Zobacz wyniki ankiety: Jak wyglądają Twoje ramki?

Głosujących
973. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Super, nie widać, żeby się "starzały"

    303 31.14%
  • Mam je za krótko, żeby oceniać

    251 25.80%
  • Nadruk wyblakł

    23 2.36%
  • Czarny plastik ramki wyblakł

    3 0.31%
  • Wyblakł i nadruk i plastik

    10 1.03%
  • Ramka się "zestarzała", jednak w mało znaczącym stopniu

    19 1.95%
  • Nie mam ramki

    364 37.41%
Strona 152 z 196 PierwszyPierwszy ... 52102142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,511 do 1,520 z 1953

Temat: Ramki Alfaholików - jak się spisują?

  1. #1511
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    Był wydruk z kasy fiskalnej. Czy zawsze to nie powiem, ale w wiekszości przypadków był.

    Co do kubka to też się solidnie zdziwiłem, bo jako miłośnik herbaty zamawiam sporo porcelany: czarki, gaiwany, czajniczki z glinki i t.d. i zawsze przychodziły w całości. A jednak japońską, ręcznie robiona czarka jest ciut delikatniejsza niż kubek

    Z naszym sklepem jest tak, że jednorazowe akcje np. polary, albo towary "luksusowe" jak portfele czy ina skorzana galanteria są ok, a tanizna w rodzaju ramek, kubków, smyczy i reszty nie grzeszy jakością i starannością wysyłki. Z drugiej strony jakby ramki dawali solidne, tylko za 12 PLN od sztuki to pewnie ilość chętnych spadła by o połowę.

    Wysłane z mojego SM-T710 przy użyciu Tapatalka

  2. #1512
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Statyczny
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo Brera 2.2 JTS
    Postów
    318

    Domyślnie

    Nie łatwiej byłoby sprzedawać same naklejki samoprzylepne? Wtedy sam decydujesz na jaka jakosc ramek je naklejasz (można nawet na obecne) i masz pewność ze dojdą w całości. W dodatku byłoby dużo taniej. Co powiecie?

  3. #1513
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał AlfaOne Zobacz post
    Podejrzewam, że ten co tym wszystkim handluje nawet nie ma alfy, mnie było by wstyd sprzedawać coś sygnowanego co nie pasuje..
    Średnio chce mi się dyskutować z kimś kto jest na forum od 3 miesięcy, za 3 miesiące pewnie będzie już jeździł innym autem ale dziś chce być gwiazdą tego forum i mieć swoje pięć minut. Do Twojej wiadomości - właśnie leci mi 8 rok na tym forum i od 8 lat jeżdżę tą samą Alfą. Jestem tak wielkim miłośnikiem tej marki że mojej poczciwej Alfy nigdy już nie sprzedam, za kilka lat będzie robić za zabytek w garażu i cieszyć moje oko.

    Co do Twoich i innych podobnych tu zarzutów, powtórzę się po raz setny - sklep jest prowadzony właściwie w formie wolontariatu. Wszystkim zajmują się 2 osoby. Ja w wolnej chwili ogarniam sklep na forum i uzupełniam zapasy a mój kolega (który ma żonę i 8 miesięczne dziecko oraz kilka biznesów na głowie) wysyła w wolnej chwili paczki bo prowadzi też punkt wysyłek na mieście. Z każdej wysłanej paczki ma on 1 zł dla siebie. Na każdy gadżet jest oczywiście nałożona mała marża żeby było chociaż na materiały do pakowania, darmowe wizytówki klubowe i raz do roku trochę kasy na zlot ogólnopolski. Sklep nie prowadzi działalności, nikt na tym nie zarabia, wszystko odbywa się w formie koleżeńskiej zrzutki na gadżety. Zarówna ja jak i mój kolega mamy zupełnie inne źródła dochodów a wszystko co tu robimy, robimy w wolnej chwili, czysto koleżeńsko. Miesięcznie wysyłamy około 50 paczek klubowych i samą wysyłką (kompletowaniem / pakowaniem) zajmuje się tylko jedna osoba, jak już wcześniej wspomniałem. Będziesz to robił za 50zł miesięcznie ?? Wybacz ale nie mamy ani czasu (przede wszystkim) ani środków żeby wszystkie ramki zawijać w kartony. Ramki wysyłamy nieuszkodzone. Dlaczego mamy odpowiadać za uszkodzenia wynikające z winy kuriera ?? Powiedz dlaczego ?? Gdyby kurierzy normalnie obchodzili się z paczkami to nie byłoby żadnych problemów. Niestety w naszym społeczeństwie przyjęło się że napi***lanie, rzucanie, gniecenie, łamanie paczek to jest normalne tolerowane zachowanie a nienormalnym zachowaniem jest niezabezpieczenie przesyłki. Ja takiej zasady nie uznaje bo jeśli oddaję ręce kurier towar nieuszkodzony to jego zadaniem jest dowieść ten towar w takim stanie, jakim mu przekazałem. Kubki wysyłamy zazwyczaj w tzw. airbag'ach (foliach z dmuchanym powietrzem) ostatnio nam się te folie pokończyły i parę kubków poszło inaczej zapakowanych ale to nie jest tak że wrzucamy kubki luźno do koperty i mamy wszystko w dupie. Każda paczka powinna być rozpakowana w obecności kuriera (ja tak robię zawsze jeśli spodziewam się jakiejś delikatnej przesyłki) i w razie usterki spisany protokół. Kuriera można nawet wezwać następnego dnia w celu spisania protokołu.

    A propo osłon - nigdzie nie jest napisane że są dopasowane do każdego modelu. Trudno się spodziewać za 20 zł cudów. Oczywiście możemy zamówić wykrojone specjalnie do AR 159, 50zł sztuka przy minimalnym zamówieniu 50 szt (bo mniej producent nie wykona bo mu sie nie opłaca) czyli forum musi wyłożyć 2 500 zł na to żeby w stałej ofercie była osłona dedykowana do AR 159 i raz na miesiąc ktoś taką kupi. A gdzie pozostałe modele Alf ? Nie znasz mechanizmów zamawiania hurtowego bezpośrednio od producentów, ich wymagań, limitów produkcyjnych, cen z tym związanych więc z całym szacunkiem ale nie pouczaj mnie.

    Generalnie jest niedziela, świeci słonko, nie chcę sie denerwować bo jak się zdenerwuję to pierdo**ę tym wszystkim i nie będzie żadnego sklepu klubowego bo nie znajdziesz tu nikogo innego kto będzie przy niedzieli siedział i zajmował się wysyłka paczek. Zajmuję się tym z kolegą już ponad 4 lata czyli 12x dłużej niż Ty jesteś tu na forum więc nie ucz mnie jak dzieci robić.

  4. #1514
    Użytkownik Rowerzysta Avatar AlfaOne
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Oława
    Auto
    AR 159 1.9JTDm 8v 156km/332Nm
    Postów
    278

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    Średnio chce mi się dyskutować z kimś kto jest na forum od 3 miesięcy, za 3 miesiące pewnie będzie już jeździł innym autem ale dziś chce być gwiazdą tego forum i mieć swoje pięć minut. Do Twojej wiadomości - właśnie leci mi 8 rok na tym forum i od 8 lat jeżdżę tą samą Alfą. Jestem tak wielkim miłośnikiem tej marki że mojej poczciwej Alfy nigdy już nie sprzedam, za nie chcę sie denerwować bo jak się zdenerwuję to pierdo**ę tym wszystkim i nie będzie żadnego sklepu klubowego bo nie znajdziesz tu nikogo innego kto będzie przy niedzieli siedział i zajmował się wysyłka paczek. Zajmuję się tym z kolegą już ponad 4 lata czyli 12x dłużej niż Ty jesteś tu na forum więc nie ucz mnie jak dzieci robić.
    To pier#$Lnij tym wszystkim przynajmniej ludzie nie będą się wku#$%ać że jakieś rozbite badziewie wysyłasz, sprzedawaj to na zlotach i problemu nie będzie.
    W opisie nie ma wiadomości na temat rozmiaru osłony, warto było by coś więcej napisać, może wtedy nie było by wku%$#ania się w niedzielę ani każdy inny dzień.
    Na prawdę w tym nie widzisz swojej winy?? Myślisz że jak uprawiasz "wolontariat" to ludzie Cię będą na rękach za to nosić i usprawiedliwione jest wysyłanie szmelcu w samym worku??
    Poczytaj posty innych ludzi i weź do serca to co piszą w reklamacjach..

    Co do mojej osoby to nie lubię badziwiarstwa i druciarstwa, jak coś sam robię to robię tak żeby ten co będzie z tego korzystał był tak samo zadowolony jak ja bym był - u Ciebie tego nie widzę.
    To moja sprawa czym jeżdżę i jak długo, a to jak długo jestem na forum nie ma tu nic do rzeczy i myślę, że każdy Ci to napisze.
    Jest niedziela, a ja siedzę właśnie w pracy czy to mnie wku#$&a? No nie bo taki sobie los wybrałem i to zaakceptowałem.

    Powinieneś pier#)^$ąć się tu w pierś i przyrzec, że to się więcej nie powtórzy i naprawdę zwrócić uwagę co sprzedajesz/wysyłasz - naprawdę uważasz że owinięcie ramki/kubka w kartonik wydłuży czas realizacji zlecenia - to poinformuj, a nie mazać się i próbować mnie zdyskredytować, pamiętaj że ja byłem twoim klientem, a niektórzy czytający to może nimi będą, a może już nie.
    Samochód jest czymś więcej niż naszą własnością, jest cząstką nas, naszą wizytówką. Można powiedzieć, że jak piękna kobieta, zegarek czy nóż jest to kolejna "biżuteria" dla prawdziwego faceta..
    Alfa Romeo 159

  5. #1515
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie

    Takie uwagi odnośnie ramek (pekniete ramki) są od lat i wszyscy choja sobie z tego robia.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. #1516
    Użytkownik Rowerzysta Avatar AlfaOne
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Oława
    Auto
    AR 159 1.9JTDm 8v 156km/332Nm
    Postów
    278

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    Średnio chce mi się dyskutować z kimś kto jest na forum od 3 miesięcy, za 3 miesiące pewnie będzie już jeździł innym autem ale dziś chce być gwiazdą tego forum i mieć swoje pięć minut...
    A i jeszcze jedno; naprawdę uważasz że dokonałem zakupu ze świadomością że będzie towar uszkodzony tylko po to żeby mieć temat do nabijania postów??
    Samochód jest czymś więcej niż naszą własnością, jest cząstką nas, naszą wizytówką. Można powiedzieć, że jak piękna kobieta, zegarek czy nóż jest to kolejna "biżuteria" dla prawdziwego faceta..
    Alfa Romeo 159

  7. #1517
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    09 2016
    Auto
    166
    Postów
    76

    Domyślnie

    Jeszcze beczy, że mało z tego ma pieniędzy. To weź chłopie sobie dolicz do tych ramek trochę monety. Ile kosztują te ramki? 6 złotych? Ja osobiście wolałbym zapłacić 12 złotych za jedną sztukę plus koszta wysyłki i mieć dobry sort oraz porządnie spakowane, a nie rzucone jak psu w mordę. A jak to jest dla Ciebie za trudne, albo nie jesteś na tyle inteligentny, żeby za swój czas i wysiłek sobie doliczyć do ceny ramek to rzeczywiście odpuść sobie. Nie wiem jak inni, ale ja nie wymagam od Ciebie żebyś się tym zajmował za darmo.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  8. #1518
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wojtax Zobacz post
    Jeszcze beczy, że mało z tego ma pieniędzy.
    flatbeet przecież napisał, że on nic z tego nie ma... on, czyli Paweł prowadzi sklep już chyba 5 lat. W tym czasie wziął ślub, urodziło mu się dziecko. Nie dziwię mu się, że puściły mu nerwy, bo przecież on nie musi tego robić, a robi. I za to należą mu się podziękowania. Z drugiej strony kupujący powinien wiedzieć, że na paczkę trochę się czeka i paczkę trzeba sprawdzać przy kurierze, bo często zdarzają się uszkodzenia.

  9. #1519
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał AlfaOne Zobacz post
    pamiętaj że ja byłem twoim klientem, a niektórzy czytający to może nimi będą, a może już nie.
    po pierwsze to nie jesteś moim klientem bo ja nie prowadzę tu żadnej prywaty, jak już to jesteś klientem tego forum a mi osobiście jest na prawdę obojętne czy Ty coś kupisz czy nie, serio na tym forum jest 85 tyś zarejestrowanych użytkowników i już dawno pogodziłem się z faktem się, że wszystkim nie dogodzisz. tak jak pogodziłem się z faktem, że PIS rządzi tym krajem choć osobiście dawno bym tą partię zdelegalizował.

    ogólnie nie dam się wciągnąć w gównoburzę z ludźmi którzy zarzucają mi że wysyłam "rozbity badziew" albo inny "szmelc w worku", na prawdę nie musisz tego szmelcu kupować. choć gdyby to był rzeczywiście taki szmelc o jakim piszesz to coś byś na ten temat wyczytał bo mamy tutaj 1.5 tysiąca postów w temacie. nie doczytałeś ? a to szkoda. a może po prostu jesteś jednym z nielicznych, którzy nasze gadżety klubowe określają mianem szmelcu.

    a z kolegą Wojtax to w ogóle nie będę rozmawiał bo tu się kłania problemy czytania ze zrozumieniem czy ja gdzieś beczę że mało mi pieniędzy z prowadzenia sklepu ?? ja mam taki zawód, że na pieniądze nie narzekam a to co tu robię, robię z bezinteresownej chęci pomocy grupie podobnych miłośników marki jak ja i wcale nie chcę za to pieniędzy bo nie wszystko w życiu się przelicza na pieniądze. Ale co ja mogę o tym wiedzieć, w końcu nie jestem na tyle inteligentny.. a może to dla mnie za trudne ... a może to Wy nie ogarniacie tematu, że nawet najlepiej zapakowaną przesyłkę można zniszczyć obchodząc się z nią np ten sposób



    pozdo 600 i udanych zakupów w sklepie klubowym Wam życzę !

    ps.> w opisie każdego przedmiotu pojawi się info o warunkach reklamacji, oczywiście to samo jest napisane w regulaminie sklepu ale tego nikt nie czyta bo wiadomo.. po co czytać.. zawsze można zwalić winę na kogoś innego. a wystarczyło podpisać protokół szkody, przesłać go nam i wtedy firmy kurierskie bez zająknięcia reklamacje nam przyjmują a my wysyłany ponownie towar.
    Ostatnio edytowane przez flatbeet ; 29-05-2017 o 11:02

  10. #1520
    Użytkownik Rowerzysta Avatar AlfaOne
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Oława
    Auto
    AR 159 1.9JTDm 8v 156km/332Nm
    Postów
    278

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wojtax Zobacz post
    Jeszcze beczy, że mało z tego ma pieniędzy. To weź chłopie sobie dolicz do tych ramek trochę monety. Ile kosztują te ramki? 6 złotych? Ja osobiście wolałbym zapłacić 12 złotych za jedną sztukę plus koszta wysyłki i mieć dobry sort oraz porządnie spakowane, a nie rzucone jak psu w mordę. A jak to jest dla Ciebie za trudne, albo nie jesteś na tyle inteligentny, żeby za swój czas i wysiłek sobie doliczyć do ceny ramek to rzeczywiście odpuść sobie. Nie wiem jak inni, ale ja nie wymagam od Ciebie żebyś się tym zajmował za darmo.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    +1 zgadzam się w 100%
    Tak samo odebrałem post [MENTION=2484]flatbeet[/MENTION]'a o kosztach ramek że trzeba było by cenę podnieść i nie każdy by kupił czy jakoś tak..
    Zdawało mi się że ludzie jeżdzący alfami to ludzie z klasą, mający kasę więc zakup ramki nawet za 20zł (porządnej) nie powinien stanowić problemu tym bardziej jeśli chce się przynależeć do alfaholików..?
    Jak myślisz?
    Kup porządne ramki i daj ludziom wybór zobaczymy ilu kupi te nowe lepsze, ja gdybym tych nie kupił a miał świadomość jakości produktu to wybrał bym jakości, bo biednych ludzi nie stać na zakup badziewia

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał omen Zobacz post
    Takie uwagi odnośnie ramek (pekniete ramki) są od lat i wszyscy choja sobie z tego robia.
    tutaj masz przykład do jakiego standardu przyzwyczaiłeś swoich klientów, czy tam Paweł - już się pogubiłem w końcu kto z tego ma zarobek..?

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    po pierwsze to nie jesteś moim klientem bo ja nie prowadzę tu żadnej prywaty, jak już to jesteś klientem tego forum a mi osobiście jest na prawdę obojętne czy Ty coś kupisz czy nie, serio na tym forum jest 85 tyś zarejestrowanych użytkowników i już dawno pogodziłem się z faktem się, że wszystkim nie dogodzisz. tak jak pogodziłem się z faktem, że PIS rządzi tym krajem choć osobiście dawno bym tą partię zdelegalizował...
    Czytałem wcześniej ten temat 20stron ochów i achów (na początku topica - potem od tego słodzenia zaczęło mi się zbierać na haftowanie)

    To teraz wina PiSu ?? xDDD a ja myślałem, że dziecka które się tam komuś narodziło?!
    Komedia się z tego robi, też Cię pozdrawiam gorąco może kiedyś na zlocie jakimś się spotkamy to chętnie kupię kubek (cały), albo brelok do kluczy bo nie mam

    A tutaj coś o osłonie p.słonecznej:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170529_113548[1].jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	100.2 KB
ID:	229289Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170529_121918[1].jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	133.7 KB
ID:	229290Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170529_121948[1].jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	155.8 KB
ID:	229291Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170529_122619[1].jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	61.2 KB
ID:	229292

    Kaufland cena DETALICZNA (bez żadnych promocji!) 7zł (bez jednego grosza) - Tylko mi nie mów że na tym nie zarabiacie że to wolontariat?!
    Wszystko to samo; rozmiar, gumki, przyssawki, folia (na zdjęciu widać jaki jest rozmiar 60x130) a na ostatnim jak to leży na 159 - maksymalnie naciągnięta, ułożona tak aby była wypośrodkowana. Lepiej leży jak się wyżej przyczepi ale wtedy słońce smaży podszybie..

    Ostatni raz Ci mówię; klepnij się w klatę i powiedz "dałem dupy - przepraszam" i sprawa załatwiona, a jak nie to zmień sobie POdpis pod nickiem na "administrator do spraw badziewia" - nie dotyczy jęśli nie masz z tego ani jednej złotówki (choć nie do końca bo jednak promujesz)
    Ostatnio edytowane przez AlfaOne ; 29-05-2017 o 12:46 Powód: zdjęcia
    Samochód jest czymś więcej niż naszą własnością, jest cząstką nas, naszą wizytówką. Można powiedzieć, że jak piękna kobieta, zegarek czy nóż jest to kolejna "biżuteria" dla prawdziwego faceta..
    Alfa Romeo 159

Podobne wątki

  1. Ramki
    Utworzone przez Danielloo w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-11-2014, 23:48
  2. Pilna Pomoc Ramki Alfaholików Warszawa/okolice
    Utworzone przez Paazik w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-10-2013, 10:57
  3. Ramki
    Utworzone przez irekostrow w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-04-2013, 15:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory