Strona 12 z 13 PierwszyPierwszy ... 2345678910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 126

Temat: Opinie o Alfaholicy Fashion by cupsell.pl / Sklep Zamknięty!

  1. #111
    alienek
    Gość

    Domyślnie

    Wypłata niech wpłynie zamawiam bluzę

  2. #112
    allah
    Gość

    Domyślnie

    To jest skandal szczerze mówiąc. Dzisiaj dostałem "poprawione" koszulki - damska jest okej, a w męskiej brakuje strzałki. Za poprzednią wysyłkę płaciłem ze swoich - te koszulki są strasznie drogie, a dopłata do każdej rzędu 10 złotych czyni je wręcz ZA drogimi. Poszukajcie koledzy kontrahentów na allegro - są o wiele rzetelniejsi i oczywiście tańsi !

  3. #113
    alienek
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobryt Zobacz post
    alienek reklamuj i daj znać jak to przebiega. warto wiedzieć na przyszłość
    Witam!
    Reklamacja przedstawia się następująco:
    wysłałem maila z załącznikiem zdjęcia koszulki.
    Po chwili dostaje maila wygerenowanego automatycznie od tego gościa że najlepiej zadzwonić.A dziś dostałem maila od niejakiej Sylwii żebym odesłał koszulkę a oni to poprawią.Więc tak to miej więcej wygląda.

  4. #114
    Rentgen
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał allah Zobacz post
    To jest skandal szczerze mówiąc. Dzisiaj dostałem "poprawione" koszulki - damska jest okej, a w męskiej brakuje strzałki. Za poprzednią wysyłkę płaciłem ze swoich - te koszulki są strasznie drogie, a dopłata do każdej rzędu 10 złotych czyni je wręcz ZA drogimi. Poszukajcie koledzy kontrahentów na allegro - są o wiele rzetelniejsi i oczywiście tańsi !
    To już zaczyna robić się ....hmmm... śmieszne ?? ...żałosne ??
    Jak można zepsuć poprawkę czegoś co się już źle zrobiło ??
    Przecież to są gotowe projekty, które wykonuje maszyna zaprogramowana do tego celu!! ...tego nie wyszywa pani Jadzia wieczorem pod pierzyną, żeby zapomnieć o strzałce czy literkach!!!!
    Odsetek reklamacji już dawno przekroczył jakiekolwiek normy...Jak dla mnie żenada....

  5. #115
    allah
    Gość

    Domyślnie

    Słuchajcie, ja powiem jak sam uważam. Koszulki są średniej jakości, kosztują tyle co porządna ( mam tutaj na myśli 220g) koszulka z dowolnym nadrukiem. Ale gdyby były porządnie wykonywane - to by sie należało. Niestety, tak nie jest. Cena jest sztucznie wywindowana przez paru pośredników po kolei, a sam proces reklamacji jest żałosny - podane na stronie kontakty ( tel stacjonarny i gg) to jakaś kompletna fikcja, nikt mi nie odpisał/odebrał. Dopiero wykręcając numer do szefa ( prezesa, czy jak zwał) odezwała się kompetentna osoba, która powiedziała do mnie "tej malutkiej strzałeczki brakuje? to drobiazg, ale rozumiem że ważny?". Kurde, jak płacę 50 PLN za koszulkę z nadrukiem I JĄ REKLAMUJE za źle wykonany nadruk, to jakby mi za drugim razem brakowało kropki nad i, to ich zasranym interesem jest to sprawdzić i wysłać dobrze wykonany towar. Szczerze mówiąc, załatwiając takie interesy na allegro miałbym już dosłaną dobrą koszulkę z gratisowymi trzema innymi. Cóż, wasz wybór.

  6. #116
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Już się zajmujemy innym systemem sklepowym. Cen jeszcze nie znamy, jednak pierwsze wrażenia w porównaniu do cupsell są pozytywne

    Adres: http://xt24.eu/

    Ale jeszcze zobaczymy... flatbeet jest z nimi w kontakcie. Rozumiemy Wasze uwagi i też jesteśmy zniesmaczeni obsługą cupsell.

  7. #117
    allah
    Gość

    Domyślnie

    Bogu dzięki, jeśli będziecie chcieli jakieś rekomendacje - służę pomocą. Mogę również poszukać takich firm "na miejscu", tj u siebie w mieście, bo ja np nie mam nawet pewności że Ci ludzie istnieją

  8. #118
    ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    Tuti myślę żeby w takim razie podziękować cup-sell i wycofać wszystkie projekty z ich strony
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

    2002 Opel Zafira OPC


    1999 Volvo V70

  9. #119
    kwiatu
    Gość

    Domyślnie

    ja dostalem koszulke wczoraj po tygodniu i brakuje literki O w slowie ogolnop_lski i nie bede wysylal specjalnie jej bo juz nawet nie mam ochoty w zabawe wysylkowa ale wiem, ze nie zamowie nic juz z cup-sell'a

  10. #120
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar KULI
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    ZABRZE
    Auto
    2.4 JTD 215Km/458Nm by CINEK
    Postów
    135

    Domyślnie

    ja dostałem wogule bez napisu i myślałem że to już zostało wyeliminowane,ale widze że teraz wysyłają bez różnych literek
    może tam robią analfabeci i nie mają kontroli jakości

Podobne wątki

  1. Opinie o ALFAHOLICY FASHION
    Utworzone przez Administracja w dziale Sklep
    Odpowiedzi: 211
    Ostatni post / autor: 28-12-2017, 18:01
  2. NAKLEJKI ALFAHOLIKÓW - sklep on-line ZAMKNIĘTY
    Utworzone przez Administracja w dziale Sklep
    Odpowiedzi: 256
    Ostatni post / autor: 24-06-2012, 19:09
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-03-2010, 20:22
  4. ALFAHOLICY FASHION by cupsell.pl / SKLEP ZAMNIĘTY!
    Utworzone przez Administracja w dziale Sklep
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-03-2010, 20:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory