Zobacz wyniki ankiety: Kupiłbym dywaniki typu

Głosujących
526. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • CLASSIC

    18 3.42%
  • PREMIUM

    483 91.83%
  • bez róznicy mi to

    25 4.75%
Strona 31 z 173 PierwszyPierwszy ... 21222324252627282930313233343536373839404181131 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 1725

Temat: Dywaniki samochodowe

  1. #301
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał bocian Zobacz post
    w dywaniki nawet nie wnikam bo ich nie mam
    może jednak warto zamówić bo będą zrobione na bazie dywaników georga11
    a ja Ci dałem przykład ze 166ką że przyjmuję normalnie reklamacje jeśli uznaje je za stosowne ale że ja nie mam głosu decydującego w tj sprawie to odsyłam do producenta, może on to uzna za stosowne jak tak to niech oni się już dogadują

  2. #302
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    mniejsza o większość
    omen sie trocha wkur.... i tyla

    rozwiązanie podałeś i już
    załatwione








  3. #303
    Hanys Romeo Avatar george11
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    slask
    Auto
    GT, Lancia Ypsilon 1,3 JTD 03'było jest BMW 225xe, Ford Custom 2.0 2018.
    Postów
    2,252

    Domyślnie

    witam

    rozwiazanie mam. obetne dywanik i podjade do obi zeby mi go obszyli, zapłace i bez łaski.

    nie zmienia to faktu ze tak sie sprawy nie załatwia, Omen kupił dywaniki na forum, a nie u pana Włodzia na targu, jesli tak to ma wygladac to bede prosił o pisemna gwarancje na foaru przed zakupem.


    pozdrawiam

  4. #304
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    a co ja mogę takiego? przecież tak czy siak bym go odesłał do producenta bo ja przecież tego nie szyje i nie przechodzi to przez forumowe ręce tylko wysyłane jest do Was wprost od producenta. jedyne co mogę to uprzedzić producenta że taki problem zaistniał, zresztą z tego co wiem to on i tak to forum czyta więc przypuszczam że wszystko wie. rozwiązanie swoje podałem

  5. #305
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar eMka
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    zza kierownicy
    Auto
    156 '02 1,8 TS plus 159 '06 3,2 Q4
    Postów
    436

    Domyślnie

    flatbeet wykonał to, co do niego należało. Za jakość produktu odpowiada producent, a nie pośrednik o ile nie jest przedsiębiorcą, a flatbeet nie występuje tutaj z tej pozycji.
    Reklamacje produktowe składa się bezpośrednio u producenta. Flatbeet nie naprawi wam tej wady, bo niby jak. To może zrobić wylącznie producent w ramach uznania reklamacji, tudzież mozna to zrobić we wlasnym zakresie, jesli ktoś obrazi się na drogę formalną.
    I tyle.
    Nie wiem, jak były wystawiane paragony (i czy były), ale zamówienie na fakturę było rozliczane jako indywidualna transakcja między producentem a odbiorcą. W tej sytuacji dywaniki były kupowane jedynie technicznie poprzez forum (jako miejsce zbierania zamowień), bo wystawcą dokumentu sprzedaży jest producent dywaników a nie forum, ani osobiście flatbeet.

    ja i ona - "iniemamocne"

  6. #306
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Dzięki eMka za wsparcie
    I myslę że już zakończmy ten spór na forum, ewentualne dalsze uwagi piszcie do mnie na PW bo o jakości i opinii na temat tych dywaników zostało powiedziane już chyba wszystko..

  7. #307
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał eMka Zobacz post
    flatbeet wykonał to, co do niego należało. Za jakość produktu odpowiada producent, a nie pośrednik o ile nie jest przedsiębiorcą, a flatbeet nie występuje tutaj z tej pozycji.
    Reklamacje produktowe składa się bezpośrednio u producenta.
    jak kupisz byty np nike to wysyłasz je do producenta tak ??

    rozumiem rolę flat'a w tym zamówieniu
    ale jednak to flatowi wpłacali $ i z nim w razie W trzeba by gadać
    wiem że to nie on odpowiada za to wszystko czego się czepiają ale ...
    ci którzy dostali dywaniki nawet nie mają paragonu żeby cokolwiek kwestionować
    ...








  8. #308
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    widzę że dalej drążymy temat

    nie dostali paragonu tak? a skąd to wiesz skoro nic nie zamawiałeś? bo ja np zamawiałem i dostałem paragon. i wiem że paragony były normalnie w każdym zamówieniu. sam chyba rozumiesz że pisząc takie rzeczy, które mijają się z prawdą tooo... noooo.... hmmmm.... no nie wiem co Ci napisać, poważnie nic nie zmawiałeś ale wiesz najlepiej Boooooooooooooooooociek nooooooo...

  9. #309
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar eMka
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    zza kierownicy
    Auto
    156 '02 1,8 TS plus 159 '06 3,2 Q4
    Postów
    436

    Domyślnie

    Cytat Napisał bocian Zobacz post
    jak kupisz byty np nike to wysyłasz je do producenta tak ??
    zależy od tego, gdzie je kupię i jak mi jest wygodniej reklamować. Ale generalnie tak, mogę je wysłać również do producenta, jeśli korzystam z gwarancji, bo w tym przypadku za towar odpowiada sam producent. Producent musi zapewnic punkt serwisowe, niezależne od punktów sprzedaży swojego towaru.
    Najwazniejsze jest to, że pośrednik musi być przedsiębiorcą, aby móc u niego reklamować zakupiony towar.

    Jak kupujesz np. na allegro od osoby prywatnej (odsprzedaż), to wyjscia masz takie:
    1. dostajesz paragon (ten pierwotny) i/lub kartę gwarancyjną i wybierasz reklamację albo przez sklep z którego masz paragon dołączony do zakupu, albo poprzez gwarancję producenta w jego punktach.
    2. nie masz paragonu - ponosisz ryzyko, że rozsypią się i je wyrzucisz lub naprawiasz we własnym zaresie, bo taka masz potrzebę
    No owszem, możesz marudzić tej osobie od której buty kupiłeś, że ma Ci te buty naprawiać, ale to już "widzimisię" własne.

    Postaraj się czytać ze zrozumieniem.

    W naszym przypadku za towar odpowiada wyłacznie producent.
    Ja nie wiem, czy kupujący mają paragon, czy nie. Ja mam fakturę. Nikt nie bronił brać faktury, również imiennej.

    Jeśli została wystawiona faktura zbiorowa na dywaniki, to można powołać się na tę fakturę przy reklamacji. Dywaniki można wysłać bezpośrednio do producenta, opisac sytuację i podać nr dokumentu, który został do nich wystawiony.

    Myślę, że tę sprawę można załatwić poprzez kontakt na pw.
    Ostatnio edytowane przez eMka ; 30-07-2011 o 22:21

    ja i ona - "iniemamocne"

  10. #310
    Użytkownik Rowerzysta Avatar skopek
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Legnica, Poland
    Auto
    AR 146 1.4 TS (sold) / AR 166 2.4 JTD 10V / AR Spider 2.0 TS / AR 159 2.4 JTDm
    Postów
    253

    Domyślnie

    Ja tylko dodam tyle, że to nie producent zapewniał forumowiczów o jakości owych dywaników tylko FLATBEET - stąd pretensje głównie do niego i nie ma się co dziwić. Chodzi o to aby brać odpowiedzialność za to co się deklaruje - kwestia jakiegokolwiek honoru. Jeśli się nie jest czegoś pewnym to lepiej się nie wypowiadać i niech wszyscy wezmą to sobie głęboko do serca, a zwłaszcza FLATBEET.
    Odnosicie się tutaj do allegro. Jeśli ktoś coś sprzedaje i nakłamie w opisie aukcji to mimo tego, iż nie jest producentem owego wystawionego przedmiotu, ponosi za to odpowiedzialność karną.
    TED - diagnostyka pojazdów grupy FCA
    Oględziny: 737 744 979
    https://www.facebook.com/TEDznaFCA

Podobne wątki

  1. Dywaniki samochodowe gumowe.
    Utworzone przez Sysek w dziale 147
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-05-2015, 16:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory