Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Alfa 147 Warszawa - warto, czy nie?

  1. #1
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    prawie Rzeszów
    Auto
    Panda 1.2 dynamic
    Postów
    2

    Domyślnie Alfa 147 Warszawa - warto, czy nie?

    Witam.
    Wpadła mi w oko Alfa 147 z Piaseczna:
    http://allegro.pl/alfa-romeo-147-sko...301808174.html

    Co o niej myślicie?
    Warto jechać obejrzeć, mam dosyć daleko (z podkarpacia).

  2. #2
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    warszawa
    Auto
    była Julka 2012 sport&premium1 1,4TB 120 km + TomTom2+czerwone brembo +oryginalne chlapacze :)
    Postów
    1,748

    Domyślnie

    nikt nic nie pisze to ja trochę skorbne. Aukcja traci mi handlarzem z kilometra. Nie mowie ze to zle. Poza tym auto na rejestracje na ursynow a do obejrzenia w piasecznie. Możliwe ze ktoś się przeprowadzil bo to akurat popularny kierunek. Ja bym zacząć wizje lokalne od twoich okolic. Nie uwierzę ze w Rzeszowie nie ma nic sensownego

  3. #3
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    prawie Rzeszów
    Auto
    Panda 1.2 dynamic
    Postów
    2

    Domyślnie

    Też doszedłem do takiego wniosku, że lepiej na miejscu poszukać. Nie ma sensu przez pół Polski jechać żeby się okazało, że nie było po co

  4. #4
    Użytkownik Znawca Avatar Mongoose
    Dołączył
    04 2013
    Auto
    156 Sportwagon 2.0 JTS
    Postów
    1,326

    Domyślnie

    Ja Ci powiem tak, ze ja przejrzalem 1mln, doslownie 1mln ofert, ogladalem samochody przez pol roku, wszystkie okazje po 7-9tys, to po prostu PASC, samochody byly wrecz zajechane... ale oczywiscie, mozna jechac, zadnego wkladu finansowego nic, ble ble... Gadanie !


    Na przyszlosc, omijaj takie wypucowane egzemplarze, tym bardziej zrobiony rozrzad, wszystko, swiezo po przegladzie... Jezeli ktos sprzedaje samochod to przed przegladem, do naprawy, bo kto inwestuje w to co chce sprzedac ? Do tego przebieg po 13latach 120tys lekko smierdzi Do tego jezeli otworzysz maske, a tam bedzie full glanc, az bedziesz mogl sie przegladac w pokrywie to zamykaj to i uciekaj, kazdy sprzedawca, ktory czysci silnik ma przewaznie cos do ukrycia

    ja Ci powiem, ze kupilem AR 147 z 2001 od znajomego za 9tys i jeszcze musialem 3tys wlozyc na start...

  5. #5
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    warszawa
    Auto
    była Julka 2012 sport&premium1 1,4TB 120 km + TomTom2+czerwone brembo +oryginalne chlapacze :)
    Postów
    1,748

    Domyślnie

    3 to jeszcze ok, oby nie było więcej

  6. #6
    Użytkownik Znawca Avatar Mongoose
    Dołączył
    04 2013
    Auto
    156 Sportwagon 2.0 JTS
    Postów
    1,326

    Domyślnie

    Cytat Napisał pieta Zobacz post
    3 to jeszcze ok, oby nie było więcej
    No ja mialem do wymiany pelny rozrzad, wydech, tarcze, klocki hamulcowe, filtry, oleje, takie pierdoly eksploatacyjne... Teraz polecial akumulator, z zalozenia AR za ok 9tys w perfekcyjnym stanie to mozna pomarzyc... Aaa i musze doliczyc do tego 300-500zl za wspomaganie, ktore zostalo zezarte przez jakas kune pod blokiem -.-

  7. #7
    Użytkownik Fachowiec Avatar szerszeń
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Astroserati | 407 coupe | Quattroporte
    Postów
    2,613

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mongoose Zobacz post
    Na przyszlosc, omijaj takie wypucowane egzemplarze, tym bardziej zrobiony rozrzad, wszystko, swiezo po przegladzie... Jezeli ktos sprzedaje samochod to przed przegladem, do naprawy, bo kto inwestuje w to co chce sprzedac ?
    Dokładnie tak jest. I to nie za taką cenę.
    Ale możemy zapisać milion stron, a i tak ludzie będą tu wklejali ogłoszenia ze szrotami.
    Prawdziwe okazje (w sensie relacji jakość/cena), jak już się trafią, to schodzą w ciągu godzin.

    Akurat sprzedaję 147 TI. Chyba najlepiej zachowana Alfa, jaką miałem pod butem. Chcę 2 dychy, a na necie wiszą ulepy po 15. I dzwonią jakieś, za przeproszeniem, oszołomy, po to tylko, żeby Ci zawrócić dupę i powiedzieć, że zdzierasz, bo identyczne można kupić taniej.
    Było: 166 2.4JTD x5, 166 2.0TS x3, 166 3.0 V6 x2, 166 3.0 V6 Sportronic x2, 166 2.5 V6, 156 2.4JTD x3, 156 2.4JTD SW, 156 2.5 V6 x2, 156 1.9JTD, Kappa Coupe 2.0T

  8. #8
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    czarna AR 156 1,8T.S. S.W.
    Postów
    172

    Domyślnie

    Twierdzę z uporem maniaka.Najlepiej,kupić od kogoś z forum.Sam,kupiłem,z forum i jestem zadowolony.Wiadomo,po zimie,włożyłem parę złotych w zawieszenie,oprócz tego wyszło parę rzeczy,ale cóż autko ma nalatane 190 tys.km.A,co,najważniejsze,zawszę mogę się skontaktować z byłym właścicielem Dakoolk na forum czy prywatnie z problemem, co do autka,co robił,gdzie zrobić,itp.Zresztą,moją czarną,doskonale,zna Darek z Tarczyna,co,też jest dużym plusem.

Podobne wątki

  1. Alfa 156 warszawa - czy warto?
    Utworzone przez yyski w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-02-2015, 19:50
  2. AR 147 1.9 150KM TI - Warszawa - warto ???
    Utworzone przez gruber007 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-07-2014, 14:53
  3. warto czy nie warto Alfa Romeo GT 1.9
    Utworzone przez rifle w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-10-2010, 17:45

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory