Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: [156] Jeszcze jeden apel

  1. #1
    wojciech1980
    Gość

    Domyślnie [156] Jeszcze jeden apel

    Sie ma. Poprosilem o pomoc w znalezieniu wirtualnego modelu 156 ktory moglbym zmieniac na ekranie mojego PC by moc przekonac sie czy moj pomysl jest ok. nie mam zamiaru zrobic "wiestuningu" tylko drobne modyfikacje, lecz pierwszwe chce to zobaczyc czy wyjdzie ok. A wy zamiast odpowiedziec na moja prosbe krytykujecie z gory i mowicie ze mam nic nie robic. nie o to prosze, tylko o jakiegos linka czy cos w tym stylu gdzie mozliwa jest wizualna zmiana kilku czesci w 156 na ekranie?? Mozecie mi pomoc?? PROSZE




    Komentarz dodany przez: robak#21: 2008-10-29, 00:03
    Proszę o podawanie prefixu przed tematem

  2. #2
    Starscream
    Gość

    Domyślnie

    nikt Cię nie krytykuje, takiego czegoś, o ile się orientuję-co Ty prosisz-nie ma, jeśli masz jakiś pomysł, napisz a ja mogę zrobić Ci VT w photoshopie czy czymś w tym stylu i zobaczysz jak to wygląda. A to, co piszą ludzie wynika tylko i wyłącznie z faktu ustrzeżenia Cię przed "zepsuciem" ślicznej lini Alfy. Oczywiście zrobisz jak zechcesz, jednak pisząc tu o swoich zamiarach, musisz przygotować się również na słowa krytyki, bo tu, jak i wszędzie są ogromni zwolennicy i wielbiciele czystej serii Alfy i dlatego wszelakie próby pisania o przeróbkach tego modelu spotkają się (być może nie słusznie) z krytyką, zamin cokolwiek zrobisz. Ale uwierz mi, że nic złośliwego w tym nie ma :wink:

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar b-ski
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    PiotrkĂłw Trybunalski, Poland
    Auto
    Bella 166 2,4jtd Millenium
    Postów
    753

    Domyślnie

    Kolega wyżej dobrze mówi szkoda by było popsuć coś co jest piękne ale z drugiej strony delikatny retusz nie powinien zaszkodzić(tylko wszystko z głową i będzie malina) Jeśli chcesz się pobawić w wirtualny tuning to na początek proponuje photoshopa, fajny programik do obróbki fotek. Sam niedawno zakładałem nowy wątek na ten temat, wpisz w szukajke "wirtualny tuning" i powinno być Życzę powodzenia jak coś wymodzisz to się pochwal :]

  4. #4
    grzelutek
    Gość

    Domyślnie

    Na początek uzupełnij Kolego "Profil".

  5. #5
    wojciech1980
    Gość

    Domyślnie

    Zeczywiscie mysle o czyms bardzo drobnym. Mam czarna 156. jest osadzona na twardszych i krotszych sprez. siadla o 4 cm.do tego 17 cali kola orginalne z alfy i to tyle co do wygladu. chce zaciemnic szyby ale nie wiem czy na czarno. szukalem w galerii tuning ale w ogole nie moge nalezc 156 z przyciemnianymi szybami. chce zal.xsenony i niebieski neon od spodu. rozwazam tez szersze nadkola ze 159. co wy o tym myslicie????

  6. #6
    Użytkownik Romeo Avatar andro34
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Płońsk-holandia
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,9 JTD 2005r i AR 147 JTDm 2005r.
    Postów
    1,235

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojciech1980
    chce zaciemnic szyby ale nie wiem czy na czarno. szukalem w galerii tuning ale w ogole nie moge nalezc 156 z przyciemnianymi szybami. chce zal.xsenony i niebieski neon od spodu.

    witam!!! cos słabiutko szukałeś :>>

    ciemne szyby i xenony mam w swojej,tu masz link do postu:http://www.forum.alfaholicy.org/topi...ri-vt14585.htm

    tylko że moja jest czerwona 8)

    pozdrawiam!!!


    moja druga ulubienica...

  7. #7
    ViP Romeo Avatar williamdrake
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Erlensee (de)
    Auto
    AR 145 2.0 TS QV, Peugeot 207 1.4 Vti
    Postów
    942

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojciech1980
    chce zal.niebieski neon od spodu
    No to akurat sobie chłopie podaruj... :x
    Ik@r 1111
    AR 33 1.7 IE 2000-2008 r.
    AR 145 2.0 16V TS 2008-...


  8. #8
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar b-ski
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    PiotrkĂłw Trybunalski, Poland
    Auto
    Bella 166 2,4jtd Millenium
    Postów
    753

    Domyślnie

    Wszystko ok. tylko ten neon, ehh........:/:/

  9. #9
    ViP Romeo Avatar robak#21
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Chorzów
    Auto
    coś tam wrzeszczy...
    Postów
    881

    Domyślnie

    wystarczy pogrzebać troche tego jest...
    [*]


  10. #10
    Awagandro
    Gość

    Domyślnie

    Co do modelu, to znajomy pracuje w warsztacie max auto tuningu. Wiem ze pierw tam przygotowuja wizualizacje wizji. Maja chyba krawedziowe modele 3D. Jesli wiesz co to 3ds max to moge sprobowac ci zalatwic taki model 156ki.
    A co do neonow to ponoc sa zabronione swiecace u nas Koles w Megance dostal 2pkt za neon i 100zl

    Ps. 3Ds max jest komercyjny ale jest 30dni triala
    Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Jeszcze jeden Łodzianin
    Utworzone przez Canneye w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2013, 23:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory