Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Temat: Klima Świdnica i okolice

  1. #1
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Majkel™
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    159 3.2 Q4
    Postów
    220

    Domyślnie Klima Świdnica i okolice

    Witam,
    możecie polecić jakiś dobry zakład, zajmujący się klimą w Świdnicy (ew. okolice)? Nie chodzi mi o fachmanów, którzy kupili maszynki i potrafią jedynie nabijać. W zeszłym roku byłem u takich na ks. Bolka (West-gum, czy jakoś tak) i po nabiciu czynnik zniknął po 2 dniach, bo układ był nieszczelny. Później (podobno) wymienili wąż, który był winowajcą, skasowali 300PLN i po roku z węża leje się jak z durszlaka. Znajomy polecił mi firmę Mielnik w Pszennie (na górce - Ci, którzy spawają też alu) - podobno ogarnięci w sprawach klimatyzacji. Ktoś ich sprawdzał?

    Z góry dzięki za opinie,
    Michał

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar Barus91
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Ząbkowice Śląskie / Wrocław
    Auto
    BYŁO: 12xAR BĘDZIE: numer 13 :)
    Postów
    1,984

    Domyślnie

    Do DZA tylko firmówką zajeżdżasz, czy AR też bywasz ?

  3. #3
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    Opel Vectra B, Alfa Romeo 156, 1,6 TS
    Postów
    246

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majkel™ Zobacz post
    Witam,
    możecie polecić jakiś dobry zakład, zajmujący się klimą w Świdnicy (ew. okolice)? Nie chodzi mi o fachmanów, którzy kupili maszynki i potrafią jedynie nabijać. W zeszłym roku byłem u takich na ks. Bolka (West-gum, czy jakoś tak) i po nabiciu czynnik zniknął po 2 dniach, bo układ był nieszczelny. Później (podobno) wymienili wąż, który był winowajcą, skasowali 300PLN i po roku z węża leje się jak z durszlaka. Znajomy polecił mi firmę Mielnik w Pszennie (na górce - Ci, którzy spawają też alu) - podobno ogarnięci w sprawach klimatyzacji. Ktoś ich sprawdzał?

    Z góry dzięki za opinie,
    Michał
    Jak nie chcesz problemów i poprawek to Mielnika omijaj szerokim łukiem - kiedyś mając warsztat chciałem z nimi współpracować i na 5 zleconych robót 4 były do poprawki (do poprawki w innych firmach bo pan Mielnik nie chciał uznać że skopał robotę...) i do tego cena z kosmosu, zdecydowanie wyższa niż u konkurencji za każdym razem.

    Co do fachowca od klimy ja mogę polecić firmę Dobrowolski - pracuje tam Karol który jest ogarnięty w sprawach klimy - ma zrobione szkolenia itp. Znam go osobiście ale nie polecam go z tego względu że go znam tylko właśnie dlatego że wiem jakie ma podejście i jaką ma wiedzę na ten temat. Dodatkowo wszystkie rzeczy typu spawanie aluminium w przypadku gdy jakiś wąż trzeba pospawać chłopaki robią na miejscu. Pewnie znalazł by się jeszcze jakiś inny fachowiec na terenie Świdnicy ale ja nie znam

  4. #4
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Majkel™
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    159 3.2 Q4
    Postów
    220

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barus91 Zobacz post
    Do DZA tylko firmówką zajeżdżasz, czy AR też bywasz ?
    Tylko firmówką. Popłakałbym się chyba na tej Waszej 'pięknej' drodze z Piławy :p

    Cytat Napisał YaSIuVKP Zobacz post
    mogę polecić firmę Dobrowolski - pracuje tam Karol który jest ogarnięty w sprawach klimy
    No właśnie szef CarTecu też polecał mi Dobrowolskich, ale wspominał, że tylko jeden chłopak jest tam ogarnięty w klimach i że muszę trafić akurat na niego - pewnie mówił o Karolu.

  5. #5
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    Opel Vectra B, Alfa Romeo 156, 1,6 TS
    Postów
    246

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majkel™ Zobacz post
    Tylko firmówką. Popłakałbym się chyba na tej Waszej 'pięknej' drodze z Piławy :p


    No właśnie szef CarTecu też polecał mi Dobrowolskich, ale wspominał, że tylko jeden chłopak jest tam ogarnięty w klimach i że muszę trafić akurat na niego - pewnie mówił o Karolu.
    Dokładnie, szef CarTecu i Karol to kumple

  6. #6
    Użytkownik Romeo Avatar Barus91
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Ząbkowice Śląskie / Wrocław
    Auto
    BYŁO: 12xAR BĘDZIE: numer 13 :)
    Postów
    1,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majkel™ Zobacz post
    Tylko firmówką. Popłakałbym się chyba na tej Waszej 'pięknej' drodze z Piławy :p
    Taka nasza, jak i Wasza

  7. #7
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Majkel™
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    159 3.2 Q4
    Postów
    220

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barus91 Zobacz post
    Taka nasza, jak i Wasza
    Asfalt jest nasz - Wasze dziury

  8. #8
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Majkel™
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    159 3.2 Q4
    Postów
    220

    Domyślnie

    Jutro alfa idzie do Karola, bo okazało się że trzeba ściągać zderzak i takie tam, a u nich ciężko z terminami. Swoją drogą YaSIuVKP, to nie o Twojej Vectrze rozmawiałem z Karolem? Wspominał, że ktoś zostawił u niego niezłą sumkę, żeby uruchomić w niej klimę.

    No ale teraz z innej beczki - kto poleci w okolicy dobrych fachowców od naprawy felg? Po południu miałem spotkanie trzeciego stopnia z krawężnikiem i moja 18-ka wygląda, jakby jej ktoś wybił zęba xD a jako, że wygląda to dość poważnie, to nie chcę oddawać tego w ręce jakichś paprochów

  9. #9
    Użytkownik Romeo Avatar Barus91
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Ząbkowice Śląskie / Wrocław
    Auto
    BYŁO: 12xAR BĘDZIE: numer 13 :)
    Postów
    1,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majkel™ Zobacz post
    Jutro alfa idzie do Karola, bo okazało się że trzeba ściągać zderzak i takie tam, a u nich ciężko z terminami. Swoją drogą YaSIuVKP, to nie o Twojej Vectrze rozmawiałem z Karolem? Wspominał, że ktoś zostawił u niego niezłą sumkę, żeby uruchomić w niej klimę.

    No ale teraz z innej beczki - kto poleci w okolicy dobrych fachowców od naprawy felg? Po południu miałem spotkanie trzeciego stopnia z krawężnikiem i moja 18-ka wygląda, jakby jej ktoś wybił zęba xD a jako, że wygląda to dość poważnie, to nie chcę oddawać tego w ręce jakichś paprochów
    Cztery 18 tylko w Twoim samochodzie... to jest teraz trendy... to jest teraz w modzie A dekielków brak

  10. #10
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Majkel™
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    159 3.2 Q4
    Postów
    220

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barus91 Zobacz post
    A dekielków brak
    Luzik, arbuzik ;p wpadnę po nie na dniach, tylko czekam na odpowiedź w sprawie felgi (żebym wiedział, czy mi się kalkuluje ją naprawiać).

Podobne wątki

  1. Sprężynka mocująca żarówkę: Świdnica, Wałbrzych, Wrocław i okolice
    Utworzone przez sarna1988 w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-01-2015, 11:29
  2. Ustawienie kątów pochylenia + zbierzność Świdnica i okolice
    Utworzone przez sarna1988 w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-06-2014, 06:15
  3. Świdnica i okolice, kto ma pożyczyć sprawną listwę wtryskową?
    Utworzone przez Majkel™ w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-06-2013, 16:14
  4. Dobry mechanik Świdnica - okolice
    Utworzone przez Bladyy w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 15-05-2012, 14:55
  5. świdnica :)
    Utworzone przez Rufik w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-06-2008, 20:06

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory