Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Temat: [156] Wymiana sprężyn

  1. #1
    Paweł156
    Gość

    Domyślnie [156] Wymiana sprężyn

    Hej, czy ktos moze mi powiedziec jak bardzo skomplikowane jest wymienienie sprezyn w 156? Bede wdzieczny za wskazówki, ewentualnie fotki jesli ktos ma, chciałbym sie za to zabrac na początku marca. Kiedys wymieniałem sprezyny, ale to było cc :mrgreen:
    A tam wszytko było banalne.
    Wiec czekam na rady drogich Alfaholików

  2. #2
    metrim
    Gość

    Domyślnie

    Zamieniasz oryginały na sportowe?

  3. #3
    Paweł156
    Gość

    Domyślnie

    Tak, oryginały na eibacha zmieniam -30mm
    Mam nadzieje ze bedzie fajnie wygladac i ze nie bede za bardzo szurał miską

  4. #4
    metrim
    Gość

    Domyślnie

    Czy mógłbyś zmierzyć jaką masz teraz wysokość - jakoś nie mogę dojść jakie sprężyny są w moim wózku.
    Mam programik w którym można pooglądać z jakich części zbudowane są alfy nie ma tam opisu co i jak po kolei zrobić, są za to rysunki i numery katalogowe. Chętnie się podzielę.

  5. #5
    kaiowas
    Gość

    Domyślnie

    jezeli dadza odkrecic sie wszystkie srubki to nie powinienes miec problemu z wyjeciem amorów,ale by wymienic sprezyny potrzebujesz sciagacz,tył spoko pasuje prawie kazdy,no ale z przednimi bedziesz miał problem ,bo nie kazdy sciagacz dasz rade tam wsadzic-
    załataw sciagacz i walcz

  6. #6
    Paweł156
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał metrim
    Czy mógłbyś zmierzyć jaką masz teraz wysokość - jakoś nie mogę dojść jakie sprężyny są w moim wózku.
    Mam programik w którym można pooglądać z jakich części zbudowane są alfy nie ma tam opisu co i jak po kolei zrobić, są za to rysunki i numery katalogowe. Chętnie się podzielę.
    oto wysokoc na fotce, podobno jak w terenowym :mrgreen:
    Z tym sciagaczem do przodu to bede mial problem chyba. Kaiowas moze wiesz gdzie mozna taki pozyczyc?

  7. #7
    lukasz4d
    Gość

    Domyślnie

    Jesli watek o sprezynach zapytam grono czy do sedana pasuja tylne spręzyny od SW.
    I czy sa mocniejsze.
    nie chce obnizac auta tylko utwardzic
    Gdy mi wsiada 2 os z tyłu tył staje sie nienaturalny i dobija jakos
    dodam ze amotry tylne na tescie wyszly na sprawne i trzymajace oraz gdzu jade w 2 osoby to jest normalnie

    pozdro
    łukasz

  8. #8
    Paweł156
    Gość

    Domyślnie

    Spreżynki wymienione, teraz jest 18,5cm w stosunku do tego co było na poprzednim zdjeciu :mrgreen: autko jest przylepione do drogi, tylko jak na pierwsze wrazenie to amory przednie sa za miekkie. Ale jestem zadowolony

  9. #9
    Marcino 156
    Gość

    Domyślnie

    Spreżynki wymienione, teraz jest 18,5cm w stosunku do tego co było na poprzednim zdjeciu :mrgreen:
    No to poproszem zdjęcie niskopodlogowca

  10. #10
    Paweł156
    Gość

    Domyślnie

    Oto i fotki, narazie marna ta fotka bo w garazu robina, ale w tyg zrobie jakąs lepsza na zewnątrz jak bedzie jasno Moze letnie oponki założe... :mrgreen: mam nadzieje ze 16 beda ładnie sie teraz prezentowac.
    Dla porównania druga fotka z takim samym rozmiarem opon, jakie kiedys mialem.

Podobne wątki

  1. [159] Wymiana sprężyn
    Utworzone przez vojtas w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 15-12-2017, 09:03
  2. [156] Wymiana sprężyn
    Utworzone przez Arek 146 w dziale 156
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 09-04-2011, 18:00
  3. Wymiana sprężyn a zbieżność
    Utworzone przez RogerIZ28 w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-02-2010, 11:35
  4. Wymiana sprężyn...
    Utworzone przez b-ski w dziale 166
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-07-2009, 10:57

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory