Zobacz wyniki ankiety: Kupiłbym dywaniki typu

Głosujących
526. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • CLASSIC

    18 3.42%
  • PREMIUM

    483 91.83%
  • bez róznicy mi to

    25 4.75%
Strona 168 z 173 PierwszyPierwszy ... 68118158159160161162163164165166167168169170171172173 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,671 do 1,680 z 1725

Temat: Dywaniki samochodowe

  1. #1671
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2015
    Auto
    Crosswagon 156 1.9 JTD 16V 150 KM 2007 ROK
    Postów
    45

    Domyślnie

    ..przecież napisałem, że stopery(uchwyty) luzem. Inni producenci maja zamienniki grupy Fiat. Kwestia penetracji rynku ale jak ktoś nie chce to się cofa. Dziury sam sobie zrobię. Nie potrzebuję wkrętów bo mam oryginały w podłodze. Trzeba wprowadzać urozmaicenia i iść z postępem. Podajesz info na forum "zgłaszajcie propozycje".. ....to zgłaszam. I co? I jak za PRL-u. I sekretarz zawsze ma rację. Kolory dywaników dobiera się do koloru wykładziny. Mam grafitowy czyli ani czarny ani szary. Skoro robione są do Alfy dywaniki to sam wzór wykrojnika to trochę za mało.
    Rodzaj podejścia do tematu skłoni mnie i każdego kolejnego do zakupu gdzie indziej jeśli nie jest się elastycznym i to w takich czasach konkurencji.
    Ostatnio edytowane przez Piotrekop ; 01-05-2020 o 08:52

  2. #1672
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Kolego Piotrekop cytujesz mnie z postu nr 1 w tym temacie (rok 2011) kiedy to faktycznie dopiero organizowaliśmy temat z dywanikami i wtedy wspólnie staraliśmy się dobrać jakiś projekt nadruku. Wtedy faktycznie czekałem na propozycje. Dziś model dywanika, sposób obszycia i projekt nadruku jest już dawno ustalony. Gdybym każdej osobie organizował dywanik (czy każdy inny gadżet) wg indywidualnego uznania to nie robiłbym nic innego tylko każdą wolną chwilę siedział na forum, spisywał zamówienia i pilnował ich realizacji. Tak się niestety składa że nie mam na to czasu bo mam swoje życie, rodzinę, własną firmę a prowadzenie tego sklepu traktuje czysto hobbystycznie. Pewnie że mógłbym zamówić grafitowe dywaniki z dowolnym kolorem obszycia ale jeśli pójdę na rękę jednej osobie to zaraz ustawi się kolejka następnych. I szczerze nie mam na to czasu. Wybór jest jaki jest (uważam że jest w czym wybierać) a jeśli dla Ciebie jest niewystarczający to na prawdę nie mam nic przeciwko abyś zakupił dywaniki u konkurencji, jeśli takowa dla naszego forum istnieje

  3. #1673
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    Chyba zmieniła się średnica stoperów no moje stare z ok.2012 r są za małe i nie zatrzaskują się w dywaniku. Poza tym widzę że każdy dywanik ma stopery w innym miejscu. Jakby była opcja dostac stopery na przod byłoby fajnie. Swoje oddałem bo myślałem, że stare będą dobre.

  4. #1674
    Użytkownik Świeżak Avatar KORNI
    Dołączył
    01 2020
    Mieszka w
    Bielany
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 16v Sport Plus
    Postów
    26

    Domyślnie

    Cześć, 30.04 zrobiłem przelew, a mój nick dalej jest na czarno, czy przelew dotarł?

  5. #1675
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2015
    Auto
    Crosswagon 156 1.9 JTD 16V 150 KM 2007 ROK
    Postów
    45

    Domyślnie

    "Oczywiście..." - cyt. (Neonówka); pada po każdym mądrym zdaniu.

    Projekt jest jeden. Reszta to opcje projektu. Nie neguje wzoru projektu. Ważne jest wykonanie. Wystarczy dopisać w formularzu zamówienia jako jedna z opcji kolorystycznych dywanika i obszycia. Nic się nie zmienia. Jest tylko wersja kolorystyczna. Opcja to: Obszycie lamówką w wybranym kolorze, (wg mnie przędza się lasuje, -zaciąga się. Przetestowane) Kolor dywanika? Nie wiem nad czym tu dyskutować? Kolor to kolor skoro jest w oryginale to dlaczego nie dopisać do formularza zamówienia - to też opcja a nie wymyślanie wodotrysku. Proponuję to co jest osiągalne i do zrobienia. Wystarczy tylko chcieć. Napisałeś że ci się nie chce i kropka... i tu znowu cyt. ..."oczywiście".

  6. #1676
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał Czarny_28 Zobacz post
    Chyba zmieniła się średnica stoperów no moje stare z ok.2012 r są za małe i nie zatrzaskują się w dywaniku. Poza tym widzę że każdy dywanik ma stopery w innym miejscu. Jakby była opcja dostac stopery na przod byłoby fajnie. Swoje oddałem bo myślałem, że stare będą dobre.
    Ale jak, to w nowych dywanikach nie ma kompletu montażowego czyli wkrętów pasujących do stoperów? Pytam bo ja nie zamawiałem od dawna i nie przechodzi to bezpośrednio przez moje ręce.

  7. #1677
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    Były ale kolega tu pisał, że jemu nie wysłali więc ja mu oddałem swoje bo stwierdziłem, że mam stare więc będą pasowaly więc po co mi drugie, a tu trochę lipton

  8. #1678
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Alfa Romeo GTV 3.0
    Postów
    4

    Domyślnie

    Witam. Zamowilem i oplacilem dywaniki kilka dni temu i do tej pory nie ma mnie na liscie... Aktualizujecie ta liste co kilka dni czy jak to wyglada? I w ogole jak dlugo czeka sie na te dywaniki?

  9. #1679
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar MikeDraven
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    Bogatynia
    Auto
    brak
    Postów
    794

    Domyślnie

    Mnie też nie ma.. zamówienie i przelew wczoraj
    "Nie możesz nazywać siebie prawdziwym miłośnikiem motoryzacji jeśli nigdy nie miałeś Alfy Romeo" - Jeremy Clarkson

    Pomogłem? Dodaj punkt reputacji (gwiazdka pod postem)

  10. #1680
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Lista zaktualizowana, przepraszam za brak systematycznej aktualizacji ale w dobie panującego kryzysu mam bardzo mało czasu na cokolwiek co jest nie związane z pracą lub rodziną. Natomiast nie ma obaw - każdy kto zamówił i wpłacił ten otrzyma swoje zamówienie w standardowym terminie czyli zawsze w poniedziałki opłacone paczki wysyłamy na produkcję i w przeciągu 4/5 dni gotowe dywaniki są rozsyłane.

Podobne wątki

  1. Dywaniki samochodowe gumowe.
    Utworzone przez Sysek w dziale 147
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-05-2015, 16:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory