Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Alfa 156 FL od płockich handlarzy

  1. #1
    speedy gonzales
    Gość

    Domyślnie Alfa 156 FL od płockich handlarzy

    Witam,
    panowie prosiłbym o opinie na temat ww autka. Ze zdjęć jak na moje amatorskie oko wszystko zdaje się być ok. Zauważyłem tylko brak znaczka Giugiaro na przednich błotnikach. Czy wszystkie 156 powinny mieć ten znaczek?
    Auto od płockich handlarzy, więc jest wypicowane i wzmożona czujność wskazana. Mam do niego 250km, ale w moim województwie nic ciekawego nie ma i muszę szukać gdzieś dalej.
    Za wszystkie opinie dziękuję.

    http://allegro.pl/mocca-romeo-diesel...270378429.html

  2. #2
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Jondi
    Dołączył
    05 2013
    Auto
    brak
    Postów
    137

    Domyślnie

    nie jestem znawcą alf ale moim zdaniem:
    -Tylnia klapa źle spasowana zobacz jaka wąska szczelina po lewej stronie a jaka po prawej
    -Auto było całe polerowane pytanie czy dla tego że coś było malowane i trzeba było odświeżyć inne elementy, czy było całe malowane czy po prostu odświeżali lakier (wiem że polerowane bo jest pasta w kilku miejscach i odbija za dobrze jak na nie ruszany lakier z tamtych lat)
    -Fotel kierowcy do naprawy boczek mocno pogięty od wsiadania (to bym olał rzecz normalna)

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    01 2013
    Auto
    Romeo 159 2.4, 1,9
    Postów
    67

    Domyślnie

    też nie jestem znawcą ,ale cena ... cóż policz

    Pewnie auto wyszło 10000zł a od 13500 będą się targować .
    10000 - opłaty ( akcyza 300, przegląd 100, tłumaczenia 100 ) cena spada do 9500 zł. Transport minimum 1500 zł . Daje to 8000 zł. Pranie + polerka 500 to już spada do 7500 zł . Może coś poprawiali lakierniczo i mechanicznie może nie, tego nie liczę . i tak 7500 zł daje +/- 1800 euro. Wejdź na zachodznie portale i zobacz co za tyle kupisz

    Czyli jaka cena takie auto :-) .
    Nie pojedzie, nie zobaczysz, nie będziesz wiedział :-)

    powodzenia

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Peugeot 407SW, EW10A
    Postów
    657

    Domyślnie

    Daj spokoj. WIdac ze samochod podpicowany pod handel. Samochodow z plocka sie nie kupuje. Co zauwazylem na pewno ze zdjec? Zbyt malo plynu chlodniczego czytaj pewnie gdzies ucieka...

  5. #5
    Użytkownik Pasjonat Avatar Masa625
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Wielkopolska
    Auto
    166 2,4 JTD `99
    Postów
    3,517

    Domyślnie

    też mi w oko wpadło , że płynu jest za mało... No i ten fotel kierowcy. Ten pas tak leży na nim , jakby miał "niechcacy" podtrzymywac osłonę od airbaga. Jakoś to dziwnie wygląda. Jak juz dywagowac. TO wydaje mi się, że lewy przedni błotnik(od str kierowcy) jakoś bardziej jest spolerowany niz ten z prawej strony. Jakoś tak zajebiście sie wręcz lustrzanie swieci- szczególnie do zalłamania- góra już jakby mniej. Nie wiem nie wiem.
    Pamiętaj , że Auto od handlarza = 99% popdicowane na handel, wyprane, wypachnione, nigdy nie masz pewności od kogo i co kupujesz. ale ogólnie bardzo ładna.

    EDYTA. w ogłoszeniu nei widze wzmianki o tym , ze auto "bezwypadkowe". Pojedziesz, wkurwisz sie a na końcu Ci koles powie , że " my nie pisalimy panie w ogłoszeniu , ze bezwypadek- wiedziałes po co przyjezdzasz"
    Ostatnio edytowane przez Masa625 ; 24-05-2013 o 17:48
    [C

  6. #6
    Użytkownik Ogier Avatar kompot
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    GT 1.9JTD Q2
    Postów
    193

    Domyślnie

    Wow, ale wypicowany. Po ocenie zdjęć mogę powiedzieć na pewno to, że jeśli pojedziesz na miejsce, to zobaczysz wiele rzeczy, które na zdjęciach ledwo widać lub których nie widać w ogóle, takich jak zaorane wnętrze i blacharka. Chyba nie ma sensu, wygląda jak wypudrowany syf.

  7. #7
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Murcialago
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa 146 , 1.4 TS '98 / 156 JTD 16V
    Postów
    238

    Domyślnie

    Brakuje znaczków 156 na klapie, Giugiaro pod kierunkami. Znaczki AR na masce i klapie wymienione na nówki. Polerka niemal do podkładu. Cena 13500 ? Dobrej sztuki nikt nie chce za mniej niż 16 puścić, a tu jeszcze zarobić muszą.

  8. #8
    speedy gonzales
    Gość

    Domyślnie

    Auto już sprzedane. Ale chyba nie mam czego żałować, rzeczywiście cena ciut za niska. Gdyby było bliżej pojechałbym obejrzeć, a tak nie chcę się niepotrzebnie denerwować
    Te znaczki pod kierunkami miała każda 156? Czy klient kupując nową Alfę mógł sobie zażyczyć braku tych znaczków? Chciałbym wiedzieć na przyszłość.
    Póki co dziękuje panowie za zainteresowanie tematem.

Podobne wątki

  1. Uwaga na handlarzy Alf ze Szklarki Myślniewskiej!!
    Utworzone przez lizard w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-01-2014, 17:36
  2. Ściemy stosowane przez handlarzy.
    Utworzone przez szerszeń w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-11-2009, 22:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory