Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Alfa Romeo 156 1.9 jtd małe pytanie oraz prośba o pomoc .

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta Avatar AlfaLuca
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Łomża-Ostrołęka
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.0 Twin Spark
    Postów
    61

    Domyślnie Alfa Romeo 156 1.9 jtd małe pytanie oraz prośba o pomoc .

    Witam Wszystkich forumowiczów, może najpierw sie krótko przedstawie, mam na imię Łukasz, konto załozyłem po tym jak mój tata kupił Alfę 166, bo wiadomo że forum jest dużym źródłem informacji i oczywiście bardzo pomocne. Teraz nadszedł moment kiedy chcę kupić autko dla siebie oczywiscie Alfę, znalazłem jedną w mojej okolicy i mam do Was pytanie co możecie mi powiedzieć na temat tego autka : http://otomoto.pl/alfa-romeo-156-sup...C29981118.html , wiem że ze zdjęcia nie wiele można powiedzieć ale chciałbym żebyście wyrazili swoje zdanie. Z góry dziękuje i pozdrawiam )

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta Avatar tomas1907
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Ornontowice
    Auto
    BMW 320d, Giulietta
    Postów
    261

    Domyślnie

    Maska od strony pasażera w karygodny sposób spasowana z błotnikiem. może tak to wygląda na zdjęciach ale odstępy opon od błotnika i zderzaka sa inne na tylnej osi. No i przede wszystkim za 6,5tyś cudów się nie spodziewaj, przygotuj co najmniej z 2 tysie na pakiet startowy. dodatkowo nie ma podanego przebiegu, na liczniku będzie pewnie 115 tyś jak 99% samochodów na alledrogo a tak na serio to tego typu auto z tego rocznika 250 juz dawno łyknęło. poszperaj na bazarze forumowym alfo na alfaclubie może bedzie coś bardziej sprawczonego
    Alfa to śmiertelna choroba przenoszona drogą wzrokową

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar AlfaLuca
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Łomża-Ostrołęka
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.0 Twin Spark
    Postów
    61

    Domyślnie

    Dzieki za odpowiedz, dzwoniłem do tego gościa powiedział, że przebieg to 200 tyś z ogonkiem. Wiem że ze zdjęć ciężko wywnioskować stan blacharski, ale moze masz racje, jeszcze raz dzieki, poczekam jeszcze na inne odpowiedzi A no i co do ceny to jasna sprawa ze 6,500 to nie ma sie co cudów spodziewać, ale moze totalny bubel to nie jest;P

  4. #4
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Szałek
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Mogilno ( kujawsko-pomorskie)
    Auto
    AR 156 FL 1.9 JTD 16V
    Postów
    223

    Domyślnie

    Czasami lepiej kupić coś taniej, pod warunkiem, że nie jest to totalny składak i silnik jest zdrowy. Parę rzeczy wymienić samemu i mieć tego pewność, bo czasami można kupić drogo pozorną igłę, a i tak trzeba będzie w nią zainwestować. A tak to wiesz co masz



  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta Avatar AlfaLuca
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Łomża-Ostrołęka
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.0 Twin Spark
    Postów
    61

    Domyślnie

    No tak masz racje Szałek, cena moze być duża i co z tego jak bedą jakieś wady ukryte i niestety po zakupie już nie wiele można zrobić, a co Ty myslisz o tym autku? :] Piszcie wszystko co zauwazycie w aucie i w ogłoszeniu, każda podpowiedz i każde zdanie napewno się przyda, po to właśnie jest ten dział
    Ostatnio edytowane przez AlfaLuca ; 09-08-2013 o 14:43

  6. #6
    Użytkownik Ogier Avatar kompot
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    GT 1.9JTD Q2
    Postów
    193

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomas1907 Zobacz post
    Maska od strony pasażera w karygodny sposób spasowana z błotnikiem.
    Pod maską brakuje odboju po lewej stronie (stojąc przed autem), dlatego maska jest opadnięta. Tak czy siak brakuje go prawdopodobnie z powodu składania auta i zgubienia. Z tylu klapa tez ma nierówne szpary. Z nadwozia nic więcej nie widzę po tych zdjęciach, są fatalne. Kierownica total plak, ciekawe jak fotele.

    Żeby było jasne, nie chodzi mi o wytykanie spraw, bo stłuczka czy wytarcie fotela może być normalne przy takim wieku auta, ale chodzi mi o wskazanie obszarów, gdzie masz się bardziej przyjrzeć.

  7. #7
    Użytkownik Rowerzysta Avatar AlfaLuca
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Łomża-Ostrołęka
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.0 Twin Spark
    Postów
    61

    Domyślnie

    Żeby było jasne, nie chodzi mi o wytykanie spraw, bo stłuczka czy wytarcie fotela może być normalne przy takim wieku auta, ale chodzi mi o wskazanie obszarów, gdzie masz się bardziej przyjrzeć.[/QUOTE]

    Nie no jasne, właśnie o to mi chodzi, dzieki i wiem że te zdjęcia są fatalne ;]

  8. #8
    Użytkownik Rowerzysta Avatar AlfaLuca
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Łomża-Ostrołęka
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.0 Twin Spark
    Postów
    61

    Domyślnie

    Jeżeli ktoś ogłada jeszcze ten temat niech napisze swoje zdanie, każde wyrażenie swojego zdania pomoże mi napewno podczas oględzin auta :]

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo 147 = prośba o pomoc
    Utworzone przez sylwia4012 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 24-06-2014, 20:45
  2. [145] 1.4 TS Małe problemy i prośba o pomoc
    Utworzone przez lMystical w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 15-08-2012, 12:38
  3. Alfa Romeo 156 1.6 T.Spark prośba o pomoc w wycenie
    Utworzone przez x69xxx69x w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 08-08-2012, 12:39
  4. Alfa Romeo 33 1.7 IE - prośba o pomoc
    Utworzone przez Easy w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-10-2011, 10:57
  5. Alfa Romeo 147 1.9 JTD Prośba o pomoc przy zakupie
    Utworzone przez PrzemekB w dziale 147
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 22-07-2011, 12:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory