Strona 1 z 7 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 66

Temat: Alfa Romeo 156 JTD

  1. #1
    salex
    Gość

    Domyślnie Alfa Romeo 156 JTD

    Witam,
    Jestem tutaj nowym uzytkownikiem. Planuje zakup samochodu ALFA ROMEO 156 z silnikiem JTD - model 2004 po liftingu. W planach (2-3 miesiace) sa modele z motorem 2,4 (175 KM) lub 1,9 (140 KM). Bryczka bedzie z Niemiec - od dealera - czyli czytaj sprawdzona bezwypadkowa serwisowana....
    W zwiazku z powyzszym mam ogromna prosbe o informacje na temat tych modeli - Wasze doswiadczenia z tym samochodem, typowe usterki, wariant "ten model tak ma", na co zwrocic uwage przy zakupie i opinie ktory model wybrac (mowie o silniku). Czekam zatem na Wasze odpowiedzi. Nadmienie, iz dotychczas pomykam niemieckim wynalazkiem w postaci VW Tourana z "niesmiertelnym" silnikiem 1,9 TDI.

    Pozdrawiam
    Salex

  2. #2
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.
    Postów
    1,276

    Domyślnie

    doradze Ci uzyc opcji "SZUKAJ", znajduje sie ona na gorze strony pod logiem. Wpisuje sie tam interesujace Cie zagadnienie i wychodzi kilkaset topicow do poczytania w ktorych znajdziesz odpowiedzi na interesujace Cie pytania. Pozdrawiam

  3. #3
    ViP Rowerzysta Avatar b.piotrus
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Otmuchów
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD, Mazda CX-7 2,3
    Postów
    402
    Alfa Romeo GT 1,9JTD, Mazda CX-7 2,3,

  4. #4
    DDEvil
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał salex
    od dealera - czyli czytaj sprawdzona bezwypadkowa serwisowana....
    ja bym sie tak nie cieszyl tym ja kupilem ostatnio 156 2,4 jtd z 2003 srodek po lifcie ze 150 konnym silnikiem tez serwisowana nie bita w 2 roznych aso sprawdzana zekomo bez wad a nie liczac wymiany amortyzatorow filtrow rozrzadu i plynow okazuje sie ze musze jeszcze sprzego wymienic i nie wiem czy wtryski cos nie zaczynaja szwankowac.

  5. #5
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.
    Postów
    1,276

    Domyślnie

    DDevil nie mow ze ALfka plata psikusy?

  6. #6
    piter34
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał DDEvil
    ja bym sie tak nie cieszyl tym ja kupilem ostatnio 156 2,4 jtd z 2003 srodek po lifcie ze 150 konnym silnikiem tez serwisowana nie bita w 2 roznych aso sprawdzana zekomo bez wad a nie liczac wymiany amortyzatorow filtrow rozrzadu i plynow okazuje sie ze musze jeszcze sprzego wymienic i nie wiem czy wtryski cos nie zaczynaja szwankowac.
    Fakt, że auto jest bezwypadkowe, serwisowane, sprzedawane przez dealera itp. nie gwarantuje automatycznie, że sprzęgło się nie będzie zużywać albo że się nie będą wtryski kiepskim paliwem uszkadzać :|

  7. #7
    DDEvil
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał piter34
    Fakt, że auto jest bezwypadkowe, serwisowane, sprzedawane przez dealera itp. nie gwarantuje automatycznie, że sprzęgło się nie będzie zużywać albo że się nie będą wtryski kiepskim paliwem uszkadzać
    niestety nie gwarantuje a szkoda chodzi mnie glownie o to ze pomimo tego ze jest nie bita itp i tak po chwili moga wyjsc jakies usterki, glownie przestrzegam przed tym ze i tak troszke grosza bedzie musial miec wiecej odlozone na wymiany filtrow plynow rozrzadu itp. ja kupilem swoja alfke wlozylem w nia ponad 3000 i teraz jeszcze z 1300 bede musial wsadzic a byla w 2 roznych aso przed i po zakupie i zaden niczego nie stwierdzil

  8. #8
    piter34
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał DDEvil
    ja kupilem swoja alfke wlozylem w nia ponad 3000 i teraz jeszcze z 1300 bede musial wsadzic a byla w 2 roznych aso przed i po zakupie i zaden niczego nie stwierdzil
    Wniosek z tego taki, że nigdy wszystko przy kupnie nie wyjdzie i ZAWSZE należy mieć jakieś zaskórniaki na niespodziewane naprawy... :roll:

  9. #9
    DDEvil
    Gość

    Domyślnie

    no niestety tak dlatego napisalem ze stwierdzenie nie bita serwisowa nie dajwe 100% pewnoescie ze tuz po zakupie cos niespodziewanego nie wyskoczy :roll:

  10. #10
    adam156
    Gość

    Domyślnie AR 156 2004 1.9 JTD - wyjątkowo tanie?

    Witam. Podczas szukania dla siębie samochodu natknąłem się na kilka ogłoszeń tych modeli z bardzo atrakcyjną ceną 23-25k zł! Biorąc pod uwagę, że 2001-2002 kosztują od 19-22k to taka cena wydaje się atrakcyjna - czy są to okazje, a może te roczniki z tym silnikiem mają jakiś słaby pkt, że są tak tanie?

    temat połączyłem z innym o 156. nie ma sensu tworzyć wielu tematów o tym samym modelu
    /bobryt
    Ostatnio edytowane przez bobryt ; 22-03-2009 o 23:49

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory