Strona 1 z 8 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 75

Temat: Tanie OC!!! Sanok

  1. #1
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar deka07
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Sanok/Gdańsk
    Auto
    Była Alfa Romeo 166 2,5 V6 Sportronic, 166 2,5 V6 Progression, Jest Alfa Romeo 159 JTDm 120 KM
    Postów
    221

    Domyślnie Tanie OC!!! Sanok

    Jeżeli szukasz taniego ubezpieczenia OC lub elastycznego AC i jesteś z Sanoka lub okolic to zapraszamy do nas.

    Ubezpieczamy w dziesięciu towarzystwach ubezpieczeniowych: AXA, Benefia, Compensa, InterRisk, Liberty Direct, Link4, MTU, Proama, PZU, TUW TUZ.

    Wybieramy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

    Dla Alfaholików dodatkowe zniżki.



    Zapraszamy do naszego biura:
    "KRASNOPOLSKI" Agencja Ubezpieczeniowa
    ul. Mickiewicza 29, lok. 105
    38-500 Sanok

    tel. 660 773 243



    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Reklama.nowa.jpg
Wyświetleń:	209
Rozmiar:	98.2 KB
ID:	79261Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tn_DSCF0680.jpg
Wyświetleń:	153
Rozmiar:	125.6 KB
ID:	79262Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tn_DSCF0683.jpg
Wyświetleń:	151
Rozmiar:	104.0 KB
ID:	79263
    Ostatnio edytowane przez deka07 ; 04-12-2012 o 16:03 Powód: ...

  2. #2
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar deka07
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Sanok/Gdańsk
    Auto
    Była Alfa Romeo 166 2,5 V6 Sportronic, 166 2,5 V6 Progression, Jest Alfa Romeo 159 JTDm 120 KM
    Postów
    221

    Domyślnie

    Oprócz ubezpieczeń komunikacyjnych posiadamy w swojej ofercie inne rodzaje ubezpieczeń...

    Oferujemy ubezpieczenia dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

    Nasza oferta dotyczy ubezpieczeń:

    Ubezpieczenia komunikacyjne: OC, AC, NNW, Assistance, Zielona Karta, Ubezpieczenie Szyb, Ochrona Prawna. Zniżki do 80%.

    Ubezpieczenia majątkowe: domy, mieszkania, domki letniskowe, budynki gospodarcze, garaże, obiekty małej architektury (bramy, ogrodzenia, itp. ), elementy wyposażenia (RTV, AGD, elektronika, itp. ), NNW i OC w życiu prywatnym, OC posiadacza nieruchomości.

    Ubezpieczenia zdrowotne: następstwa nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenie z tytułu osierocenia dziecka, ubezpieczenie z tytułu urodzenia się dziecka, następstwa nieszczęśliwych wypadków współmałżonka lub partnera, ubezpieczenie krótkotrwałej niezdolności do pracy, ubezpieczenie pobytu w szpitalu, poważnych zachorowań oraz operacji medycznych, ubezpieczenie medyczne, assistance medyczny.

    Ubezpieczenia turystyczne (zawierane również dla wyjeżdżających służbowo).

    Ubezpieczenia dla firm:
    -od ognia i innych zdarzeń losowych: budynki, maszyny, środki obrotowe, nakłady inwestycyjne, gotówka, mienie osób trzecich oraz pracownicze;
    -od kradzieży: maszyny i urządzenia, mienie osób trzecich oraz pracownicze, gotówka;
    -OC wykonywanej działalności: deliktowe oraz kontraktowe;
    -ubezpieczenie mienia w transporcie Cargo;
    -ubezpieczenie kosztów stałych działalności;
    -NNW osób zatrudnionych;
    -ochrona prawna;
    -ubezpieczenia grupowe dla pracowników;

    Ubezpieczenia biur rachunkowych.

    Ubezpieczenia rolne: OC rolnika, ubezpieczenie budynków rolniczych, mienia w gospodarstwie rolnym, ubezpieczenia zwierząt oraz upraw, Agro-Casco.



    Zapraszamy

  3. #3
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar deka07
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Sanok/Gdańsk
    Auto
    Była Alfa Romeo 166 2,5 V6 Sportronic, 166 2,5 V6 Progression, Jest Alfa Romeo 159 JTDm 120 KM
    Postów
    221

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kupon1.jpg
Wyświetleń:	151
Rozmiar:	105.1 KB
ID:	80702

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Sebek2442
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Mistrzewice
    Auto
    147 1.9 JTD
    Postów
    807

    Domyślnie

    Kurcze a żeby u Ciebie kolego ubezpieczyć Belle koniecznie trzeba sie pojawić w biurze bo trochę daleko mam
    proszę o pw

  5. #5
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar deka07
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Sanok/Gdańsk
    Auto
    Była Alfa Romeo 166 2,5 V6 Sportronic, 166 2,5 V6 Progression, Jest Alfa Romeo 159 JTDm 120 KM
    Postów
    221

    Domyślnie

    Zawieramy ubezpieczenia u nas w biurze lub w Sanoku / okolice dojeżdżamy do klienta. Zawarcie ubezpieczenia to cała "procedura", a żeby nie popełnić błędów koniecznym jest bezpośredni kontakt...

  6. #6
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar PHOENIX
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Podolsze, Poland
    Auto
    BRERA 2,4 JTDm 2008 ; 156 Sportwagon 1,9 JTD 2004r. + 147 1,6 TS 2001 r była
    Postów
    444

    Domyślnie

    szkoda bo mi tez sie konczy OC a za daleko do was
    jeśli pomogłem w jakimś poście nie zapomnij podziękować za niego

    "Życie dane jest raz człowiekowi i trzeba przeżyć je tak, by nie płonąć ze wstydu za lata przeżyte bez celu."

    Il mio terzo amore Alfa Romeo



  7. #7
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał PHOENIX Zobacz post
    szkoda bo mi tez sie konczy OC a za daleko do was
    A jaki macie problem wejsc na kalkulator cen OC. Ja niewiem ile wy płascicie za OC ale ja przewertowałem wszystkie opcje i moja Alfa 156 2,4 JTD 2000r SW przy -60% zniżki wychodzi w Mbanku 487pln na rok a w Liberty 550pln w obu opcjach już z NNW . PZU= kosmos 3x więcej a reszta i tak po 2x więcej.

  8. #8
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar PHOENIX
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Podolsze, Poland
    Auto
    BRERA 2,4 JTDm 2008 ; 156 Sportwagon 1,9 JTD 2004r. + 147 1,6 TS 2001 r była
    Postów
    444

    Domyślnie

    nikt nie powiedzial ze to problem sprawdzić w innych towarzystwach , ale byc moze , u kolegi bylo by najteniej a wtedy i tak nic z umowy bo za daleko .
    jeśli pomogłem w jakimś poście nie zapomnij podziękować za niego

    "Życie dane jest raz człowiekowi i trzeba przeżyć je tak, by nie płonąć ze wstydu za lata przeżyte bez celu."

    Il mio terzo amore Alfa Romeo



  9. #9
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Wiem , rozumiem . Ostatnio po reklamach mega taniego OC w Linku zadzwoniłem i strzelił mi w pysk 880pln. Pytam gościa gdzie tu ta "taniość" jak mi się kończy ubezpieczenie za które płace niecałe 500pln. On mi miesza to jakie korzysci mi dają...Ja się go pytam czy OC to Autocasco ,że ja mam jakieś korzysci z tego?? No i rozmowa się zakończyła... Dla przykładu mam stare Bravo które żona zarzyna szlifując swoje umiejętności . W mojej obecnej ubezpieczalni płace 350pln a PZu mi zaspiewało 1200pln !!!!! To już troche przegięcie. Chciałbym wspierać nasze "rodzime " firmy ale to nie róznica tabliczki czekolady a kilku skrzynek gorzoły

  10. #10
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar deka07
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Sanok/Gdańsk
    Auto
    Była Alfa Romeo 166 2,5 V6 Sportronic, 166 2,5 V6 Progression, Jest Alfa Romeo 159 JTDm 120 KM
    Postów
    221

    Domyślnie

    Powiem tak:

    Po pierwsze te śmieszne kalkulatory lub porównywarki cen ubezpieczeń to jedna wielka lipa (każde towarzystwo ma inne priorytety oceny ryzyka itd., ceny w kalkulatorach zmieniają się codziennie, nie ma fizycznej możliwości stworzenia porównywarki cen, powatarzam nie ma). Dlatego sprawdzanie cen przez wyżej wymienione jest delikatnie mówiąc mało sensowne.

    Po drugie pracujemy nad rozwiązaniem, by sprzedawać polisy "na odległość".

    Po trzecie zwracam się do kolegi Nazar: jeśli oczywiście wyrazi zgodę i prześle mi parę danych na priv, spróbujemy wyliczyć u mnie składkę za ubezpieczenie. To potwierdzi lub zaprzeczy celowości sprzedaży polis "na odległość". Co do rodzimych firm, w ubezpieczeniach takie nie istnieją poza PZU, ale to kwestia czasu.

Podobne wątki

  1. warsztat sanok i okolice
    Utworzone przez PawelLU w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-04-2015, 06:30
  2. Wymiana rozrządu poszukiwany dobry ,zaufany warsztat Sanok-Krosno
    Utworzone przez daman w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31-03-2015, 18:14
  3. [147 159 ] 1.9 jtd prośba o ocenę egzemplarzy 147-Sanok 159 Bełżyce
    Utworzone przez chip w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-09-2014, 20:33
  4. Nowy Sanok Krzyś ;)
    Utworzone przez krzysparco w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-05-2013, 12:39
  5. Zakup GT-Sanok
    Utworzone przez mariuszomix w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 09-04-2011, 10:56

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory