Witam wszystkich!
Od końca kwietnia w naszym rodzinnym i wiecznie przepełnionym garażu stacjonuje Alfa Romeo 156 2.0TS Sportwagon Selespeed odkupiona z Niemiec od wujka(taty brata) w bardzo dobrym stanie. Stylizacją 156 a zwłaszcza Sportwagona byłem zachwycony od samego początku gdy parę lat temu wujek kupił ją i przyjechał na urlop do PL. Auto cały czas śmigało po DE, a po kraju przejeździło 2kkm i spisuje się bardzo dobrze i oby tak zostało jak najdłużej.
W tym tygodniu Alfa już ostatecznie przeszła w moje posiadanie bo potrzebowałem "trochę" czasu(3 tygodnie) aby przekonać żonę do słuszności zakupu auta sprowadzonego od wujka, więc czas się przywitać! Moimi argumentami były:stylizacja, skrzynia selespeed,kombi i ostatecznie wygrałem :-)
Jak dowiedziałem się o forum Alfaholicy.org?
W Brodnicy z 2 tygodnie temu zauważyłem pięknego Sportwagona w jasnym kolorze na ciemnych felgach z podkładkami klubowymi. Szybki powrót do domu, przeglądanie forum i znalazłem... auto należy do 1litre, którego pozdrawiam. Od czasu jak Alfa jest w moich rękach nonstop widzę Alfy, na każdym skrzyżowaniu, drodze. Nawet moja żona która auta nie chciał przyznała że "dużo tych Alf teraz jeździ, co nie?"
Do zobaczenia na drodze! :-)