Zobacz wyniki ankiety: Kupiłbym dywaniki typu

Głosujących
526. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • CLASSIC

    18 3.42%
  • PREMIUM

    483 91.83%
  • bez róznicy mi to

    25 4.75%
Strona 4 z 173 PierwszyPierwszy 123456789101112131454104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 1725

Temat: Dywaniki samochodowe

  1. #31
    eilat1
    Gość

    Domyślnie

    dzięki Richi102 za info i fotki jak to jest z anglikami.
    pozdro

  2. #32
    Użytkownik Ogier Avatar xander83
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Szamotuły
    Auto
    AR 156 SW 1,9JTD 110KM 2002 ALFA ROMEO 147 JTD 2001
    Postów
    199

    Domyślnie

    Ja też pisałbym się na Premium do 156 ale coś ten wzór logo mi nie podchodzi. Może jakieś inne wzory pokażesz albo ktoś coś swojego naszkicuje.

  3. #33
    Użytkownik Rowerzysta Avatar GhostRider
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    WPI
    Auto
    ....
    Postów
    396

    Domyślnie

    spoko , byle bys dał rade przed końcem świata w 2012 .....


    A tak na poważnie kiedy będą to będą , biorę PREMIUM
    pozdrawiam
    Serwis Samochodów Włoskich Mr.Alfa
    ALFA ROMEO LANCIA FIAT ABARTH MASERATI FERRARI
    TEL.515-428-547
    Rembertów ul.Górna 1 05-555 Tarczyn

    https://serwis-samochodowy-mralfa.business.site/

    https://www.facebook.com/profile.php?id=61550785227458

  4. #34
    ViP Maniak resoraków Avatar maciekk
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    brzesko
    Auto
    156 2.5V6 i 147 1.6 Ts
    Postów
    733

    Domyślnie

    no ja tez bym skrobnal te premium tylko jak dlamnie czarne z czerwonymi napisami inne odpadaja bo mam czarne auto z czerwonym podswietleniem wiec tylko to mi pasuje mysle ze musisz zrobic kilka rodzajow kolorystycznych zeby kazdy mogl dobrac cos pod siebie
    ps.to logo faktycznie wyglada troche smiesznie a ja proponowalbym cos takiego na przednich dywanikach zamiast napisu alfacholicy.org moglby byc nick z forum i jakies logo a na tylnich dywanikach napis alfacholicy.org fajne by to bylo
    Ostatnio edytowane przez maciekk ; 28-05-2011 o 09:34
    o co k'mon???

  5. #35
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciekk Zobacz post
    ps.to logo faktycznie wyglada troche smiesznie a ja proponowalbym cos takiego na przednich dywanikach zamiast napisu alfacholicy.org moglby byc nick z forum i jakies logo a na tylnich dywanikach napis alfacholicy.org fajne by to bylo
    a ja bym chciał żeby pewna jedna moja koleżanka przestała mnie olewać hehe..
    ja wiem że każdy by chciał swoje logo na każdym gadżecie ale tak się nie da. musicie ludzie bardziej realnie podchodzić do zamawiania gadżetów bo nie wszystko się da tak jak byśmy chcieli. loga AR też nie możemy niby dać. piszesz kolego 'jakieś logo' no to jakie logo?? i pamiętaj że im więcej napisów tym cna wyższa a im cena wyższa tym mniej chętnych a im mniej chętnych tym cena jeszcze wyższa bo taka jaka jest teraz to przy założeniu że uda nam się ze 30/40 osób zebrać. projektowanie i zamawianie gadżetów to wbrew pozorom nie jest taka łatwa sprawa myślę że GhostRider coś o tym wie nie

  6. #36
    Andyy
    Gość

    Domyślnie

    Witam.
    Flatbeet ja nigdy nie zamawiałem takich rzeczy na większą skale więc tylko pytam... może się da nadrukować logo AR tylko lekko je zmienimy, czyli coś się wytnie albo dopisze?
    A jest możliwość żeby na tylnych dywanikach też był jakiś napis?
    Ja też piszę się na premium
    Pozdrawiam

  7. #37
    ViP Maniak resoraków Avatar maciekk
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    brzesko
    Auto
    156 2.5V6 i 147 1.6 Ts
    Postów
    733

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    a ja bym chciał żeby pewna jedna moja koleżanka przestała mnie olewać hehe..
    ja wiem że każdy by chciał swoje logo na każdym gadżecie ale tak się nie da. musicie ludzie bardziej realnie podchodzić do zamawiania gadżetów bo nie wszystko się da tak jak byśmy chcieli. loga AR też nie możemy niby dać. piszesz kolego 'jakieś logo' no to jakie logo?? i pamiętaj że im więcej napisów tym cna wyższa a im cena wyższa tym mniej chętnych a im mniej chętnych tym cena jeszcze wyższa bo taka jaka jest teraz to przy założeniu że uda nam się ze 30/40 osób zebrać. projektowanie i zamawianie gadżetów to wbrew pozorom nie jest taka łatwa sprawa myślę że GhostRider coś o tym wie nie
    daj mi do niej nr tel to z nia porozmawiam moze cos wskuram
    co do dywanikow to byl propozyszyn nie da sie to sie nie da,piszac jakies logo nie mialem nic konkretnego na mysli ale sam przyznaj ze to logo jest smiszne troche moglo by byc tylko nie trzeba go az tak udziwniac mozemy dac np logo to ktore jest z tym "grillem" bo moim zdaniem lepsze takie nasze oryginalne niz waz zakrecony jak sprezynka Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1450878.jpg
Wyświetleń:	141
Rozmiar:	11.4 KB
ID:	26947 o wlasnie o tym logo pisze
    Ostatnio edytowane przez maciekk ; 28-05-2011 o 12:43
    o co k'mon???

  8. #38
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    wersja z tym logo klubowym będzie zrobiona tez jako propozycja. ktoś już wcześniej to proponował i zrobię też drugą wersję. ja wiem że to logo co teraz zrobiłem jest dość... nietypowe ale tu sie pojawia fundamentalne pytanie - czy chcemy logo przypominające logo AR czy chcemy logo klubowe które.. tak na prawdę prawie nikomu nic nie mówi bo jak łatwo zauważyć - tego loga nie ma nigdzie, ani na forum w banerze ani na stronie Alfaholików za to wszędzie przewija się napis Alfaholicy.org i to wg mnie jest nasz znak rozpoznawalny, taki logotyp który wszędzie się przewija

    i jest możliwość żeby na tylnych dywanikach też był nadruk ale tym samym cena pójdzie w górę ale nie wiem o ile a co do logo to nie wiem gdzie jest granica między tym co można a czego nie można ewentualnie mógłbym spróbować przerobić to logo usuwając okrągłe obramowania z oryginału, zostawiając samego węża i krzyż... może to przejdzie
    Ostatnio edytowane przez flatbeet ; 28-05-2011 o 13:39

  9. #39
    ViP Maniak resoraków Avatar maciekk
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    brzesko
    Auto
    156 2.5V6 i 147 1.6 Ts
    Postów
    733

    Domyślnie

    no widzisz jak sie chce to sie da i zapomniales mi ten nr.telefonu podac zebym mogl cos w twojej sprawie zdzialac :p
    o co k'mon???

  10. #40
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar eMka
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    zza kierownicy
    Auto
    156 '02 1,8 TS plus 159 '06 3,2 Q4
    Postów
    436

    Domyślnie

    reflektowałabym na wersję Premium do 156.

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    czy chcemy logo przypominające logo AR czy chcemy logo klubowe
    logo przypominające AR to generalnie pomyłka. Albo oryginał, albo klubowe (to z grillem), a najlepiej to w ogóle albo logo, albo napis, bo razem to trochę za dużo szczęścia na raz
    Mi osobiście wystarczyłoby samo logo z grillem, umiarkowanych rozmiarów
    Ostatnio edytowane przez eMka ; 28-05-2011 o 14:44

    ja i ona - "iniemamocne"

Podobne wątki

  1. Dywaniki samochodowe gumowe.
    Utworzone przez Sysek w dziale 147
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-05-2015, 16:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory