 000 km itd. ze świetnym wyposażeniem. Czy warto się w to pchac? Tzn. Alfę 166 w cenie do 15 000 zł. Miała byc Alfa 147, ale nie ukrywam, że 166 bardziej mi się podoba. Co o tym myślicie? A może ktoś z Was już miał podobny dylemat i jeździł oglądac "takie" Alfy? Czekam na pomoc Koledzy!

    Ps. A może opłaca się samemu po taką pojechac? Ceny na autoscout24 powalają na kolana

  2. #2
    rwww
    Gość

    Domyślnie

    Jak chcesz jechac to wal do norymbergi na ulicy Leyher str. stoi ladna 166 3.0 manual przebieg 97tys i to bardzo prawdopodobne ze prawdziwy (sam wczoraj ogladalem ten samochod)
    cena- mysle ze za 4100 euro wyrwiesz, wlasciciel komisu na dziendobry powiedzial mi 4500

    sam bym go wzial ale jeszcze 3 miesiace musze przemieszkac w angli

  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar blackalfa166
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 166 3.0 V6 1999; AR 166 3.0 V6 2002; JEEP Grand Cherokee V8 5.9 1998; Cadillac Seville STS
    Postów
    754

    Domyślnie

    już to kiedyś pisałem
    są dwa wyjścia : albo ufasz poprzedniemu włascicielowi w to co mówi i wtedy szukasz drogich wypieszczonych modeli sugerując się tym że auto ma wysoką cenę bo jak twierdzi własciciel jest idealne i udokumentowane książką i fakturami...

    albo nie dajesz wiary właścicielowi i chcesz sam auto doprowadzić do porządku. Wtedy szukasz najtańszych modeli.

    Ja tak zrobiłem i znalazłem 166 3.0 czarną z jasnym skórzanym środkiem w pelnej opcji tylko bez szyberdachu w mechanicznym stanie agonalnym. Zawieszenie leżało na glebie i całość klekotała i skrzypiała straszliwie.do tego była do wymiany nagrzewnica, xenony, i inne duperele. Blacha była dobra delikatne obcierki na przednim i tylnym zderzaku. Pojechałem do serwisu i wszystko sobie obejrzałem. Pomiar warstwy lakierniczej potwierdził moje przekonanie o oryginalności lakieru nigdzie nie było zadnych napraw podwozie równiez nie wykazywało śladów napraw. Decyzja kupuję i tak oto za 12 tys stałem się posiadaczem mojej belli z grudnia 1999r.

    Bella od razu zamiast na podwórko trafiła do zaprzyjaźnionego ASO gdzie wszystko zostało naprawione a zużyte elementy wymienione.

    do dnia dzisiejszego wrzuciłem w to auto jakieś 15 tyś czyli nominalnie auto kosztowalo mnie ok 27 tys ale wiem że nigdzie za takie pieniądze nie kupiłbym takiego auta cała nowa zawieszka alternator rozrusznik rozrząd nagrzewnica i inne i wszystko oryginalne

    auto zapewne na dłużej zagośći w rodzinie i przy nastepnej zmianie pewnie odziedziczy je żona.

    w planach jest 166 3.2 po liftingu oczywiście czarna z bezowym środkiem lub 159 3,2 Q4 tez czarna z jasnym środeczkiem. Zobaczymy co się trafi. Nie spieszy mi się ale bacznie oglądam ogłoszenia w poszukiwaniu tzw okazji w którą zapewne znowu zainwestuję ale ona odpłaci mi to z nawiązką 8)

Podobne wątki

  1. Zakup Alfy Romeo GTV - Problemy i ceny
    Utworzone przez kristof1745 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 124
    Ostatni post / autor: 14-06-2014, 12:06
  2. Alfa Romeo 146 z Allegro - Warto?
    Utworzone przez Piotrekc w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-09-2011, 18:47
  3. Alfy na Allegro - czy warto ?
    Utworzone przez adamf w dziale 156
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 20-09-2011, 21:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory