Strona 3 z 22 PierwszyPierwszy 12345678910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 212

Temat: Opinie o ALFAHOLICY FASHION

  1. #21
    Użytkownik Romeo Avatar kt0sfajny
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Luxembourg | Rzeszów
    Auto
    Byla Alfa Romeo 156 TS
    Postów
    1,125

    Domyślnie

    Cytat Napisał SCHNNAZZI Zobacz post
    Dzięki macaga za foty. Jestem zainteresowany trzecią koszulką. Jaki to rozmiar i gdybyś mógł ją zmierzyć i mi podać wymiary. Bo ja chcę koszulkę która będzie dopasowana do ciała Z góry dzięki

    ---------- Post dodany o godzinie 10:04 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 10:03 ----------

    A swoją drogą przecież u nas chłopaki na forum zaprojektowali świetną koszulkę, która chyba została tylko w tej fazie. A naprawdę bardzo mi się podobała
    masz jakies foty??
    gdzie kucharek szesc tam jest co poklepac| jeszcze tu wroce | jezdze alfa bo mnie stac;P


  2. #22
    Użytkownik Znawca Avatar SCHNNAZZI
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Fiat Tipo 2020 bianca
    Postów
    1,720

    Domyślnie Ja chce to

    To na piersi. Naprawdę piękny projekt. Koszulka nawet na imprezę świetna.

  3. #23
    Użytkownik Znawca Avatar SCHNNAZZI
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Fiat Tipo 2020 bianca
    Postów
    1,720

    Domyślnie

    A ten napis na plecach. Całość mnie powala

  4. #24
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał SCHNNAZZI Zobacz post
    To na piersi. Naprawdę piękny projekt. Koszulka nawet na imprezę świetna.
    Ta koszulka też mi sie podoba tylko widzisz kolego z nadrukami zdjęć to jest niestety tak, że ta najprostsza metoda nadruku stosowana tylko przy detalicznych, pojedynczych zamówieniach, jest niestety nietrwała. Taką koszulkę da się zrobić tyle że nadruk mocno ucierpi po paru praniach.
    Nie wiem czy zauważyliście ale wszystkie dostępne w naszym sklepie projekty koszulek składają się z pojedynczych kolorów /bez przejść tonalnych, nie ma zdjęć/ i takie nadruki robi się folią, wycina się z jednej folii o konkretnym kolorze wzór z projektu i wprasowuje tą folię na koszulkę, i ta metodą jest bardzo trwała. Niestety nadruki zdjęć robi się inną metodą, bardzo nietrwałą. Istnieje oczywiście też inny sposób nadruku zdjęć, dużo bardziej trwalszy ale on jest opłacalny przy minimum 100 ilościach. Czyli musielibyśmy zamówić 100 sztuk tej samej koszulki tylko jaką mamy pewność że one się wszystkie sprzedadzą ? I do tego dochodzą jeszcze różne rozmiary
    Dlatego póki co wszystkie realne projekty będą takie jak do tej pory, pojedyncze kolory i to tylko max 3 różne w jednym projekcie
    Solidność nadruku to nasz priorytet

  5. #25
    Użytkownik Znawca Avatar SCHNNAZZI
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Fiat Tipo 2020 bianca
    Postów
    1,720

    Domyślnie

    Wielka szkoda ale mówi się trudno. Zastanawiam się czy byłby zbyt takich koszulek na allegro. Gdyby właśnie zamówił za dużo dla Alfaholików i zostały. Ale to już inna bajka. Mimo wszystko ta koszulka jest bombowa i może kiedyś w przyszłości tak zadziałamy że będzie możliwość jej nabycia. Na razie będę musiał się zadowolić inną.

  6. #26
    Użytkownik Romeo Avatar kt0sfajny
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Luxembourg | Rzeszów
    Auto
    Byla Alfa Romeo 156 TS
    Postów
    1,125

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    Ta koszulka też mi sie podoba tylko widzisz kolego z nadrukami zdjęć to jest niestety tak, że ta najprostsza metoda nadruku stosowana tylko przy detalicznych, pojedynczych zamówieniach, jest niestety nietrwała. Taką koszulkę da się zrobić tyle że nadruk mocno ucierpi po paru praniach.
    Nie wiem czy zauważyliście ale wszystkie dostępne w naszym sklepie projekty koszulek składają się z pojedynczych kolorów /bez przejść tonalnych, nie ma zdjęć/ i takie nadruki robi się folią, wycina się z jednej folii o konkretnym kolorze wzór z projektu i wprasowuje tą folię na koszulkę, i ta metodą jest bardzo trwała. Niestety nadruki zdjęć robi się inną metodą, bardzo nietrwałą. Istnieje oczywiście też inny sposób nadruku zdjęć, dużo bardziej trwalszy ale on jest opłacalny przy minimum 100 ilościach. Czyli musielibyśmy zamówić 100 sztuk tej samej koszulki tylko jaką mamy pewność że one się wszystkie sprzedadzą ? I do tego dochodzą jeszcze różne rozmiary
    Dlatego póki co wszystkie realne projekty będą takie jak do tej pory, pojedyncze kolory i to tylko max 3 różne w jednym projekcie
    Solidność nadruku to nasz priorytet
    wg.mnie zamowienie 100 sztuk to tez nie taki problem
    mozna np.:
    -zrobic liste chetnych
    -kazdy wplaci zaliczke
    -i jak sie "sprzeda" 100 koszulek to wtedy zlozysz zamowienie

    tylko ze to sie moze przeciagnac w czasie dlugo;d
    gdzie kucharek szesc tam jest co poklepac| jeszcze tu wroce | jezdze alfa bo mnie stac;P


  7. #27
    macaga
    Gość

    Domyślnie

    [QUOTE=SCHNNAZZI;312929]Dzięki macaga za foty. Jestem zainteresowany trzecią koszulką. Jaki to rozmiar i gdybyś mógł ją zmierzyć i mi podać wymiary. Bo ja chcę koszulkę która będzie dopasowana do ciała Z góry dzięki

    ta trzecia to damska L-ka xD
    jakie konkretnie rozmiary ?

  8. #28
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Cytat Napisał kt0sfajny Zobacz post
    wg.mnie zamowienie 100 sztuk to tez nie taki problem mozna np.: -zrobic liste chetnych -kazdy wplaci zaliczke -i jak sie "sprzeda" 100 koszulek to wtedy zlozysz zamowienie tylko ze to sie moze przeciagnac w czasie dlugo;d
    A nie prościej znaleźć kogoś na Allegro, który wykona projekt? Będzie pewnie kilka złotych drożej, ale bez nerwów, oczekiwania i zaangażowania jednej osoby, która będzie musiała rozesłać 100 paczek.

    flatbeet pisał o metodzie sitodrukowej (jako tej trwałej).

  9. #29
    Użytkownik Romeo Avatar kt0sfajny
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Luxembourg | Rzeszów
    Auto
    Byla Alfa Romeo 156 TS
    Postów
    1,125

    Domyślnie

    mozna i tak ;]
    ja dalej tylko jedna z opcji
    gdzie kucharek szesc tam jest co poklepac| jeszcze tu wroce | jezdze alfa bo mnie stac;P


  10. #30
    MTechnix
    Gość

    Domyślnie rozmiary

    jeśli ktoś chciałby sprawdzić rozmiar to znalazłem coś takiego http://www.strus.com.pl/download/stedman.pdf jest to tabela rozmiarów dla koszulek, na których bazie są robione koszulki alfaholickie

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] Alfaholicy w NL 26/06/11
    Utworzone przez Jabolek w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-06-2011, 02:55
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-03-2010, 20:22
  3. ALFAHOLICY FASHION by cupsell.pl / SKLEP ZAMNIĘTY!
    Utworzone przez Administracja w dziale Sklep
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-03-2010, 20:17
  4. Opinie o Alfaholicy Fashion by cupsell.pl / Sklep Zamknięty!
    Utworzone przez Administracja w dziale Sklep
    Odpowiedzi: 125
    Ostatni post / autor: 09-03-2010, 20:13

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory