Zobacz wyniki ankiety: Kupiłbym dywaniki typu

Głosujących
526. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • CLASSIC

    18 3.42%
  • PREMIUM

    483 91.83%
  • bez róznicy mi to

    25 4.75%
Strona 82 z 173 PierwszyPierwszy ... 32727374757677787980818283848586878889909192132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 811 do 820 z 1725

Temat: Dywaniki samochodowe

  1. #811
    Użytkownik Romeo Avatar Artur75
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD M-Jet 20V, Alfa Romeo 166 3.0 V6 Sportronic
    Postów
    597

    Domyślnie

    Maty do bagażnika do 156 SW nie bd?

  2. #812
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159 2.0 JTDM 2010
    Postów
    109

    Domyślnie

    Do 159 ten sam krój i spinki co wcześniej, czy coś poprawiono?

  3. #813
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Cytat Napisał garret Zobacz post

    Do 159 ten sam krój i spinki co wcześniej, czy coś poprawiono?
    Myślę o zakupie dywaników do swojej 159, ale nie wiem jak z ich dopasowaniem. Przeglądnąłem kilka stron tematu, ale nie znalazłem odpowiedzi.
    Sądząc po Twoim poście coś z nimi było nie tak, prawda?
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  4. #814
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159 2.0 JTDM 2010
    Postów
    109

    Domyślnie

    Cytat Napisał alces1 Zobacz post
    Myślę o zakupie dywaników do swojej 159, ale nie wiem jak z ich dopasowaniem. Przeglądnąłem kilka stron tematu, ale nie znalazłem odpowiedzi.
    Sądząc po Twoim poście coś z nimi było nie tak, prawda?
    Pozdrawiam.
    - Rafał
    no ja też poczytałem opinie i jest parę, że pedały potrafiły się blokować, spinki słabo trzymają, a dywanik się przeciera - dlatego pytam czy coś ulepszono, a konkretnie w wersji dla 159? Ale zaznaczam, że zdecydowana WIĘKSZOŚĆ opini jest pozytywna - nie chcę siać zamętu, tylko pytam Zastanawiam się nad tymi, albo nad oryginalnymi (na allegro za ok.200 zł) - nie wiem, które lepsze, czy warto przepłacać za oryginalne? Ciekawi mnie czy krój jest taki sam jak oryginalnych i czy wersja beżowa to ten sam kolor co beż w oryginałach?

  5. #815
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał Artur75 Zobacz post
    Maty do bagażnika do 156 SW nie bd?
    156 SW nadal nie ma, pojawiło sie MiTo bagażnik. co do 159 bagażnik to nic mi nie wiadomo żeby coś sie zmieniło, a coś było z nim nie tak ? jakieś zdjęcia mogę zobaczyć ?

    Co do kroju to firma u której zamawiamy sama szyje te dywaniki i krój biorą bezpośrednio na podstawie swoich własnych pomiarów. Jeśli chodzi o dywaniki to nic sie nie zmieniło. Wiadomo - na ponad 300 sprzedanych kompletów zawsze znajdzie się parę niezadowolonych osób. Ja swoje mam od pierwszej edycji już prawie 2 lata i nic mi sie nie przetarło na wylot. Kwestia blokowania w AR147 była już parę razy poruszana. Ja osobiście u siebie mam dywaniki zamontowane tak że sie nic nie blokuje i wg mnie są na podłodze w swojej naturalnej pozycji, nie za wysoko, nie za nisko.
    Ostatnio edytowane przez flatbeet ; 05-03-2013 o 21:57

  6. #816
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Maateusz
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.0 V6 Turbo
    Postów
    226

    Domyślnie

    flatbeet potrzebuje jeden dywanik pod nogi kierowcy pisałem do Ciebie kiedys na priv o co mi chodzi da rade to zalatwic

  7. #817
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159 2.0 JTDM 2010
    Postów
    109

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    Co do kroju to firma u której zamawiamy sama szyje te dywaniki i krój biorą bezpośrednio na podstawie swoich własnych pomiarów.
    A to nie lepiej by im było kupić komplet oryginalnych, z nich wziąć pomiar i uniknąć farmazonów z niedopasowaniem itd.?? Chyba, że Alfa zastrzegła krój...?
    Spoko - zastanawiam się nad tymi lub nad oryginalnymi do 159 - niekoniecznie Alfy muszą być lepsze (a na pewno są droższe) - ma ktoś jakąś opinię na temat oryginałów do 159 vs. te?

  8. #818
    Hanys Romeo Avatar george11
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    slask
    Auto
    GT, Lancia Ypsilon 1,3 JTD 03'było jest BMW 225xe, Ford Custom 2.0 2018.
    Postów
    2,252

    Domyślnie

    te dywaniki sa ponizej krytyki, kupiłem do Gt, ale od poczatku

    miałem oryginalne dywaniki ale juz ztarte, tu w dziale pojawił sie projekt aby zrobic nowe i szukali wzoru, posłałem swoje na wzór, było potem kilka rozmów via fon i uzgodnien z producentem
    jakiez było moje zdziwienie jak przyszły zupełnie inne, blokowały pedał gazu, i słabo trzymały klipsy, tak ze ostrzegam przed dywanikami, o trwałosci napisu niewspomne, kasa w błoto
    lepiej jechac do sklepu z wykladzina, kupic 1m bierzacy wyciac samemu i poprosic o obszycie.

    pozdrawiam.

    takie sa moje doswiadczenia z klubowymi dywanikami.

  9. #819
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    george11 szanuje Twoje zdanie, masz do swojego zdania pełne prawo aczkolwiek mówienie że są poniżej wszelkiej krytyki uważam że jest mocnym przerysowaniem. dla mnie 'po niżej krytyki znaczy że' gorzej już być nie może, czy na prawdę uważasz że gorszych dywaników już nie można było wyprodukować ? bo chyba jednak jest jakaś skala pomiędzy dobre a złe. po za tym Twoje zdanie podziela może z 10/15 innych osób [z czego kilka które znasz osobiście], w skali ponad 300 sprzedanych przez 2 lata to jednak jest opinia marginalna. ja swoje mam już 2 lata i będę ich bronił, owszem pedał mi sie raz zablokował, poprawiłem ułożenie i teraz nie ma żadnych, dosłownie ŻADNYCH problemów z blokowaniem.
    Ostatnio edytowane przez flatbeet ; 05-03-2013 o 22:16

  10. #820
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159 2.0 JTDM 2010
    Postów
    109

    Domyślnie

    Cytat Napisał george11 Zobacz post
    te dywaniki sa ponizej krytyki, kupiłem do Gt, ale od poczatku
    [...]
    lepiej jechac do sklepu z wykladzina, kupic 1m bierzacy wyciac samemu i poprosic o obszycie.
    pozdrawiam.
    takie sa moje doswiadczenia z klubowymi dywanikami.
    ehh .. szkoda. Jak coś robić to robić porządnie. K... chałtura na każdym kroku - nie wiem czy tak jest wszędzie czy to tylko nasza Polska specyfika
    flatbeet pewnie sporo czasu, pracy i dobrych chęci w to wkładasz - nie lepiej zmienić producenta na rzetelnego? Jeden taki komentarz jak george11 i kiszka.. - a przecież raczej nie wyssał tego z palca. Fajnie byłoby mieć naprawdę top-quality dywaniki klubowe, nawet gdyby miały kosztować 50% więcej - ja bym dopłacił. Przecież to tylko durny dywanik - da się go chyba zrobić porządnie? Blokowanie pedału gazu to cholernie poważna sprawa - nawet jedna taka opinia skutecznie odstrasza (i prawidłowo).

Podobne wątki

  1. Dywaniki samochodowe gumowe.
    Utworzone przez Sysek w dziale 147
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-05-2015, 16:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory