Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 73

Temat: Zimowa odzież klubowa - ZAPISY ZAMKNiĘTE

  1. #51
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar piter
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    146 1,6 TS 2000r
    Postów
    601

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    Tak Ale trzeba pokryć koszty dodatkowej przesyłki - odesłania jak i ponownego przysyłania nowej sztuki. No i trzeba się liczyć z tym że może to potrwać dodatkowych parę dni. Z tym że tak jak wcześniej wspomniałem, podana rozmiarówka jest bardzo dokładna i nie powinno być problemu z doborem rozmiaru
    Dokładnie jak by wyglądała procedura wymiany? Mam odesłac polar na adres nadawcy paczki?
    Zastanawiałem się, mierzyłem inne bluzy i zamówiłem za mały polar S-ke chciałbym wymienic na M-kę.
    Czy możliwe jest wysłanie innego rozmiaru razem z rękawiczkami, których jeszcze nie dostałem?

  2. #52
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał piter Zobacz post
    Dokładnie jak by wyglądała procedura wymiany? Mam odesłac polar na adres nadawcy paczki?
    Zastanawiałem się, mierzyłem inne bluzy i zamówiłem za mały polar S-ke chciałbym wymienic na M-kę.
    Czy możliwe jest wysłanie innego rozmiaru razem z rękawiczkami, których jeszcze nie dostałem?
    Myślę że da sie razem z rękawiczkami, napiszę do producenta i dam Ci znać

  3. #53
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar sobieski156
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Knurów
    Auto
    .alfa 147 .bylo alfa 156 2.0 ts , bylo 2,5 v6 24v
    Postów
    149

    Domyślnie

    jesli tak to ok moze mi sie zle kliklo nie bede sie tu rozwodzil na ten temat bo i tak jest ok nastepnym razem zamówi sie wiekszy

  4. #54
    Użytkownik Romeo Avatar Arthrm
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dublin, Ireland, Ireland/Kraków, Bochnia
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTS Sportivo,
    Postów
    1,121

    Domyślnie

    co w sytuacji kiedy przesylka nie dotarla do mnie? dzisiaj dostałem 2 paczki z Polski ktore zostały wysłane 27 grudnia... a polar nadal nie doszedl :/
    IRLANDIA


    ____________Jest:_______________________Były:____ _______________________________

    ______Alfa Romeo 159 1.9 JTS Sportivo______ Alfa Romeo 156 1.6 Lusso________Alfa Romeo 147 1.6 Lusso
    __________________ _____

  5. #55
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arthrm Zobacz post
    co w sytuacji kiedy przesylka nie dotarla do mnie? dzisiaj dostałem 2 paczki z Polski ktore zostały wysłane 27 grudnia... a polar nadal nie doszedl :/
    no poczekajmy jeszcze parę dni, jak nie dojdzie to zwrot pieniędzy lub wyślemy drugą ale na adres w Polsce bo na pewno nie będziemy ryzykować kolejnej wysyłki za granicę

  6. #56
    Użytkownik Romeo Avatar Arthrm
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dublin, Ireland, Ireland/Kraków, Bochnia
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTS Sportivo,
    Postów
    1,121

    Domyślnie

    Ok dzieki a jest jakis nr przewozowy albo cus?
    IRLANDIA


    ____________Jest:_______________________Były:____ _______________________________

    ______Alfa Romeo 159 1.9 JTS Sportivo______ Alfa Romeo 156 1.6 Lusso________Alfa Romeo 147 1.6 Lusso
    __________________ _____

  7. #57
    Użytkownik Embrion Avatar Stary89
    Dołączył
    09 2011
    Auto
    147 1.9JTD 16V
    Postów
    2

    Domyślnie

    chyba jako jedyny napisze negatywny komentarz... napisane bylo, ze paczki dotra do nas w ciagu 10 dni od wyslania kasy, czyli do polowy grudnia powinny byc. w moim wypadku rekawiczki mialy byc prezentem swiatecznym, wiec dzien przed wigilia na ostania chwile musialem czegos szukac, co lepsze mamy nowy rok, a rekawiczek nie ma nadal. moze na przyszlosc wypadaloby umiescic jakies info, ze ilosc jakiegos towaru jest ogarniczona i w razie wykupienia jest mozliwe opoznienie tygodniowe, czy dluzsze...

  8. #58
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    o rękawiczkach już pisałem na poprzedniej stronie, po prostu się w magazynach zapas skończył i część z Was jeszcze rękawiczek nie dostała. zaraz po nowym roku mają być. a co do wysyłki to tak, w ciągu 10 dni roboczych od wysłania przeze mnie pieniędzy producentowi z tym że w okresie przedświątecznym termin mógł być lekko wydłużony, o czym też pisałem. producent zapewnił że wszystkie paczki dojdą przed świętami i z tego co mi wiadomo z obietnicy sie wywiązał. oczywiście nie licząc tych rękawiczek ale to też nie jest jego wina że firma która szyje te rękawiczki nie nadąża z produkcją. za zaistniałą sytuację już przepraszałem na poprzedniej stronie

  9. #59
    Użytkownik Romeo Avatar Arthrm
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dublin, Ireland, Ireland/Kraków, Bochnia
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTS Sportivo,
    Postów
    1,121

    Domyślnie

    ja tylko ponownie zapytam sie o nr listu przewozowego jest dostepne cos takiego?
    IRLANDIA


    ____________Jest:_______________________Były:____ _______________________________

    ______Alfa Romeo 159 1.9 JTS Sportivo______ Alfa Romeo 156 1.6 Lusso________Alfa Romeo 147 1.6 Lusso
    __________________ _____

  10. #60
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arthrm Zobacz post
    ja tylko ponownie zapytam sie o nr listu przewozowego jest dostepne cos takiego?
    hehe sorki przeoczyłem pytanie, zapytam dziś producenta, jak sie tylko powiem to podam

Podobne wątki

  1. Wiosenno - jesienna odzież klubowa - ZAPISY ZAMKNIĘTE
    Utworzone przez flatbeet w dziale Sklep
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-09-2013, 11:45
  2. Kubki termiczne - ZAPISY ZAMKNIĘTE
    Utworzone przez flatbeet w dziale Sklep
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-03-2012, 21:26
  3. Zawieszki zapachowe - ZAPISY ZAMKNIĘTE
    Utworzone przez flatbeet w dziale Sklep
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2012, 15:49
  4. Kubki Alfaholików - ZAPISY ZAMKNIĘTE
    Utworzone przez bobryt w dziale Sklep
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-05-2010, 11:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory