Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 345678910111213
Pokaż wyniki od 121 do 126 z 126

Temat: Opinie o Alfaholicy Fashion by cupsell.pl / Sklep Zamknięty!

  1. #121
    Miss Alfaholicy 2011 Znawca Avatar aniucha05
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mysłowice, Poland
    Auto
    Alfa 147 1.6 16V & 159 2.2 JTS
    Postów
    1,688

    Domyślnie

    Nie wiem czy tylko na mnie trafiło ale mają jakiś dziwny system zamawiania. Przy zamówieniu 3 sztuk rzeczy wybrałam opcję przedplaty na konto. Przesyłka ma być gratis ale program doliczył mi 20 zł. Mało tego, po powteirdzeniu zamówienia w historii widze że zamówienie platne jest przy odbiorze... ;/
    I'd rather push my ALFA than drive a BMW... (or AUDI)

  2. #122
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniucha05 Zobacz post
    Nie wiem czy tylko na mnie trafiło ale mają jakiś dziwny system zamawiania. Przy zamówieniu 3 sztuk rzeczy wybrałam opcję przedplaty na konto. Przesyłka ma być gratis ale program doliczył mi 20 zł. Mało tego, po powteirdzeniu zamówienia w historii widze że zamówienie platne jest przy odbiorze... ;/
    a czy Koleżanka już wpłacała im pieniądze? jeśli tak to koszulki na pewno dojdą a jeśli nie było jeszcze wpłaty i jest możliwość anulowania to bym proponował anulować bo na dniach, dziś góra jutro przenosimy nasz sklep do innego wykonawcy a CupSell'owi dziękujemy za współpracę bo chyba rzeczywiście pracują tam analfabeci
    Ostatnio edytowane przez flatbeet ; 05-03-2010 o 17:17

  3. #123
    Miss Alfaholicy 2011 Znawca Avatar aniucha05
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mysłowice, Poland
    Auto
    Alfa 147 1.6 16V & 159 2.2 JTS
    Postów
    1,688

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    a czy Koleżanka już wpłacała im pieniądze? jeśli tak to koszulki na pewno dojdą a jeśli nie było jeszcze wpłaty i jest możliwość anulowania to bym proponował anulować bo na dniach, dziś góra jutro przenosimy nasz sklep do innego wykonawcy a CupSell'owi dziękujemy za współpracę bo chyba rzeczywiście pracują tam analfabeci
    no niestety już wysłałam...o 20 zł za dużo bo (mój błąd) zorientowałam się za późno. Malo tego, napisałam na gg - wszystko wydawaloby się ok tylko dostałam informację że mam napisać na maila bo tam przyjmują wpłaty. Nie bardzo rozumiem. Są dwie firmy? Jedna która przyjmuje zlecenia i druga przyjmująca kasę?
    Flatbeet hehe nawet nie wiesz jak się cieszę z tej zmiany...te 20 zl sugerowałam zaliczyć w ramach nadpłaty za następne zamówienie ale widzę że następnego nie będzie
    I'd rather push my ALFA than drive a BMW... (or AUDI)

  4. #124
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniucha05 Zobacz post
    Nie bardzo rozumiem. Są dwie firmy? Jedna która przyjmuje zlecenia i druga przyjmująca kasę?
    Flatbeet hehe nawet nie wiesz jak się cieszę z tej zmiany...te 20 zl sugerowałam zaliczyć w ramach nadpłaty za następne zamówienie ale widzę że następnego nie będzie
    Wg. naszego rozeznania jest jeden właściciel, który ma dwie firmy CupSell i Koszulkowy Świat /ten drugi sklep działa na Allegro/ i generalnie kontakt w sprawie CupSell'a trzeba łapać na mail koszulkowy@gmail.com gdyż to są ci sami ludzie tylko jakby za CupSell odpowiada niejaki Mateusz i w mailu należy zaznaczyć że jest to mail do Mateusza.

  5. #125
    Miss Alfaholicy 2011 Znawca Avatar aniucha05
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mysłowice, Poland
    Auto
    Alfa 147 1.6 16V & 159 2.2 JTS
    Postów
    1,688

    Domyślnie

    minęły 24 h i cisza w eterze hehe mam nadzieję że jest to spowodowane weekendem oby
    I'd rather push my ALFA than drive a BMW... (or AUDI)

  6. #126
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Administracja
    Dołączył
    02 2009
    Auto
    8C Bi Turbo + NO2
    Postów
    19

    Domyślnie

    Zamykamy sklep na cupsell.pl w związku z niską jakością świadczonych usług. Przepraszamy wszystkich, którym brakowało czegoś na koszulkach.

    Obecnie przenieśliśmy nasz sklep do nowej firmy, xt24.eu. Wszystko jest wykonane profesjonalniej, a kontakt ZNACZNIE łatwiejszy.

    Zapraszamy: http://xt24.eu/sklep/Alfaholicy.org

    PS
    Jeśli były by problemy z reklamacją proszę się kontaktować na PW z użytkownikiem Administracja na naszym forum.

Podobne wątki

  1. Opinie o ALFAHOLICY FASHION
    Utworzone przez Administracja w dziale Sklep
    Odpowiedzi: 211
    Ostatni post / autor: 28-12-2017, 18:01
  2. NAKLEJKI ALFAHOLIKÓW - sklep on-line ZAMKNIĘTY
    Utworzone przez Administracja w dziale Sklep
    Odpowiedzi: 256
    Ostatni post / autor: 24-06-2012, 19:09
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-03-2010, 20:22
  4. ALFAHOLICY FASHION by cupsell.pl / SKLEP ZAMNIĘTY!
    Utworzone przez Administracja w dziale Sklep
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-03-2010, 20:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory