Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Temat: Stacja kontroli pojazdów - Wrocław

  1. #1
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Question Stacja kontroli pojazdów - Wrocław

    Witam,

    Koledzy polecicie dobrą stację kontroli pojazdów we Wrocławiu? Oczywiście najlepiej, żeby ekipa znała się na AR. Kończy mi się przegląd, a przy okazji coś zaczęło lekko skrzypieć w zawieszeniu z przodu. Chciałbym, aby ktoś to profesjonalnie zdiagnozował.

    Pozdrawiam,
    Maciej

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar klajus
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    srebrny odkurzacz - 156 FL 1.9 JTD, Bubusiowóz czarny 159 2.0 JTDm
    Postów
    119

    Domyślnie

    Cytat Napisał magil Zobacz post
    Witam,

    Koledzy polecicie dobrą stację kontroli pojazdów we Wrocławiu? Oczywiście najlepiej, żeby ekipa znała się na AR. Kończy mi się przegląd, a przy okazji coś zaczęło lekko skrzypieć w zawieszeniu z przodu. Chciałbym, aby ktoś to profesjonalnie zdiagnozował.

    Pozdrawiam,
    Maciej
    Ja byłem w SKP na metalowców - było to moje pierwsze podejscie na przegląd i stacja wraz z ekipą robiła solidne wrażenie - dostałem listę poprawek dot. przedniego zawieszenia, która pokryła się z tym co było do zrobienia.
    Koszt 98 pln.
    Diagnosta rzeczowo opisał mi (laikowi) co jest nie tak no i nie podbił dowodu druga wizyta w przeciągu 2 tyg. wiązała się tylko ze sprawdzeniem tego co miało być zrobione (tutaj dodatkowo musiałem dopłacić 20 pln).
    Dodatkowo ustawił mi wymienioną żarówkę, która była poza zasięgiem moich grubaśnych dłoni
    Jeśli chodzi o mnie to dużym plusem było załatwienie obu wizyt "z biegu" bez wcześniejszego ustawiania się na wizytę.
    dziś do baku diesel leje moja kochana Żona

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar karp1u
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    Wroclaw
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTDm 16V, Distinctive
    Postów
    67

    Domyślnie

    to chyba normalne, ze nie trzeba się umawiać na wizyte celem przegladu rejestracyjnego. osobiście zawsze korzystam ze stacji kontroli pojazdow na klecinskiej przy mercedesie. panowie również sprawiają wrazenie konkretnych i rozne samochody widzieli. twarze ich się nie zmienily przez dobre pare lat, a pracując pod mercedesem maja do czynienia z roznymi nowinkami. nie ukrywam, ze mój pierwszy samochod A3 nie przeszla przeglądu ze względu na cienkie tarcze i klocki. odeslali mnie do serwisu nic nie biorac. przy okazji co roku przypominają listownie o konczocym się przeglądzie. taki dodatek. polecam

  4. #4
    Użytkownik Świeżak Avatar klajus
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    srebrny odkurzacz - 156 FL 1.9 JTD, Bubusiowóz czarny 159 2.0 JTDm
    Postów
    119

    Domyślnie

    Cytat Napisał karp1u Zobacz post
    to chyba normalne, ze nie trzeba się umawiać na wizyte celem przegladu rejestracyjnego. osobiście zawsze korzystam ze stacji kontroli pojazdow na klecinskiej przy mercedesie. panowie również sprawiają wrazenie konkretnych i rozne samochody widzieli. twarze ich się nie zmienily przez dobre pare lat, a pracując pod mercedesem maja do czynienia z roznymi nowinkami. nie ukrywam, ze mój pierwszy samochod A3 nie przeszla przeglądu ze względu na cienkie tarcze i klocki. odeslali mnie do serwisu nic nie biorac. przy okazji co roku przypominają listownie o konczocym się przeglądzie. taki dodatek. polecam
    to jeszcze nie próbowałeś wizytować legnickiego ASO przy salonie Fiata
    dziś do baku diesel leje moja kochana Żona

  5. #5
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    AR 166 busso / AR 166 jtdm / AR 166 jtd / AR 156 jtdm / AR 156 jtd / AR 147 jtdm
    Postów
    1,823

    Domyślnie

    nie polecam aso w legnicy ,choć faktycznie umawiać sie trzeba

  6. #6
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Popytałem się wśród znajomych - SKP na ul. Metalowców wydaje się być nadto profesjonalne. Kumpel pojechał do nich z Mondeo, skasowali za przegląd, po czym odesłali z listą do poprawek i na chłopski rozum były też tam zwykłe bzdury... a ja nie lubię takich nadgorliwców Na drugiej wizycie za sprawdzenie czy wszystko zostało naprawione skasowali dodatkowo 20 zł za podbicie przeglądu.

    A co do SKP przy Mercedesie słyszałem dobre opinie i tam się zapewne wybiorę, mam rzut beretem. Dzięki za odpowiedzi

  7. #7
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Jest: Skoda Superb 2.0 TDI. Było: 159 SW 1,9 JTD AR 147 1.9 JTD 16V 170 KM 2003 r. Passatto B5 1.8
    Postów
    1,268

    Domyślnie

    Ja jezdze do PTHW na Dmowskiego ( kolo salonu Seata przy Długiej ) do tej pory mialem tak ( odpukac zeby im sie nie odwidzialo ) ze jak cos znalezli to powiedzieli pomarudzili i przeglad podbili ,,tylko jak Pan za rok przyjedzie z tym to nie podbijemy ..."

  8. #8
    Użytkownik Rowerzysta Avatar fx25
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Brera Q4 Stelvio Q
    Postów
    383

    Domyślnie

    SKP na Metalowców jest ok,. to zazwyczaj z autami jest coś nie tak ;-). Mój 12 letni focus bez problemów przeszedł przegląd. A pojechałem tam dlatego, że jak już płacę to przynajmniej wiem za co. Wcześniej przez kilka lat jeździłem do SKP przy salonie citroena (TUBEK) na Powst. Śląskich/Krzycka bo po drodze do domu. Zawsze podbijali ale miałem wrażenie że nie za bardzo sprawdzają auto. Jak się dowiedziałem o SKP Metalowców to w kwietniu znowu tam pojadę.

  9. #9
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar aglaja
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa 147 1.9 JTD 115 KM, 2002 r. + Trabant 601 '78 r. + Opel Astra 1,7 CDTi 2012 r.
    Postów
    107

    Domyślnie

    Dobra, a ja spytam grzecznie czy ktoś ma stację taką co oko przymknie we Wrocławiu. Mianowicie samochód wychodzi w poniedziałek z warsztatu po dość sporych naprawach więc będzie wszystko ok poza szybą przednią która ma wgniot od kamyka. Przejadę się do auto-glass dowiedzieć czy żywicą nie da rady zalepić (jak się nie mylę koszt ok 100 zł? - jeśli się mylę poprawcie mnie proszę), ale jeśli nie da rady na żywicę to średnio z kasą stoję - po wizycie w warsztacie popłynęłam kilka tysięcy, a przegląd mam właśnie do poniedziałku. Odprysk nie zasłania nic i nie przeszkadza w jeździe, a szybę będę mogła wymienić dopiero po 1 kwietnia, (bo rozumiem, że to już koszt ok 300 zł?) samochodem nie jeździłam od stycznia przez usterki więc bardzo bym chciała podbić ten przegląd... Będe wdzięczna za wszelkie namiary.

  10. #10
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    wroclaw
    Auto
    166 2.4jtd spider 3,2v6
    Postów
    217

    Domyślnie

    Polecam stacje na ul Szczecińskiej nie czepiają się drobiazgów .
    pawel164

Podobne wątki

  1. Stacja kontroli pojazdów - Warszawa - prośba o poradę
    Utworzone przez andy1980 w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 04-10-2017, 11:08
  2. [Zapowiedź] 16-18.08.2013 Zlot Pojazdów Zabytkowych Motoclassic Wrocław
    Utworzone przez marwsk w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-08-2013, 13:46
  3. Stacja kontroli pojazdów w Poznaniu
    Utworzone przez maly_777 w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-06-2013, 23:25
  4. Gliwice - stacja kontroli pojazdów
    Utworzone przez SoulSucker w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-04-2013, 07:04
  5. Poznań stacja kontroli pojazdu
    Utworzone przez szefuni0 w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-10-2011, 17:47

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory