Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: ŻARÓWKI zwane pseudo XENONONami H1 + H7....czy warto je instalować??

  1. #1
    Maaestro
    Gość

    Thumbs up ŻARÓWKI zwane pseudo XENONONami H1 + H7....czy warto je instalować??

    Witam Was!

    Zastanawiam się czy jest sens kupować żarówki będące na allegro..

    Oferują: ZESTAW ŻARÓWKI 2x H7 4x H1 ALFA ROMEO 156 Sport lub ZESTAW ŻARÓWKI 2x H7 H1 ALFA ROMEO 156 za 72/62zł... mam zwykłe reflektory wymieniane rok temu z powodu pęknięć, więc bella wygląda bardzo świeżutko... jednakże w nocy trochę mnie irytują zwykłe żarówki.. chciałbym coś mocniejszego i jaśniejszego, bo 'przesiadając się z ksenonów' czuje spory dyskomfort

    Chciałem uniknąć kupna przetwornicy etc... dlatego taki rozwiązanie myślę, że chociaż trochę mogłoby mnie zadowolić -

    CO O TYM SĄDZICIE?? Linków nie wkleiłem, bo podejrzewam, że jest to zabronione, ale po wklejeniu tych podkreślonych haseł od razu Was przekieruje do aukcji

    Pozdrawiam Was serdecznie i liczę na Wasze opinie

  2. #2
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Rozumiem, że to krypto-reklama bo nie wierzę, że chcesz kupić taki chłam. Przecież malując/barwiąc szkło żarówki osłabia się strumień światła, więc nie wiem jak niby mają świecić jaśniej przy mocy identycznej, jak seryjne... Natomiast kupując 100 watowe załatwiasz sobie szybka wymianę odbłyśnika.

  3. #3
    Maaestro
    Gość

    Domyślnie

    Nie jest to krypto reklama, bo zajmuję się czymś całkiem innym

    Znajomy sąsiad montował do swojej renatki własnie tego typu badziewie i efekt końcowy był ciekawy.. jasne światło, większa widoczność..

    Co w takim razie polecasz?? Reflektor bez soczewki przeciez nie nada sie do przerobki z przetwornica i zarowka ksenonowa

  4. #4
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maaestro Zobacz post
    Nie jest to krypto reklama, bo zajmuję się czymś całkiem innym

    Znajomy sąsiad montował do swojej renatki własnie tego typu badziewie i efekt końcowy był ciekawy.. jasne światło, większa widoczność..

    Co w takim razie polecasz?? Reflektor bez soczewki przeciez nie nada sie do przerobki z przetwornica i zarowka ksenonowa
    Tanio i dobrze w tym przypadku to dwie różne rzeczy. Rozbierz lampy, wyczyść odbłyśnik i szkło i już będzie różnica. Jest o tym dużo na forum. Ewentualnie pisz do kolegi, który przerabia lampy na naszym forum.

  5. #5
    Maaestro
    Gość

    Domyślnie

    Akurat reflektory mam nowe, więc są jednym słowem lśniące Tzn każdy kto by wsiadl - bylby pod wrazeniem aczkolwiek jesli ktos sie przesiada z auta z dobrym reflektorem bixenonowym na zwykła żarówę... zaczyna narzekac

    Dziekuje za pomoc, pozdrawiam

  6. #6
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar RafcioL27
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Świdnik
    Auto
    AR 156 2.0 TS 2000r.SW + LPG
    Postów
    472

    Domyślnie

    Witam, Miałem coś takiego w Astrze, wszystko jest ok jak jest sucha jezdnia bądź zaśnieżona światła świecą na biało i jest lepszy efekt ale jeżeli popada deszcz i jezdnia jest mokra to nic nie było widać i dlatego wróciłem do zwykłych. Ja na twoim miejscy wolał bym wydać kasę na jakieś dobre żarówki jakieś helli + 50% lub coś w tym stylu
    Pozdrawiam

  7. #7
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Kraków Radom
    Auto
    159 1.9 16v q-tronic 2008r
    Postów
    876

    Domyślnie

    przeglądu nie przejdziesz z takimi żarówkami. choć sam jeździłem w fiacie siena, to teraz bym się zastanowił czy warto. Barwa światła jest trochę inna (mniej żółta), ale czy lepiej świecą, chyba nie.

  8. #8
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,554

    Domyślnie

    Imho przegląd przejdzie Ale badziewie to jest niesamowite. Bez deszczu jeszcze jak Cię mogę, ale trochę zacznie padać w nocy i kaszana straszna. Dość dobre są żarówki firmy Tungsram. Nie są przesadnie drogie, a efekty zbliżone do droższych Osramów czy Philipsów.

  9. #9
    Maaestro
    Gość

    Domyślnie

    Dzieki wielkie za pomoc - z tym deszczem to nie wiedzialem Takze zostane przy tym, co jest.. poprzystanę na wymianie oswietlenia tablicy rejestracyjnej na te tanie ledówki z allegro za 15zł kiedys do bmw kupowalem za 150zł... ale tam swiatlo bylo znakomite, tylek auta tak byl oswietlony..

  10. #10
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gorzyczki okolice Wodzisławia Śląskiego
    Auto
    Same ALFICE
    Postów
    4,445

    Domyślnie

    Zobacz sobie ten temat : http://www.forum.alfaholicy.org/hyde...er_plus-5.html

    Zainwestowałem w Tungsramy Sportlight + 50 i nie żałuje. Nie dośc, że poprawa świecenia kolosalna to wygląd lamp w nocy sie poprawił, bo świecą na biało, a nie jak poprzednie philipsy na żółto.

Podobne wątki

  1. Pytanie o żarówki H7 i o kontrolkę od przepalonej żarówki
    Utworzone przez Przemekkk97 w dziale 156
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 03-02-2016, 11:18
  2. [159] Czy żarówki bi-ksenonowe D1S będą pasować do 159? Gdzie kupujecie żarówki?
    Utworzone przez rysiek w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 24-11-2014, 21:17
  3. Kupić, nie kupić jako pseudo-bazar.
    Utworzone przez szerszeń w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-12-2011, 12:47

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory