Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: chce sekwencje do 2.0 TS

  1. #1
    marny156
    Gość

    Domyślnie chce sekwencje do 2.0 TS

    Chce zalozyc gaznapiszcie jak ik i nie wiem czy warto napiszcie jak sie sprawuja te silnniki na gazie. Dzieki

  2. #2
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,469

    Domyślnie

    uzupełnij profil!! a sekwencję załóż i po problemie
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

    Lancia Delta 1.8 TBI 283KM -jest

  3. #3
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Jasło
    Auto
    AR 147 2.0 TS Selespeed 2000r.
    Postów
    22

    Domyślnie

    kolega ma 2.0 ts na gazie z dt gas system-tak to ci co byli w interwencji i chodzi mu elegancko roznicy nie widac miedzy gazem a benzyna jezdzilem tym autkiem. spalanie przy jego dosc ostrej jezdzie to okolo 15 litrow na 100 ale zaznaczam on jezdzi ostro nie zaluje jej gazu. a na marginesie to zakladam gaz do autek i taka sekwencje moglbys u mnie miec za 2200 ale daleko mieszkasz ciekaw jestem ile krzykaja w katowicach

  4. #4
    osaalfa146
    Gość

    Domyślnie

    Ja mam 2.0 i sekwencje i muszę powiedzieć, że w jeździe nic się nie odczuwa , według mnei tak samo jak na benzynie tylko oczywiście musi być tankowany dobry gaz a nie jakis szajs, polecam tylko podobno gaz ma zdrożeć 30% ://

  5. #5
    Kosiar
    Gość

    Domyślnie

    też myślałem aby założyć dobrą instalacje do mojej 2.0 tylko raz że gaz ma zdrożeć a dwa jakoś dalej nie mam aspektów które mnie do gazu chcą przekonać jedynie taki ze tanio

  6. #6
    Administrator weteran Romeo Avatar ozzy
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia Kombi
    Postów
    915

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kosiar
    tylko raz że gaz ma zdrożeć
    Co pół roku przy okazji podwyżek cen benzyny słyszy się o podwyżce cen gazu. Ja tak od kiedy pierwsze własne auto zakupiłem (4 lata temu to było) słyszę: gaz ma zdrożeć, gaz ma zdrożeć. I co? I zdrożał. Ale minimalnie. Nikt teraz nie pamięta, że gaz kosztował kiedyś 1.20zł. Bo jak benzyna jest po 4.70zł to nikt nie marudzi że gaz po 2.10zł :wink:

    Ale do rzeczy, ja gazu nie założyłem po zakupie auta kilka lat temu, czy żałuję? Nie wiem, ale wiem że nie zrobiłem tego przede wszystkim "bo miał zdrożeć" :? Aby to miało sens gaz należy założyć jak najszybciej, wtedy maksymalizujesz oszczędności. Albo zrób to od razu, albo wcale.

    Jeżeli mogę Ci coś doradzić, jak smigałem 166'ką z gazem (już taką zakupiłęm) to okazało się że w ASO gdzie z nią jeździłem instalują gaz, znają silniki V6, TS i wiedzą co dla nich dobre i które instalacje nie sprawiają problemów. Jakie wtryskiwacze wybrać do Twojej pojemności i pozostałe elementy. Odwiedź ASO lub zadzwoń do nich i pogadaj. Przecież oni to robią na co dzień. I kompleksowo.

    Bo co z tego, że ja Ci doradzę instalację LPI, jak nie będzie serwisu i mechanika z kompem do tej instalacji w Twoim pobliżu?
    Jest: Outlander II, 2.0MIVEC, CVT, 2WD, Lift
    Były: Mitsubishi Lancer Sportback CYxA 1.8; Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia; Alfa Romeo 156 2.0 T.S. Selespeed; Alfa Romeo 166 3.0 V6 SporTronic; Honda Civic 1.4i EJ9; Fiat 126p 650.

  7. #7
    Kosiar
    Gość

    Domyślnie

    no właśnie chyba wybiorę się do GANINEXU w katowicach gdzie mam najbliżej i tam pogadam , mam pytanie czy TS będzie mocno zmulony na gazie?

  8. #8
    Administrator weteran Romeo Avatar ozzy
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia Kombi
    Postów
    915

    Domyślnie

    Nie powinien, jeżeli dobrze zrobią i nie będziesz skąpił.
    Ogólnie to już nie te instalacje co dawniej. Różnica jest, ale nie powinna być bardzo odczuwalna. Niektórzy mówią że nie widzą różnicy.
    Jest: Outlander II, 2.0MIVEC, CVT, 2WD, Lift
    Były: Mitsubishi Lancer Sportback CYxA 1.8; Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia; Alfa Romeo 156 2.0 T.S. Selespeed; Alfa Romeo 166 3.0 V6 SporTronic; Honda Civic 1.4i EJ9; Fiat 126p 650.

  9. #9
    candy
    Gość

    Domyślnie

    Optymalny zestaw:
    Sterownik: Stag300, a z tanszych kme, zenit
    Reduktor: Zavoli Zeta S, kme silver powinien dac rade, moze cos z Europegas do 200ps lub nowosc scorpion mioni do 160ps. Ma ponoc male przerosty cisnienia po cut ofie.
    Wtryskiwacze: Magic jet, planijet, z dozszych khein. Nie daj sobie wcisnac valteca lub riala.
    Przy prawidlowym montazu w/w zestawu auto bedzie pracowoalo jak na pb

  10. #10
    melek_italia
    Gość

    Domyślnie

    Mam 1.8 TS ale jak ci zaloza dobrze tak jak mi to bedzie lepiej jezdzila na gazie niz na benzynie,spalanie 12 l z klima i ostra jazda lepiej trzyma temperature silnika,narazie tylko 1500 km na gazie ale mysle ze te silniki kochaja gaz

Podobne wątki

  1. Wskaznik poziomu paliwa pokazuje co chce i kiedy chce.
    Utworzone przez Alfi w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-01-2014, 19:47
  2. mozna ustawic sekwencje na odlaczonej sondzie??
    Utworzone przez daniel675 w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 19-07-2012, 05:55
  3. Gdzie zalozyc tanio sekwencje w mazowieckim??
    Utworzone przez daniel675 w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 15-10-2011, 17:41
  4. Fiat Tempra 2.0 zwykły gaz na sekwencje. Koszty?
    Utworzone przez AlfaFAN w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-03-2011, 17:42
  5. gdzie zalozyc sekwencje do 156 2.5L mazowieckie
    Utworzone przez bmw535i89 w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 04-10-2008, 07:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory