Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: [147] Podswietlenie sterowania nawiewu

  1. #1
    Beny
    Gość

    Domyślnie [147] Podswietlenie sterowania nawiewu

    Witam!
    Przeszukalem forum i nie znalazlem odpowiedzi na nastepujacy problem: Spalily mi sie diody podswietlajace pokretla sterowania dmuchawy i ustawienia nawiewu. Pomozcie mi jak mam wymienic te diody, jak je wyciagnac? Wystarczy wyciagnac jakos te pokretla czy trzeba rozebrac panel srodkowy?
    A drugi problem to denerwujaca sniezynka ktora wyskakuje na wyswietlaczu gdy jest niska temperatura. Swieci sie caly czas, powiedzcie mi jak ja wylaczyc? Czy to jest wogole mozliwe?
    Z gory dzieki za pomoc

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Jeziory/k.Poznania
    Postów
    92

    Domyślnie Re: Podswietlenie sterowania nawiewu

    Cytat Napisał Beny
    Witam!
    Przeszukalem forum i nie znalazlem odpowiedzi na nastepujacy problem: Spalily mi sie diody podswietlajace pokretla sterowania dmuchawy i ustawienia nawiewu. Pomozcie mi jak mam wymienic te diody, jak je wyciagnac? Wystarczy wyciagnac jakos te pokretla czy trzeba rozebrac panel srodkowy?
    A drugi problem to denerwujaca sniezynka ktora wyskakuje na wyswietlaczu gdy jest niska temperatura. Swieci sie caly czas, powiedzcie mi jak ja wylaczyc? Czy to jest wogole mozliwe?
    Z gory dzieki za pomoc
    Witam.W tej kwesti masz szczeście bo przy pokrętłach nie ma zadnych diód tylko typowe żarówki za 40 Groszy do podświetlania deski rozdzielczej.
    Jeśli chodzi o wymiane tych zarówek nie ma z tym problemu trzeba wyjąć radio jeśli nie masz kluczyków do wyjecia radia zastosuj dwa sztywne druty które beda pasoawć w otwory na ramce radia następnie trzeba z wyczuciem zdjąć ramkę z stojaka na kubek i"szufladkę" pod ramką bedą dwie śrubki które trzeba odkręcić i praktycznie po odpięciu przewoduw wyjmujesz cały układ sterujący gdzie na tylnej części na wysokości pokręteł są oprawki z żarówkami!!!!

    co do śniżki to poczytaj instrukcję lub poczekaj na ocieplenie
    AR 147 1.9 JTD 16V MICHAŁ

  3. #3
    Alfalotnik
    Gość

    Domyślnie

    Sniezynka swieci sie jak na polu temperatura spada ponizej 3st.C..

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfa 147
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    OKOLICE WAWY
    Auto
    ALFA 147 04r 1.6TS105KM DISTINCTIVE
    Postów
    54

    Domyślnie podswietlenia regulacji temperatury

    Witam mam problem z moja ALFA a dokładnie z podswetlenie na : klimatroniku 2 strefowym... z lewej strony na ustawieniu temperatury nie swieci pierwsza kazda cyfra do połowy np. jak mam tep ustawiona na 19 to urywa 1 na 20 urywa do połowy 2... zauwazyłem ze jak przekrecam zapłon to przez 2.3 sek swieci wszystko poprwanie a po chwili robia sie taki objaw jak napisałem.. Co to moze byc? denerwuje mnie ta głupotka pomocy

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Podswietlenie deski
    Utworzone przez sart w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 15-02-2021, 09:12
  2. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-08-2014, 17:45
  3. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-01-2014, 18:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory