Zobacz wyniki ankiety: Kupiłbym dywaniki typu

Głosujących
526. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • CLASSIC

    18 3.42%
  • PREMIUM

    483 91.83%
  • bez róznicy mi to

    25 4.75%
Strona 32 z 173 PierwszyPierwszy ... 22232425262728293031323334353637383940414282132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 1725

Temat: Dywaniki samochodowe

  1. #311
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał skopek Zobacz post
    Ja tylko dodam tyle, że to nie producent zapewniał forumowiczów o jakości owych dywaników tylko FLATBEET - stąd pretensje głównie do niego i nie ma się co dziwić. Chodzi o to aby brać odpowiedzialność za to co się deklaruje - kwestia jakiegokolwiek honoru. Jeśli się nie jest czegoś pewnym to lepiej się nie wypowiadać i niech wszyscy wezmą to sobie głęboko do serca, a zwłaszcza FLATBEET.
    Odnosicie się tutaj do allegro. Jeśli ktoś coś sprzedaje i nakłamie w opisie aukcji to mimo tego, iż nie jest producentem owego wystawionego przedmiotu, ponosi za to odpowiedzialność karną.
    A czytać to ty umiesz skopku? Bo mam coraz większe wątpliwości. I nie są one bezpodstawne bo to co piszesz, że JA deklaruje jakość tych dywaników jest kompletną bzdurą. Pokaż mi w którym miejscu tak robię? To do czego wszyscy się tu odwołują, czyli że 'dopasowane' jest napisane zaraz pod obrazkiem z wizualizacjami dywaników. Więc jeśli sie nudzisz, a widzę że tak, to wróć do strony z zapisami i przeczytaj dwa pierwsze wyraz zaraz pod obrazkiem i jak już to zrobisz to zobaczysz tam napis - 'Opis producenta".. i dodatkowo wszystko jest pisane pochyłą czcionką jak to zwykle bywa przy cytatach. Więc ja niczego nie deklaruje tak jak ci sie zdaje tylko jest to cytat ze strony producenta. Więc wątpisz w mój honor i grozisz mi tu że czymś kłamie??!!

    I powiem ci jeszcze jedno panie skopek - wkur*iłeś mnie tym oszczerstwem teraz maksymalnie i twoje zamówienie nie zostanie zrealizowane. pieniądze zostaną ci odesłane i tyle w temacie. mam nadziej że ręki na zlocie ci w jaworze nie podałem

    a reszta niech sobie myśli co chce ale nie będzie takich bzdur pod swoim adresem wysłuchiwał. człowiek chce z dobrej woli zrobić coś dla innych a musi wysłuchiwać pod swoim adresem stek takich bzdur.
    Ostatnio edytowane przez flatbeet ; 01-08-2011 o 13:56

  2. #312
    Użytkownik Rowerzysta Avatar skopek
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Legnica, Poland
    Auto
    AR 146 1.4 TS (sold) / AR 166 2.4 JTD 10V / AR Spider 2.0 TS / AR 159 2.4 JTDm
    Postów
    253

    Domyślnie

    Ty jesteś autorem postu i całej tej akcji, i tłumaczę ci tylko dlaczego jeśli ktoś ma tutaj pretensje to pisze do ciebie, bo z tego co widzę to robisz wielkie oczy tak jakbyś w ogóle nie przewidział tego, że jeśli ktoś będzie miał jakieś "ale" to pierwszą osobą, do której się zwróci będziesz ty. Ja nikogo z forum nie oczerniam ani nie obrażam, bo nie chodzi o to aby się na siebie obrażać, a ty rób jak chcesz. Jeśli nie masz odwagi zrealizować mojego zamówienia to ja się wcale nie obrażę. Szkoda mi tylko będzie czasu straconego na zawieranie transakcji z nieodpowiedzialnymi ludźmi, którzy nie potrafią zrealizować togo czego się podjęli w 100% do końca. Ja zrobiłem wszytko tak jak należy, szybko i sprawnie we właściwym czasie. Łaski żadnej mi nie robisz i to co teraz napisałeś dowodzi tylko słuszności mojego zdania o stracie czasu i świadczy o braku profesjonalnego podejścia do tematu. Pani w zieleniaku się na mnie nie obraża i nie odmawia mi zakupów, gdy wspomnę, że chwalone przez nią ziemniaki były do dupy (to nie przekleństwo), ale to pani z zieleniaka - profesjonalistka.
    TED - diagnostyka pojazdów grupy FCA
    Oględziny: 737 744 979
    https://www.facebook.com/TEDznaFCA

  3. #313
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Uwierz że odkąd tu na forum zajmuję sie gadżetami, czyli już ze 2 lata, to nie jesteś pierwszą osoba która tu krytykuje mnie i to co robię ale potrafię znieść krytykę bo mimo tej krytyki wszyscy oni i tak mieli realizowane zamówienia. ty jesteś po prostu pierwszą osoba która mnie wk*rwiła, raz na rok komuś się udaje więc ciesz się. natomiast takich z czapki wziętych oszczerstw pod swoim adresem, że kłamie i nie mam honoru nie będę tolerował. i to nie jest tak że sie obrażam, po prostu daje ci tym do zrozumienia ze dla takich ludzi jak ty nie będę poświęcał swojego czasu bo po prostu mi go szkoda...
    pieniądze już zostały odesłane

  4. #314
    Użytkownik Rowerzysta Avatar skopek
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Legnica, Poland
    Auto
    AR 146 1.4 TS (sold) / AR 166 2.4 JTD 10V / AR Spider 2.0 TS / AR 159 2.4 JTDm
    Postów
    253

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    Uwierz że odkąd tu na forum zajmuję sie gadżetami, czyli już ze 2 lata, to nie jesteś pierwszą osoba która tu krytykuje mnie i to co robię
    Może to o czymś świadczy i powinieneś się nad tym głębiej zastanowić?
    Jak sobie chcesz. Mam nadzieję, że w tytule przelewu napisałeś "od obrażalskiego dystrybutora, amatora forumowych gadżetów" żebym wiedział od kogo.
    Skorzystam z usług innego pseudo producenta "dopasowanych" dywaników zwracając uwagę na to aby wybrać takiego, który nie "strzela fochów za pięć dwunasta". Gorzej raczej nie trafię.
    Mimo wszytko życzę powodzenia w opowiadaniu na komentarze innych forumowiczów oczekujących profesjonalizmu i solidności.
    TED - diagnostyka pojazdów grupy FCA
    Oględziny: 737 744 979
    https://www.facebook.com/TEDznaFCA

  5. #315
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał skopek Zobacz post
    Może to o czymś świadczy i powinieneś się nad tym głębiej zastanowić?
    to świadczy o tym że nie każdemu da się dogodzić. jest takie powiedzenie o stadzie i czarnej owcy nie i nie mam się nad czym zastanawiać bo do mnie przemawia fakt setek innych pochlebnych opinii i podziękowań więc takimi pojedynczymi przypadkami jak ty kompletnie sie nie przejmuje tylko po prostu dla takich osób nie będę trwonił czasu
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez flatbeet ; 01-08-2011 o 15:08

  6. #316
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar eMka
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    zza kierownicy
    Auto
    156 '02 1,8 TS plus 159 '06 3,2 Q4
    Postów
    436

    Domyślnie

    skopek tutaj bezpośredni opis producenta http://www.autodywaniki.pl/dywaniki-...emium-c-3.html.
    Na twoje teorie spiskowe szkoda mi jednak klawiatury.
    Co do roli kolegi flatbeeta już wypowiedziałam się. Główna kwestia to, że działał tzw. grzecznościowo. Dokumenty zakupu nie są refakturowane przez nikogo innego, wystawiał je producent. Tak naprawdę, to każdy z nas mógł sobie te dywaniki z napisem sam zamówić wg ogólnego wzoru. Ciekawa jestem, czy wtedy pretensje za wykonanie tez byłby do forumowicza, czy jednak moze do producenta. Grupowo po prostu miało byc efektywniej i prościej.

    Pani w warzywniaku prowadzi działalnośc gospodarcza, więc odpowiada za swoje marchewki bezpośrednio.
    Ostatnio edytowane przez eMka ; 01-08-2011 o 20:32

    ja i ona - "iniemamocne"

  7. #317
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD
    Postów
    78

    Domyślnie

    Hejka.Moze i ja wtrące swoje trzy grosze co do dywanikow i nie tylko.Pozno ale dostałem je w dniu wyjazdu na urlop i nawet nie mialem czasu załozyc.Co do jakosci nie mam zadnych zastrzezeń.pasują idealnie jak oryginały.Dywaniki tylne owszem sa troszke wieksze ale moim zdaniem lepiej pokrywaja podłoge.Były jak widze sygnały niepasującego dywanika pasazera obok kierowcy.Moze w 166 sa trzy wersje dywanikow.od 1998 do 2001. 2001 do 2003 i po 2003 r.Te plastiki nieszczesne sa chyba w wersjach przed 2001 r.Co do stoperow to fakt ,mogłem zamowic bez nich i wykorzystac te fabryczne.Nie wiem jakiej grubosci jest wykładzina bo jeszcze ich nie wkrecałem ale wydaje sie ze wkret jest za duzy .Ale dla mnie to nieistotny drobiazg
    Teraz to gorsze.jestem tutaj juz ponad rok i narazie czytałem watki, niewiele sie udzielając ale tutaj musze.
    Myslałem ,ze alfami jezdza ludzie nie tylko z kasą ale co najwazniejsze z KLASĄ.Niestety mocno sie myliłem bo jak widze co niektórzy robia wielkie problemy z niczego i na dodatek maja pretensje do kolegi flatbeeta ktory nie jest producentem.Chodzi głównie o " ogromny " problem z dywanikami do 147.Drobiazg o ktorym nawet wspominac nie warto a co dopiero wojne toczyc.Flatbeet masz anielską cierpliwosc bo ja bym to dawno olał.
    Co niektorzy 'panowie" powinni chyba zmiec fury na Golfy albo bmw bo tam pasujecie bardziej.
    Flatbeet masz u mnie konkretną flache bo browar to za malo za całokształt

  8. #318
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dragon1967 Zobacz post
    Flatbeet masz anielską cierpliwosc bo ja bym to dawno olał.
    hehehe.. a bo ktoś mi kiedyś powiedział że cierpliwość popłaca, to dlatego tak sie staram


    Flatbeet masz u mnie konkretną flache bo browar to za malo za całokształt

    Uwielbiam Siwuche ..no ewentualnie Żołądkową Gorzką Miętową heheheeh


    a propo dywaników do 147, dziś sobie sprzątałem kompleksowo całe auto i pobawiłem' się trochę tym dywanikiem, specjalnie próbowałem ustawić tak żeby mi się pedał zablokował o kant iiii... nie znalazłem takiego ustawienia. pedał na tyle mocno odbija że kant dywanika nie stanowił na tyle mocnej blokady aczkolwiek nie twierdze że przypadki blokowania się nie wydarzył bo wierzę że tak było. natomiast po dzisiejszych testach wiem jedno - jak podsunę dywanik max pod fotel /ale bez nachodzenia już na ten pionowy element od fotela tylko dotykając kantem pionowej ścianki/ to pedał po wciśnięciu w ogóle nie ma styczności z dywanikiem ani z kantem, dotyka plastiku i o nic nie wadzi. a jak położyłem dywanik normalnie /wiadomo, dla każdego co innego słowo 'normalnie' znaczy/ to pedał opierał się o dywanik i też bez szans na blokadę o cokolwiek. i to tyle z mojej strony w tym temacie ja już do niego nie wracam


  9. #319
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD
    Postów
    78

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post

    Uwielbiam Siwuche ..no ewentualnie Żołądkową Gorzką Miętową heheheeh
    W takim razie będę pamiętał hehe

  10. #320
    Użytkownik Ogier Avatar GosiaW
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Jawor
    Auto
    Była AR 147 1.9 JTD 8V i AR GT 1.9 JTD 16V, obecnie AR MiTo 1,3 JTDm :D
    Postów
    150

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    no ewentualnie Żołądkową Gorzką Miętową heheheeh
    Ja też! Ja też!

    Co do głównej dyskusji tooo... nie będę się wypowiadać ale wiadomo o co chodzi Jak dla mnie dywaniki tego producenta są idealne

    Pozdrawiam wszystkich dyskutantów

Podobne wątki

  1. Dywaniki samochodowe gumowe.
    Utworzone przez Sysek w dziale 147
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-05-2015, 16:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory