Zobacz wyniki ankiety: Jak wyglądają Twoje ramki?

Głosujących
973. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Super, nie widać, żeby się "starzały"

    303 31.14%
  • Mam je za krótko, żeby oceniać

    251 25.80%
  • Nadruk wyblakł

    23 2.36%
  • Czarny plastik ramki wyblakł

    3 0.31%
  • Wyblakł i nadruk i plastik

    10 1.03%
  • Ramka się "zestarzała", jednak w mało znaczącym stopniu

    19 1.95%
  • Nie mam ramki

    364 37.41%
Strona 34 z 196 PierwszyPierwszy ... 24252627282930313233343536373839404142434484134 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 1953

Temat: Ramki Alfaholików - jak się spisują?

  1. #331
    MAJSU
    Gość

    Domyślnie

    Do mnie ramki dotarły dzisiaj i ich jakość pozostawia wiele do życzenia... Farba już na dzień dobry prześwituje i są jakieś syfy po lakierem. Wygląda to tak jak chałupnicza robota plakatówką.

  2. #332
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Miałem nadzieję, że to mi się wydaje, że ta partia jest jakaś dziwna. Wygląda na to, że użyli innej farby niż wcześniej, albo nałożyli jej mniej. Paprochy pod lakierem to w tej firmie norma, ale wcześniej nikt się nie skarżył

    Rozglądałem się już za nowym producentem (przy okazji szukania srebrnych ramek), który produkuje ramki z bardziej elastycznego plastiku. Może na dniach coś się z tego tematu urodzi. Dostaje do domu próbki i sprawdzam wytrzymałość na wygięcia i rzucanie z dużą siłą. Może nie będą się tak łamać podczas transportu, bo od obecnego producenta jak dostaje kartony to zawsze 5% ramek jest połamanych

  3. #333
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    156 3.0 v6 1998/01
    Postów
    45

    Domyślnie

    Po półrocznym użytkowaniu ramki wyglądają OK. Przyznać muszę że nie ruszałem ich zbytnio. Jednak muszę doczepić się transportu. Według mnie średnio były zabezpieczone i ramka pękła. Na szczęście jest na świecie klej i tablica się trzyma i ramka wygląda ok. Jeśli chodzi o wygląd to myślałem że te `paprochy` to specjalnie
    ruszczu Alfa 156 3.0 ...

  4. #334
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    I pewnie pękła tam gdzie był karton? Nie wiem jak to można lepiej zabezpieczyć? Pchać styropian?

    Ci, którzy zgłaszali takie uszkodzenia dostawali gratisowo drugą przesyłkę z ramkami.

  5. #335
    Halil
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tuti Zobacz post
    Miałem nadzieję, że to mi się wydaje, że ta partia jest jakaś dziwna.[...] Rozglądałem się już za nowym producentem (przy okazji szukania srebrnych ramek), który produkuje ramki z bardziej elastycznego plastiku. Może na dniach coś się z tego tematu urodzi.
    Byłoby super, bo już chciałem kupić nasze klubowe ramki, ale jak są kiepskiej jakości to się wstrzymam. Myślę, że jakby były lepsze, to kupiłbym nawet trochę droższe.

  6. #336
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Cena będzie ta sama A jak wszyscy będą myśleć jak Ty to nie wiem kiedy będę mógł zamówić kolejną partię Zostało mi ze 20-30 tych ramek. Postaram się w weekend zrobić zdjęcie. Ramki i tak wszyscy oglądają z daleka, a z daleka tego słabego krycia czerwonej farby nie widać. We wtorek-środę wyjeżdżam, a czekam jeszcze na kilka próbek, myślę, że za jakieś 2 tyg. najprędzej będzie nowa partia.

  7. #337
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar zales00
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Siedlce/Parczew
    Auto
    AR 147 1.9 JTD 2003r.
    Postów
    374

    Domyślnie

    Ja mam z tej partii i są naprawdę ok. Jestem w licznej czy też nie licznej ale jak na razie zadowolonej grupie...

  8. #338
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Trzeba podziękować Hanysom i Bocianowi, bo wzięli 10 sztuk tych ramek. Druga dycha dzisiaj wychodzi pocztą, a więc ci, którzy złożą zamówienia od dzisiaj dostaną już nową partię. Na razie od tego samego producenta, bo się nie wyrobię czasowo, żeby znaleźć innego. Poprosiłem jednak panie z BOK, żeby zadbały o to, żeby zamówienie wyglądało tak jak wcześniejsze (czyli bez przebijającej farby).

    Jak ktoś ma jeszcze wątpliwości czy zamówić ramki to po 14 listopada wrzucę dokładne zdjęcia nadruków

    PS
    Zwracajcie uwagę na duży napis na stronie głównej sklepu

  9. #339
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Jaworzno (SJ)
    Auto
    Była156 1.6ts Grigio Chiaro. Byla 159 SW 1.9jtdm Bianco Pastello. Byla 156 1.8ts SW. Jest 147 2.0ts
    Postów
    164

    Domyślnie

    Ja miałem troszke peknieta ramke to zeby nic nie odstawało skleilem na aucie "kropelka" i pociekło na listewke... (oczywiscie estetyka zachowana) ale jak by ktoś chciał mi ją zaj..odpiąć to bedzie musiał albo połamać albo oderwać z tablica... xD

    Imo plastik z jakiego są ramki jest bardzo twardy...

  10. #340
    Halil
    Gość

    Domyślnie

    Ja zamówiłem 2 ramki i już mi wszystko jedno, czy z nowej czy ze starej partii. Jak się zużyją, to się nabędzie nowe. Byłbym chętny na srebrne/popielate ramki.

    dzięki!

Podobne wątki

  1. Ramki
    Utworzone przez Danielloo w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-11-2014, 23:48
  2. Pilna Pomoc Ramki Alfaholików Warszawa/okolice
    Utworzone przez Paazik w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-10-2013, 10:57
  3. Ramki
    Utworzone przez irekostrow w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-04-2013, 15:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory