Strona 9 z 65 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181959 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 648

Temat: Mechanik!!Warszawa!!

  1. #81
    michal.wawa
    Gość

    Domyślnie

    Witam.
    Tydzień temu wymieniałem olej, płyn chłodniczy i kompletny rozrząd u Pawła w Pablogarage. Z czystym sumieniem mogę go polecić tym co cenią jakość usług.
    Pozdrawiam. Michał.

  2. #82
    Kreatyna55
    Gość

    Domyślnie

    Ja osobiście polecam Roberta Rudno koło Kołbieli tel 608761628. Pracował w serwisie nawet dłużej od pablo. Robił u mnie już kilka rzeczy w belli i na razie nie narzekam poza tym pełna profeska i u niego nie trzeba tak długo czekać na wizytę .

  3. #83
    czart79
    Gość

    Domyślnie

    Polecam warsztat ojca, Warszawa-Ursus ul.Bodycha 79 przy Noworegulskiej. Mamy ścieżkę diagnostyczną, tak więc hamulce sprawdzamy na miejscu.
    W razie co podaję swoj tel. 519-122-624.

  4. #84
    marceell
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kreatyna55 Zobacz post
    Ja osobiście polecam Roberta Rudno koło Kołbieli tel 608761628. Pracował w serwisie nawet dłużej od pablo. Robił u mnie już kilka rzeczy w belli i na razie nie narzekam poza tym pełna profeska i u niego nie trzeba tak długo czekać na wizytę .
    Fakt niezły. serwisował mi 8 lat moje alfy

  5. #85
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Scuderia
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mrozy
    Auto
    Alfa Romeo 33 1.7 8v 1991r, Alfa Romeo 164 3.0 V6 24v Q4 1994r
    Postów
    367

    Domyślnie

    Ja swoją Alfę ponownie zostawiłem u mechanika w Wołominie:
    http://www.autokielak.pl/
    W zeszłym roku robił mi całe zawieszenie i hamulce i wszystko jak najbardziej ok. Teraz remoncik silnika i wymiana sprzęgła.
    PS. Koleś ma świetnego Garbusa jak pamiętam chyba z 74r kompletnie odbudowany, w środku wszystko w kremowej skórze no i najważniejsze z tyłu bokser 1.7 8V. Generalnie wygląda obłędnie.
    Alfa Romeo to rodzaj choroby, entuzjazm do czegoś co w podstawowej funkcji jest tylko środkiem transportu, to sposób na życie, szczególny rodzaj percepcji pojazdu wyposażonego w silnik

  6. #86
    sportivo
    Gość

    Domyślnie

    a czy ktoś korzystał może z CNS Szuba w Sulejówku? mają autoryzację fiat/alfa na naprawy blacharskie, a pozostałe wykonują bez autoryzacji. jakie są ceny i "wrażenia" z napraw?

  7. #87
    bigthing05
    Gość

    Domyślnie

    Witam,

    Poszukuję sprawdzonego i zaufanego mechanika/serwisu który za rozsądne pieniądze podejmie się wymiany silnika w Alfie GT 2.0 JTS.

    Jak myślicie, jakie to mogą być koszty ? Najchętniej w Warszawie.

    Pozdrawiam
    Adam

  8. #88
    Użytkownik Romeo Avatar dakoolk
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Modra Foka
    Postów
    693

    Domyślnie

    Cytat Napisał bigthing05 Zobacz post
    Witam,

    Poszukuję sprawdzonego i zaufanego mechanika/serwisu który za rozsądne pieniądze podejmie się wymiany silnika w Alfie GT 2.0 JTS.

    Jak myślicie, jakie to mogą być koszty ? Najchętniej w Warszawie.

    Pozdrawiam
    Adam
    Tomek Seliga (namiary patrz wyżej w tym wątku) na 99% sobie poradzi - robił swapa 2.0 TS w GTVce Piotrka. Więc najlepiej do niego zadzwoń to Ci przy okazji powie, ile by Cię to kosztowało
    Moja ex - teraz u kolegi "szybka"...

  9. #89
    velpol
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kreatyna55 Zobacz post
    Ja osobiście polecam Roberta Rudno koło Kołbieli tel 608761628. Pracował w serwisie nawet dłużej od pablo. Robił u mnie już kilka rzeczy w belli i na razie nie narzekam poza tym pełna profeska i u niego nie trzeba tak długo czekać na wizytę .
    Dzięki Kreatyna55 za podpowiedź. Pierwszy raz o Robercie z Rudna dowiedziałem się właśnie z Twojego postu i gdyby nie on to dalej dobijałbym się do Pabla... a tak - już po robocie
    Krótkie podsumowanie - najbardziej profesjonalne podejście do klienta i jego Belli jakie do tej pory widziałem ( na dzień dobry dostałem propozycję kawy lub herbaty), brak jakichkolwiek oznak ignorancji, praca wykonana precyzyjnie, "na spokojnie", nawet w większym zakresie niż było omówione. Na koniec miła niespodzianka w postaci małego rabaciku. Jestem bardzo zadowolony ale jednocześnie trochę wkurzony na mechanika, którego do tej pory niesamowicie ceniłem. Usterka, którą teraz naprawiałem, jest wynikiem jego niedokładności. Wychodzi na to, że czasem warto jednak patrzeć mechanikom na ręce...nawet tym "dobrym".
    Tak na marginesie dodam, że Robert pracował w ASO Alfy 11 lat! Myślę, że powinien nieco bardziej się rozreklamować choć mam świadomość, że jak to zrobi to będzie to samo co u Pabla (2 miechy w kolejce to przegięcie)...
    Ostatnio edytowane przez velpol ; 26-07-2011 o 08:58

  10. #90
    Bogdan Pawłowsk
    Gość

    Domyślnie

    W odpowiedzi do tematu głównego.Może nie mechanik, ale temat blacharz-lakiernik. Zostało mi po poprzednim samochodzie (Mazda3). Zawsze (kilka razy) miałem okazję skorzystać z ich usług, a to jakaś stłuczka, a to jakieś "poprawki" wynikające z wieku tamtego samochodu. Parę rzeczy robili. Zawsze zrobione na czas, bardzo dokładnie (w tym idealnie dobrany lakier). Ogólnie nie miałem do czego się przyczepić. Z Alfą też raz tam byłem i też zrobiona idealnie. Co prawda tym razem była ewidentna moja wina-było to krótko po zmianie samochodu i tak się stało że myślałem że słupek jest jeszcze kawałek, a on rysował zderzak, nie mniej głupia sprawa, ale zrobić trzeba było. No cóż nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka (pierwszy raz z mojej winy, że tak to określę) Co do ceny to zapłaciłem za wszystko (przy okazji zrobiłem przegląd i "czyszczenie" klimatyzacji) 450zł więc oceńcie czy to drogo za klimę i malowanie całego elementu...Jakby co to wszystkie dane wraz z wszelkimi potrzebnymi informacjami na http://www.sztukalakierowania.pl
    Ostatnio edytowane przez Bogdan Pawłowsk ; 29-07-2011 o 18:27 Powód: poprawa danych

Podobne wątki

  1. Potrzebny mechanik na dziś! rozsypane sprzęgło... Warszawa
    Utworzone przez Kamiel w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-08-2014, 09:45
  2. [159] Mechanik Warszawa
    Utworzone przez rhessi w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-08-2014, 20:25
  3. Warszawa mechanik i dziwny problem. Pilne!
    Utworzone przez dawideksl w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-01-2013, 01:47
  4. Warszawa - sklep, mechanik od Alternatorów?
    Utworzone przez lukleo w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 21-08-2011, 20:57
  5. [145] dobry mechanik warszawa
    Utworzone przez goferos w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-10-2010, 11:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory