Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Warszawsko-Grudziądzko-Skierniewicki Wariat

  1. #1
    Użytkownik Embrion Avatar slyu
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    Wwa
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTDM 120
    Postów
    15

    Domyślnie Warszawsko-Grudziądzko-Skierniewicki Wariat

    Hej ho,

    a więc po latach niepowodzeń, jeżdżeniu Fordami, Audicami, Bmw... Stwierdziłem, że niemiecka precyzja i niezawodność to coś co ze mną zbyt dobrze nie współpracuję. No i kupiłem sobie Renaulta... I tutaj wielkie zdziwienie po przejechaniu 100 tysięcy kilometrów, również zauważyłem, że francuski komfort zawieszenia również nijak do mnie pasują...
    W poszukiwaniu nowego auta wybrałem nowy kierunek... Włochy... A tutaj wchodziła jedna marka w grę (na te droższe niestety mnie nie stać...)
    No i pojechałem do Naszych zachodnich sąsiadów i przywiozłem sobie Alfe Romeo 159...
    Po przejechaniu 2500 km, jestem wniebowzięty i na ulicach zacząłem zauważać jak dużo jeździ tych autek! No i stwierdziłem, że znając moje przygody z autkami, lepiej już zaczepić się na jakimś forum w celu dogłębnej analizy konstrukcji owego auta i jego podzespołów, aby niczym w przyszłości nie być zaskoczonym i jak najsprawniej znaleźć i usunąć przyszłe problemy.
    Przebieg roczny na poziomie około 50 000 km, jeżeli mam czas to większość napraw wykonuję sam, po doświadczeniach w klubie Forda Scorpio, chciałbym również dobrze spędzać czas na tym forum

    Do tej pory miałem wszystko w benzynie i LPG, no i kupiłem sobie traktor. Pierwsze wrażenia na plusie... Testuję autko na ruchliwych ulicach Warszawy i Łodzi głównie oraz w miejscowości Skierniewice, która leży gdzieś pomiędzy tymi dwoma miasteczkami.

  2. #2
    Użytkownik Ogier Avatar mk_1980
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    GRUDZIADZ
    Auto
    AR159 1.9JTDM 120KM
    Postów
    175

    Domyślnie

    no to pozdrowienia z Grudziądza, z tego co widze w opisie takie samo autko jak moje

  3. #3
    Użytkownik Embrion Avatar slyu
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    Wwa
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTDM 120
    Postów
    15

    Domyślnie

    Zapomniałem dodać chyba, że to Sportwagon, odnośnie Grudziądza to moje rodzinne miasto i bywam tam, też w miarę często Dzięki za pozdrowienia jak zobaczysz kiedyś CG70807 to ja

  4. #4
    Użytkownik Ogier Avatar mk_1980
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    GRUDZIADZ
    Auto
    AR159 1.9JTDM 120KM
    Postów
    175

    Domyślnie

    ok u mnie CG 70022 parkuje na Strzemyku wiec milo bedzie zobaczyc siostre mojej 159

Podobne wątki

  1. Po zmianie rozrządu klekocze wariat jak oszalały
    Utworzone przez Proxim@Ar w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29-05-2012, 19:11
  2. Niesprawny wariat a założenie lpg
    Utworzone przez rolex83 w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-04-2011, 10:16
  3. [145] 1700 za wymiane wariat+rozrzad - warto?
    Utworzone przez archibaldi w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 07-04-2010, 12:33

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory