Strona 79 z 114 PierwszyPierwszy ... 29697071727374757677787980818283848586878889 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 781 do 790 z 1132

Temat: Zapytanie - zapachy zamochodowe z logo klubu

  1. #781
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Szczepan
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Łódź, Polska
    Auto
    była: Alfa Romeo 147 jest: BMW 740i
    Postów
    975

    Domyślnie

    Te kolory to właśnie oznaczenia, kogo wpłata wpłynęła - jest na zielono, a kogo jeszcze nie - jest na czerwono

    Pozdrawiam


    Moje maleństwo - kliknij na zdjęcie!

    Pomogłem? - kliknij PODZIĘKUJ ZA POST!

  2. #782
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar derebere
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    AR 156 1.9 JTD '99 105KM
    Postów
    214

    Domyślnie

    big thx. o to właśnie mi chodziło
    pozdrawiam

  3. #783
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Pomorze
    Auto
    Do niedawna - AR 156 SW 2002 1,9 JTD Aktualnie - AR 159 SW Ti 2010 1,9 JTDm
    Postów
    25

    Domyślnie

    co w przypadku gdy nie osiagniemy 500sztuk a kasiora zostanie juz przelana?
    coraz slabiej rosnie juz liczba zamowien a dopiero jest polowa..

  4. #784
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arni146 Zobacz post
    co w przypadku gdy nie osiagniemy 500sztuk a kasiora zostanie juz przelana?
    coraz slabiej rosnie juz liczba zamowien a dopiero jest polowa..
    nic nie bój kolego nie pierwszy raz prowadzimy akcje zawieszkową na forum, prędzej czy później osiągniemy limit 500 szt, zazwyczaj trwa to około 3 tygodni ale nie ma takiej opcji żebyśmy nie uzbierali limitu najwyżej puści się spamik na maila choć wątpię że ktoś może przeoczyć zapisy mając informację na głównej.

    także zachęcamy śmiało do zapisów

  5. #785
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Pomorze
    Auto
    Do niedawna - AR 156 SW 2002 1,9 JTD Aktualnie - AR 159 SW Ti 2010 1,9 JTDm
    Postów
    25

    Domyślnie

    i to chcialem uslyszec

  6. #786
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    jak wam braknie ok 50-80 sztuk to ja wezmę ( najwyżej znowu rozdam )

    p.s.
    Magenta - tak bardzo opisywałaś słabą trwałość zapachów z firmy ktorej to niby ja proponowałem ( piszę "niby" - bo nawet nie wiedziałaś jaka to firma tylko opierałaś sie na grafikach pokazywanych przeze mnie a te "twoje" po odpakowaniu maja zapach ledwie kilka dni ... z tym że pewnie jak inni ja traktuję to jako gadżet a nie jak zapach i dla tego długość działania całkowicie " mi wisi "

    Cytat Napisał richi102 Zobacz post
    Szkoda trochę że zapachy od tego samego producenta .
    Co do jakości wykonania to jest bez zarzutów, ale trwałośc zapachu nie jest zachwycająca.
    inni pewnie tak byli zadowoleni z gadżetu że nawet nie poczuli kiedy zapach przestał pachnieć ...


    p.s.
    flat - zapytaj innych wykonawców o cenę . tylko na wstepie zapowiedz im cenę niższą niż ta którą teraz masz - gwarantuję ze da rade taniej ...
    Ostatnio edytowane przez bocian ; 13-02-2012 o 00:53








  7. #787
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    01 2011
    Auto
    Ford Puma 1.7 VCT
    Postów
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał bocian Zobacz post
    Magenta - tak bardzo opisywałaś słabą trwałość zapachów z firmy ktorej to niby ja proponowałem (...) a te "twoje" po odpakowaniu maja zapach ledwie kilka dni ... z tym że pewnie jak inni ja traktuję to jako gadżet a nie jak zapach i dla tego długość działania całkowicie " mi wisi "
    A czy możesz wskazać post, w którym rzekomo opisywałam tę słabą trwałość zapachu?
    Podawałam zawsze różnicę w dwóch kwestiach: możliwość nadruku i grubość zawieszek.
    Nie wspominałam o trwałości zapachu, gdyż jest ona zależna od rodzaju zapachu (np. piżmo jest zdaje się trwalsze niż nuta kwiatowa) oraz od techniki wykonania zawieszek (sitodruk pachnie intensywniej, ale krócej, z kolei offset słabiej, a dłużej).
    Tak więc proszę o nieimputowanie mi słów, które nie padły.

    Cytat Napisał bocian Zobacz post
    (...) piszę "niby" - bo nawet nie wiedziałaś jaka to firma tylko opierałaś sie na grafikach pokazywanych przeze mnie (...)
    I właśnie dlatego, że opierałam się na podanych przez Ciebie grafikach wiem, że była to firma realizująca zawieszki np. "Włatcy Móch". Czyż nie?
    Jak się zna x producentów i pośredników, to nietrudno rozpoznać ich wykrojniki.
    Więc albo trafiłeś do firmy na literę "A", albo do pośrednika, który zleca im produkcję (czyli kogoś takiego, jak ja).

    Swoją drogą, możesz raz jeszcze zwrócić się do nich z prośbą o wycenę. Z tego, co wiem, do odwołania nie realizują zamówień (info od właściciela).

    Cytat Napisał bocian Zobacz post
    flat - zapytaj innych wykonawców o cenę . tylko na wstepie zapowiedz im cenę niższą niż ta którą teraz masz - gwarantuję ze da rade taniej ...
    Chyba to już zostało zrobione.
    Oczywiście przy porównaniu ofert prócz cen samych zawieszek proszę brać pod uwagę oznaczenie zapachów ich nazwą oraz rozdzielenie wg zamówień i pakowanie kilkudziesięciu przesyłek.
    Jeśli jesteście skłonni z tego zrezygnować i organizację wysyłek weźmie na siebie ktoś z klubu, to ja oczywiście mogę obniżyć cenę i po prostu wysłać cały nakład zawieszek kurierem do jednej/jednego z Was.
    Ostatnio edytowane przez Magenta ; 13-02-2012 o 01:25

  8. #788
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magenta Zobacz post
    Jeśli jesteście skłonni z tego zrezygnować i organizację wysyłek weźmie na siebie ktoś z klubu, to ja oczywiście mogę obniżyć cenę i po prostu wysłać cały nakład zawieszek kurierem do jednej/jednego z Was.
    i to jest właśnie coś z czego bardzo ciężko nam zrezygnować i bocian chyba tego nie wziął pod uwagę pisząc swój post

    w między czasie pisały do mnie 2 firmy które oferowały zapachy, żadna z nich nie była w stanie sprostać temu by to oni mieli się zająć też wysyłką, jak tylko o tym wspominałem od razu temat upadał zresztą nie miałem też żadnej gwarancji że ich producent jest lepszy. Magneta miała opcję zmiany producenta na lepszego ale ten koniec końców coś wstrzymał produkcję i nie przyjmuje zamówień do odwołania a my tez nie będziemy w nieskończoność czekać. dlatego teraz jeszcze raz zdecydowaliśmy się na zamówienie po staremu ale jak tylko w następnej turze będzie możliwość zmiany producenta /ale nie pośrednika bo ja jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Magnety/ to tego producenta zmienimy. a póki co wisieć muszą te co teraz, a też nie są jakieś tragicznie krótkotrwałe. i zawsze to ładniejszy gadżecik od typowej choinki, czy sie mylę ?
    Ostatnio edytowane przez flatbeet ; 13-02-2012 o 02:36

  9. #789
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    flat: bocian często tracił swój prywatny czas ( ostatnio także i pieniądze i paliwo ) przy wysyłaniu i odbieraniu różnych rzeczy forumowych i nadal mu się to zdarza niestety
    właśnie - "gadżecik" - i tak to traktuje pewnie 99% ludzi więc trwałość zapachu ma tutaj mniejsze znaczenie ( tak mnie się wydaje )

    Magenta - nie chce mi się teraz szukać tego postu twojego ale na 200% był taki ( zachwalałaś bardzo trwałość twoich zapachów a negowałaś inne - ale doskonale to rozumiem i nic złego w tym nie widzę - każdy chwali swoje)
    "czyż nie? " - otóż ku twojemu zdziwieniu grafiki były przykładowe i nie miały żadnego związku z producentem ( nikt mi nie zabroni pokazać kilku producentom różnych grafik i zapytać ich o koszty --ACTA jeszcze nie działa to sobie kopiuję obrazki :-) ) wykrojniki również mogę pobrać od jednego prod. i pokazać je innemu i zapytać o wycenę czyż nie ?

    "swoją drogą " - wisi mi to ale to było tylko tak gwoli ścisłości bo robotę to ja mam inną i mi wystarcza i zarobku na forum nie szukam bynajmniej

    ale mniejsza z tym - nie o tym temat end.


    p.s.
    oddajcie mi 30zł i ze 7litrów gnoju które poszły przy kalendarzach

    joke
    Ostatnio edytowane przez bocian ; 13-02-2012 o 09:51








  10. #790
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gorzyczki okolice Wodzisławia Śląskiego
    Auto
    Same ALFICE
    Postów
    4,445

    Domyślnie

    Ja tam znów nie zauwazyłem żeby mi zapaszek szybko wywietrzał. Może bociek otwierasz go zaraz z opakowania i tak sobie wisi na lusterku bez opakowanie? Ja tak raz zrobiłem w lecie i zamiast zapachu miałem smród w aucie, gdyż zapach ten był tak intensywny, że nie dało sie jechac.... Teraz otwieram po kawałku i mam go już prawie miesiąc tak z lekko odcietym jednym końcem i ciągle czuje zapach jak wchodze

Podobne wątki

  1. Długo utrzymujące się zapachy w aucie ? Jakie ?
    Utworzone przez KaaC w dziale Kosmetyka
    Odpowiedzi: 157
    Ostatni post / autor: 26-07-2017, 15:50
  2. Kto tam chciał/ komu miałem odłożyć zapachy forumowe ???
    Utworzone przez bocian w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 02-11-2012, 13:56

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory