Strona 1 z 7 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 61

Temat: Informacje ze Sklepu Klubowego

  1. #1
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie Informacje ze Sklepu Klubowego

    SPOSÓB POSTĘPOWANIA W PRZYPADKU REKLAMACJI USZKODZONYCH PRZESYŁEK

    Wszystkie paczki należy otwierać w obecności kuriera i w razie usterki należy zażądać od kuriera protokołu szkody oraz wypełnić zgodnie z poniższym wzorem


    Ostatnio edytowane przez flatbeet ; 15-02-2016 o 14:42

  2. #2
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Potwierdzam - obowiązki sklepowego przejmuje ekipa od Alfaholicy.org TRANSPORT

    http://www.forum.alfaholicy.org/spra...r_klubowy.html

    Aktualnie przenosimy zapasy sklepowe do nowego magazynu i musimy wprowadzić pewne zmiany w systemie, w połowie sierpnia sklep ruszy na nowo
    Od tej pory wszystkie pytania w sprawie zamówień można kierować do mnie na PW, Tutiego już nie meczcie

    Przesyłki będą teraz rozsyłane naszym kurierem klubowym /KEX/

  3. #3
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Biorę to na siebie i nie kojarzcie tych miesięcznych opóźnień z nową ekipą ze sklepu Już mam 3/4 paczek spakowanych. Postaram się wysłać wszystko jutro lub pojutrze, ale nie obiecuję, że uda mi się wszystko wysłać za jednym razem.

  4. #4
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Dzisiaj wysłałem wszystkie 1, 2, 4 ramki. Tylko same ramki. Smycze i inne rzeczy muszę dodatkowo dopakować (ramki są już spakowane). Jutro się tym zajmę i postaram się wysłać większość lub wszystko jutro.

  5. #5
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Dzisiaj wysyłałem paczki, w których były 2 ramki (smycz dorzucamy gratis). Nie udało mi się wysłać wszystkiego dlatego status zamówienia w sklepie może nadal być 'spakowano', a paczka w rzeczywistości została dzisiaj wysłana. Kolejna partia jutro, zostało 14 paczek i wszyscy będą szczęśliwi (mam nadzieję)

  6. #6
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Dzisiaj poszlo 14. Okazalo sie, ze nie wszystkie wplaty byly wprowadzone do systemu. Czyli zostalo jeszcze kilka paczek. Mam nadzieje, ze jutro uda mi sie je wyslac. Status w sklepie juz jest aktualny - prosze tam sprawdzac czy zostalo wyslane. Nie jestem w stanie podchdozic do Was indywidualnie.

  7. #7
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    I bardzo proszę sprawdząc najpierw sklepie, jak tam jest napisany status 'w toku' to znaczy, ze jestescie w tej grupie, ktora czeka na wysylke paczki. Jesli jest wyslano to poczekajcie 7 dni, a jak nie dojdzie to wtedy dopiero mnie maltretujcie ;D Odpowiadanie kazdemu na to czy paczka zostala wyslana zabiera mi czas, ktorego i tak mam za malo, zeby to wszystko wyslac.

    Wyslalem wszystkie najstarsze, jesli czekacie prawie miesiac to znaczy, ze wyslalem tym, ktorzy czekali jeszcze dluzej niz Wy, wiec glowa do gory - inni maja jeszcze gorzej. Jeszcze raz przepraszam za cale zamieszanie.

  8. #8
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Z radością informuję, że wszystkie paczki zostały dziś wysłane. Jeszcze raz przepraszam wszystkich za opóźnienie, mam nadzieje smycz do czegoś się przyda

    Została mi jedna paczka do spakowania - wszystkie gadżety jakie mam muszę wysłać do flatbeeta, a potem sklep ruszy ponownie.

    Temat zamykam. Jakby ktoś nie dostał paczki w przeciągu tygodnia to proszę pisać na maila, czyli tutaj: http://www.forum.alfaholicy.org/sendmessage.php

  9. #9
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Ruszyło się. Dziś nadałem wszystko do ekipy Alfaholicy transport. Teraz czekać aż oni się ogarną i będzie można otworzyć sklep.

    Przepraszam, że tak długo, ale to nie była kwestia wysłania jednego kartonu tylko sześciu kartonów Tak czy siak trochę nawaliłem, bo dało załatwić się to szybciej. Teraz idę się napić, w końcu się pozbyłem tych gratów

  10. #10
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    SKLEP PONOWNIE OTWARTY !!

    Większość zamówień dokonanych w ostatnich dniach została wykasowana z bazy danych i należy złożyć je jeszcze raz.
    Tylko osoby z poniższej listy, które pytały mnie o dane do przelewu, takie dane otrzymały, przelały pieniądze i te osoby nie muszą ponawiać zamówienia:

    mimo87 - criss - konradsjz - adriano86 - gavu - m4tinez - SEBA

    Zapraszamy do zakupów
    Ostatnio edytowane przez flatbeet ; 25-10-2013 o 12:19

Podobne wątki

  1. Grupowe zamówienia ze sklepu Alfaholików
    Utworzone przez psylo w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 26-05-2015, 10:17
  2. Zapraszamy do sklepu CA na forum, najniższe ceny w Polsce!!!
    Utworzone przez Proxim@Ar w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-07-2013, 13:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory