Zobacz wyniki ankiety: Kupiłbym dywaniki typu

Głosujących
526. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • CLASSIC

    18 3.42%
  • PREMIUM

    483 91.83%
  • bez róznicy mi to

    25 4.75%
Strona 90 z 173 PierwszyPierwszy ... 408081828384858687888990919293949596979899100140 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 891 do 900 z 1725

Temat: Dywaniki samochodowe

  1. #891
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Ka-Ka
    Dołączył
    02 2013
    Mieszka w
    Lubin
    Auto
    MAZDA RX-8 była:AR 159 SPORTWAGON 1.9JTDM/AR 156 Grigio Lipari 1.9 JTD M-jet Sportwagon
    Postów
    323

    Domyślnie

    Cytat Napisał eternal_slavo Zobacz post
    Panowie, już kilka negatywnych opinii zostało napisanych, a jedyna osoba, która im zaprzeczała to flatbeet. Jest w takim razie jeszcze ktoś, kto może wyrazić się pozytywnie o tych dywanikach? Chciałem kupić już w pierwszej turze, ale zostałem skutecznie wstrzymany.
    Ja dodałem zdjęcia jak się prezentują na żywo. Moim zdaniem robią pozytywne wrażenie.
    Jak odbiorę autko z salonu to założę i zaprezentuje jak to wygląda w samochodzie.

  2. #892
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie

    Cytat Napisał eternal_slavo Zobacz post
    Panowie, już kilka negatywnych opinii zostało napisanych, a jedyna osoba, która im zaprzeczała to flatbeet. Jest w takim razie jeszcze ktoś, kto może wyrazić się pozytywnie o tych dywanikach? Chciałem kupić już w pierwszej turze, ale zostałem skutecznie wstrzymany.
    z tego co wiem problem jest z dywanikami od 147/GT.
    W 156 problem nie występował.

  3. #893
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał eternal_slavo Zobacz post
    Panowie, już kilka negatywnych opinii zostało napisanych, a jedyna osoba, która im zaprzeczała to flatbeet. Jest w takim razie jeszcze ktoś, kto może wyrazić się pozytywnie o tych dywanikach? Chciałem kupić już w pierwszej turze, ale zostałem skutecznie wstrzymany.
    jak byś przejrzał poprzednie 88 stron to bez problemu znalazł byś tam mnóstwo pozytywnych opinii więc kompletnie nie rozumiem tego uszczypliwego wpisu pod moim adresem. nie chcesz nie kupuj, na prawdę jest mi to kompletnie obojętne.


    Cytat Napisał djstefan Zobacz post
    Hm, flatbeet, wysłałem wczoraj kasę na dywaniki na przód do 159. Mam pytanie : który to w końcu jest projekt :

    ten z tego tematu : http://www.forum.alfaholicy.org/skle...y_otwarte.html
    czy z tego ? http://www.forum.alfaholicy.org/skle...mochodowe.html

    Rozumiem, że mojego nie zdążyłeś jeszcze dopisać do produkcji?
    To chyba jest oczywiste że obowiązuje ten projekt który jest w temacie z zapisami.

  4. #894
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Czempiń/Poznań
    Auto
    ALFA ROMEO 156 SW 2.5 V6
    Postów
    93

    Domyślnie

    Dywaniki przyszły - fotki jutro

  5. #895
    Użytkownik Ogier Avatar stefek
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Olsztyn/Warszawa
    Auto
    159 1.9 JTDM SW
    Postów
    166

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    To chyba jest oczywiste że obowiązuje ten projekt który jest w temacie z zapisami.
    Tak myślałem, jednak pewien użytkownik napisał że napis alfaholicy zlewa się w jedną plamę i przypomniałem sobie o tym starym projekcie, że tam występował duży napis, a w tym nowym na projekcie jest tak mały że go przeoczyłem.

    Czyli teraz zamówienia wysyłasz dopiero za 2tygodnie tak? Czy jeszcze może się uda dziś dosłać?

  6. #896
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    póki co zamówienia będę wysyłał co tydzień, jak z czasem będzie ich mniej to wtedy co 2 tygodnia aż się nazbiera więcej. następne zlecam z tydzień w czwartek i każde kolejne w czwartek wieczorem, tak jestem umówiony z producentem.

    co do napisu to fakt, nie jest ostry jak brzytwa ale generalnie ciężko uzyskać lepszy efekt na takim materiale przy tak skomplikowanej i dość małej czcionce. ja u siebie otworki w literkach z brzuszkami poprawiłem czarnym markerem i jest git

  7. #897
    Użytkownik Świeżak Avatar eternal_slavo
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Kłodzko
    Auto
    156 SW '02 1.9 JTD 115 KM
    Postów
    228

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    jak byś przejrzał poprzednie 88 stron to bez problemu znalazł byś tam mnóstwo pozytywnych opinii więc kompletnie nie rozumiem tego uszczypliwego wpisu pod moim adresem. nie chcesz nie kupuj, na prawdę jest mi to kompletnie obojętne.
    W sumie spodziewałem się tego typu odpowiedzi, bo przecież zapytać się innych użytkowników o zdanie, przy okazji zaznaczając, że przez ostatnie kilka stron ty byłeś jedyną/jedną z niewielu osób, która broniła tych dywaników to straszna zbrodnia, która wypłynęła wprost z moich palców...

    I to jest wg mnie uszczypliwość skierowana w twoją stronę, a nie mój ostatni post.

    Nie musiałeś również dodawać, że mój ewentualny zakup jest ci kompletnie obojętny, bo sam się domyśliłem, że na mody w twojej Alfie to te pieniądze nie są przeznaczne.

  8. #898
    Użytkownik Ogier Avatar Aleks_K
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Wałbrzych
    Auto
    Alfa Romeo GT 2.0 JTS
    Postów
    175

    Domyślnie

    Ja tam moimi jestem zachwycony póki co nie mogę się doczekać aż je założę

  9. #899
    Użytkownik Świeżak Avatar peter_220
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Warsaw, Poland, Poland
    Auto
    AR 75 2.0 TS/ AR 164 3.0 V6 Super 24V
    Postów
    78

    Domyślnie

    eternal_slavo a nie przyszło Ci może do głowy, że osoby, które kupiły dywaniki i są zadowolone z zakupu nie śledzą wątku o - tak naprawdę - następnych turach dywaników?

    Czy patrzyłeś kiedyś - właściwie w dowolnym wątku dotyczącym kupna czegoś - ile osób daną rzecz kupiło, a ile się chociażby pochwaliło, że już dotarła? Nie wspominając już nawet o wyrażeniu opinii..

    Nabazgrane z Xperia Play przy pomocy Tapatalk & SwiftKey
    Mam nadzwyczaj prosty smak: zawsze zadowala mnie to, co najlepsze.

  10. #900
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Sebek2442
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Mistrzewice
    Auto
    147 1.9 JTD
    Postów
    807

    Domyślnie

    Skoro ładnie sie spisują i są oki to po cholerę pisać

    Moje mają rok i w tym roku ponownie je zakładam wystarczy uprać i są jak NOWE.
    Odkurzałem je praktycznie co tydzień i prałem 2 razy na miesiąc, wymiar pasuje idealnie, ja nie miałem żadnego problemu z ich zamontowaniem i nic mi się nie zacina tak jak inni piszą wystarczy je dobrze zamontować i wszystko gra, ale jak ktoś szuka dziury w całym to ją znajdzie
    Polecam je i dziś wkleję zdjęcia to sobie zobaczysz jak wyglądają

Podobne wątki

  1. Dywaniki samochodowe gumowe.
    Utworzone przez Sysek w dziale 147
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-05-2015, 16:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory