Zobacz wyniki ankiety: Kupiłbym dywaniki typu

Głosujących
526. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • CLASSIC

    18 3.42%
  • PREMIUM

    483 91.83%
  • bez róznicy mi to

    25 4.75%
Strona 97 z 173 PierwszyPierwszy ... 4787888990919293949596979899100101102103104105106107147 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 961 do 970 z 1725

Temat: Dywaniki samochodowe

  1. #961
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał Czarny_28 Zobacz post
    dzis patrzylem.Stopery zamontowalem w takim miejscu ze dywanik prawie dotykal prowadnic fotela i dalej nie da sie ich przesunac w kierunku fotela.Ewentualnie bez stoperow jezdzic.Kiszka troche wyszla.Na starych oryginalnych dywanikach czegos takiego nie mialem nigdy
    no to przesuń 1/2 cm w stronę kierownicy i po problemie bo pedał będzie sie opierał na dywaniku

  2. #962
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    flatbett ja nie mam pretensji bo dywaniki mi sie podobaja i myslalem ze ludzie brednie wypisuja o tym ze pedal gazu moze sie zablokowac,a tu masz i spotkalo to mnie.Nie wiem cos pokombinuje z tym fantem

  3. #963
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał Czarny_28 Zobacz post
    flatbett ja nie mam pretensji bo dywaniki mi sie podobaja i myslalem ze ludzie brednie wypisuja o tym ze pedal gazu moze sie zablokowac,a tu masz i spotkalo to mnie.Nie wiem cos pokombinuje z tym fantem
    podobno pedał hamulca ci sie zablokował a nie gazu. z dywanikami do AR 159 nie było jeszcze nigdy problemu. i nie ma co kombinować tylko napisałem co zrobić - skoro w jedną stronę nie da sie już bardziej przesunąć to pozostaje przesunąć w drugą stronę nie ?

  4. #964
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    pomylilem sie najwidoczniej...chodzilo mi o pedal gazu.Przepraszam za wprowadzenie w blad.Nie pamietam co napisalem

  5. #965
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    juz jest gitara.Temat opanowany.Wsunalem lekko pod te prowadnice foteli i zamontowalem stopery(jeszcze bylo na to miejsce).Teraz wszystko OK

  6. #966
    Użytkownik Romeo Avatar Artur75
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD M-Jet 20V, Alfa Romeo 166 3.0 V6 Sportronic
    Postów
    597

    Domyślnie

    Moje dywaniki wyglądają tak:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuku.jpg
Wyświetleń:	154
Rozmiar:	117.7 KB
ID:	94416Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuku1.jpg
Wyświetleń:	150
Rozmiar:	123.0 KB
ID:	94418Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuku3.jpg
Wyświetleń:	151
Rozmiar:	160.3 KB
ID:	94419Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuku4.jpg
Wyświetleń:	170
Rozmiar:	94.8 KB
ID:	94420Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuku5.jpg
Wyświetleń:	152
Rozmiar:	100.6 KB
ID:	94421Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuku6.jpg
Wyświetleń:	165
Rozmiar:	128.0 KB
ID:	94422Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuku7.jpg
Wyświetleń:	199
Rozmiar:	112.2 KB
ID:	94423
    Kupiłem je w czerwcu 2012

  7. #967
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ArturK
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Jelenia Gora
    Auto
    [156 2,4 JTD SW 2005]
    Postów
    295

    Domyślnie

    Kiedy kupiłem GTV we wrześniu 2011, miała oryginalne dywaniki. 3 idealne i niestety kierowcy padaka. Kupiłem z forum, gdyż ori nie są dostępne a gadżet forumowy mieć to duma. Napiszę tak, Ori są dokładnie tego samego koloru i ten sam materiał co wykładzina, zupełnie inna jakość. Co nie znaczy że forumowe są złe, są ok, jednak do ori nie można porównywać. Nie można winić osób które poświęcają swój czas, robią coś dla nas, po prostu taki rynek i za chęci i zaangażowanie chylę czoła. Dzięki wielkie. W 156 też mam zamienniki, jakieś niemieckie. Autem na co dzień jeździ żona, na ostatnie 2 moje kursy, 2 x zablokował mi się pedał gazu, w sumie to juz 3 raz, więc trzeba się z tym liczyć. Jakość? W porządku, jednak chciałbym zapłacić 200zł i otrzymać dywanik taki jak oryginalny, chyba jak każdy maniak GTV. Moja uwaga to dlaczego, mając wzorce, są tak niedopasowane?

    Pozdrowienia i życzenia wszystkim udanej eksploatacji Następne też kupię forumowe, bo alternatywy nie ma a te mają świetne hafty.

  8. #968
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Tylko że na dywanik za 200zł nie znajdzie się tu tylu chętnych co na dywanik za 115zł. Poza tym te które sprzedajemy są dywanikami najwyższej oferowanej jakości jakie producent miał wtedy w ofercie. Co do dopasowania to kurcze... wg mnie to na prawdę zależy od tego w którym miejscu dywanik zamontujemy. Tak na logikę - pedał blokuje sie o krawędź dywanika tak? No tak. Więc wystarczy tą krawędź przesunąć w górę w lub w dół o 1/2 cm i po problemie. Ja u siebie mam zamontowane tak że pedał mi sie opiera o dywanik a nie o podłogę więc nie ma fizycznej możliwości żeby sie o coś zablokował i sie nie blokuje, na prawdę. Nie piszę tego tylko po to żeby bronić producenta bo nie mam w tym osobiście żadnego interesu, po prostu wiem że można mieć te dywaniki zamontowane tak że sie nic nie będzie blokowało, jestem na to przykładem. Każdy dywanik, nawet ten oryginalny, ma przecież krawędź i nawet taki oryginalny źle zamontowany może powodować że się pedał będzie o tą krawędź blokował.

    Natomiast wyżej załączone zdjęcia to nie wiem o czym mają świadczyć ? O dobrym czy złym stanie ? Wiadomo że taki dywanik po roku użytkowania nie będzie wyglądał jak nowy. Wszystko co się używa... się po czasie zużywa. Ja mogę zrobić foty swoich używanych non stop 2 lata /w zimie też/ i wg mnie za te pieniądze to po 2 latach jest bardzo ok.
    Ostatnio edytowane przez flatbeet ; 30-04-2013 o 17:44

  9. #969
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ArturK
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Jelenia Gora
    Auto
    [156 2,4 JTD SW 2005]
    Postów
    295

    Domyślnie

    Tak jak pisałem, forumowe bardzo mi odpowiadają za tę kasę, oraz w 156 mam innego producenta, które blokują mi pedał gazu, więc alfaholikowe to nie wyjątek. Dopasowanie to akurat u mnie z tyłu w GTV, aż poszedłem w deszcz pstryknąć fotki, bo już kiedyś o tym pisałem, a więc popatrzcie na dywanik beżowy, dopasowany idealnie do kształtu podłogi, a potem szary forumowy, wygląda jak dla mnie paskudnie, na szczęście często do tyłu nie zaglądam
    Na fotach porównanie dywanów, dywan ori na podłodze, dywan forumowy na ori, dziwnie skrojony i dywan forumowy fatalnie niedopasowany już samodzielnie na podłodze.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tn_DSC_0252.JPG
Wyświetleń:	192
Rozmiar:	64.5 KB
ID:	94462Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tn_DSC_0246.JPG
Wyświetleń:	189
Rozmiar:	59.8 KB
ID:	94463Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tn_DSC_0247.JPG
Wyświetleń:	190
Rozmiar:	63.2 KB
ID:	94464Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tn_DSC_0248.JPG
Wyświetleń:	180
Rozmiar:	59.2 KB
ID:	94465

  10. #970
    Użytkownik Romeo Avatar Artur75
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD M-Jet 20V, Alfa Romeo 166 3.0 V6 Sportronic
    Postów
    597

    Domyślnie

    Wedlug mnie dywaniki forumowe sa fajne a zdjecia wstawilem dlatego zeby ktos mogl sb zobaczec jak bd wygladaly itp. co do jakosci nie mam zastrzezen ale troszke martwi mnie to ze napis mi zaczal pekac. Dopasowane sa jak dla mnoe dobrze zadnego pedalu mi nie blokuje ani nic troszke tylko sprezynuje mi dywanik pasazera ale to noe jest jakas duza dolegliwosc tak jak juz wspominalem co do dywanikow nie mam zadnych powaznych zastrzezen. A wybralem je dlatego ze sa foruowe :-D i maja stopery, sa rowniez ciekawie zaprojektowane :-)

Podobne wątki

  1. Dywaniki samochodowe gumowe.
    Utworzone przez Sysek w dziale 147
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-05-2015, 16:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory