Zobacz wyniki ankiety: Kupiłbym dywaniki typu

Głosujących
526. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • CLASSIC

    18 3.42%
  • PREMIUM

    483 91.83%
  • bez róznicy mi to

    25 4.75%
Strona 75 z 173 PierwszyPierwszy ... 25656667686970717273747576777879808182838485125 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 741 do 750 z 1725

Temat: Dywaniki samochodowe

  1. #741
    Użytkownik Rowerzysta Avatar bartekalfa166
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    AR 159 TI. Bianco
    Postów
    416

    Domyślnie

    Ja również dostałem dwa komplety do 156 i 166 ,niestety do 166 stopery nie pasują otworami do wykładziny w aucie
    ogólnie dywaniki są super, ale.........z tymi stoperami lekka lipa SKORO DEDYKOWANE TO CHYBA POWINNO PSAOWAĆ

  2. #742
    jazke
    Gość

    Domyślnie

    szkoda że nie ma gumowych ;/

  3. #743
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał bartekalfa166 Zobacz post
    Ja również dostałem dwa komplety do 156 i 166 ,niestety do 166 stopery nie pasują otworami do wykładziny w aucie
    ogólnie dywaniki są super, ale.........z tymi stoperami lekka lipa SKORO DEDYKOWANE TO CHYBA POWINNO PSAOWAĆ
    Czyli rozumiem że w 156 też masz jakieś swoje wkręty w podłodze i tam dywaniki pasują?? A może jednak nie masz tam żadnych wkrętów i dywaniki w 156 montujesz za pomocą wkrętów dołączonych do paczki z dywanikami? To co kto ma aktualnie w podłodze to nie ma znaczenia, z tego co sie orientuję to tylko w AR 166 był seryjnie montowane stopery w podłodze /może w nowych Alfach też tak jest, nie wiem/ ale nigdzie nie było napisane że nasze dywaniki pasują do seryjnych stoperów. Są dopasowane idealnie kształtem do podłogi, jest mowa o wymiarach ale nie o stoperach. Powiem więcej - jest adnotacja że do każdego kompletu dołączone są 4 wkręty do przytwierdzenia dywaników do podłogi więc to chyba już powinno dawać do myślenia a w razie niepewności zawsze można było zapytać.

  4. #744
    Użytkownik Rowerzysta Avatar bartekalfa166
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    AR 159 TI. Bianco
    Postów
    416

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    Czyli rozumiem że w 156 też masz jakieś swoje wkręty w podłodze i tam dywaniki pasują?? A może jednak nie masz tam żadnych wkrętów i dywaniki w 156 montujesz za pomocą wkrętów dołączonych do paczki z dywanikami? To co kto ma aktualnie w podłodze to nie ma znaczenia, z tego co sie orientuję to tylko w AR 166 był seryjnie montowane stopery w podłodze /może w nowych Alfach też tak jest, nie wiem/ ale nigdzie nie było napisane że nasze dywaniki pasują do seryjnych stoperów. Są dopasowane idealnie kształtem do podłogi, jest mowa o wymiarach ale nie o stoperach. Powiem więcej - jest adnotacja że do każdego kompletu dołączone są 4 wkręty do przytwierdzenia dywaników do podłogi więc to chyba już powinno dawać do myślenia a w razie niepewności zawsze można było zapytać.
    w 156 nie mam zadnych stoperów wiec uważam że pasuja.Natomiast w 166 są fabryczne i trochę sie mijają z tymi które dostałem.Ogólnie nie jest to jakiś dramat - szkoda tylko dziurawić dywan skoro są już fabryczne otwory.Ale nie zgłaszam żadnych reklamacji- to tylko moje subiektywne odczucie.
    WYGLĄDAJĄ ZAJEBIŚCIE!

  5. #745
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ArturK
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Jelenia Gora
    Auto
    [156 2,4 JTD SW 2005]
    Postów
    295

    Domyślnie

    Hejka,
    Jak tam w Waszych GTV? wyjąłem oryginały i porównałem z klubowymi, różnią się kształtem z przodu na + dla klubowych (kierowcy idealnie dopasowany, nieco dłuższy, pasażera z przodu ciut za szeroki ale to nie problem) i z tyłu na + dla oryginałów, chyba GTV do 98 ma inny kształt tylnej podłogi.
    Wykonanie budzi respekt.

  6. #746
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    Auto
    AR 147 1,9 JTDM
    Postów
    39

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    Czyli rozumiem że w 156 też masz jakieś swoje wkręty w podłodze i tam dywaniki pasują?? A może jednak nie masz tam żadnych wkrętów i dywaniki w 156 montujesz za pomocą wkrętów dołączonych do paczki z dywanikami? To co kto ma aktualnie w podłodze to nie ma znaczenia, z tego co sie orientuję to tylko w AR 166 był seryjnie montowane stopery w podłodze /może w nowych Alfach też tak jest, nie wiem/ ale nigdzie nie było napisane że nasze dywaniki pasują do seryjnych stoperów. Są dopasowane idealnie kształtem do podłogi, jest mowa o wymiarach ale nie o stoperach. Powiem więcej - jest adnotacja że do każdego kompletu dołączone są 4 wkręty do przytwierdzenia dywaników do podłogi więc to chyba już powinno dawać do myślenia a w razie niepewności zawsze można było zapytać.
    W 147 mam z przodu już 3 mocowania (stopery), którymi jest przytwierdzona wykładzina (nie dywaniki, które są obecnie - stare). Do tych miejsc nie pasują otwory na stopery w nowych dywanikach. Można jakoś usunąć stare stopery z wykładziny? Szkoda, żeby wyginały i psuły nowe dywaniki.

  7. #747
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał Roma Zobacz post
    W 147 mam z przodu już 3 mocowania (stopery), którymi jest przytwierdzona wykładzina (nie dywaniki, które są obecnie - stare). Do tych miejsc nie pasują otwory na stopery w nowych dywanikach. Można jakoś usunąć stare stopery z wykładziny? Szkoda, żeby wyginały i psuły nowe dywaniki.

    Pewnie że można a nawet trzeba, ja tak samo robiłem u siebie że stare wkręty usuwałem i mocowałem nowe. Z tym że te stare które miałem nie były oryginalne bo z tego co wiem w AR 147 jak i 156 nie było w podłodze oryginalnie montowanych mocowań. tylko w AR 166 takowe były. Zresztą co to za kłopot usunąć stare i wkręcić nowe? Nawet jeśli po starych pozostanie dziura to przecież i tak przykryta będzie dywanikiem klubowym... kompletnie nie rozumiem w czym problem.

  8. #748
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gorzyczki okolice Wodzisławia Śląskiego
    Auto
    Same ALFICE
    Postów
    4,445

    Domyślnie

    Jakiś rok temu zakupiłem do swej 156 dywaniki Premium, ale po roku i 10 tkm przejechanych - mój dywanik (kierowcy) wg. mnie przeżyje jeszcze max rok ze względów estetycznych, poprostu zaczyna sie rozpadac i to przy ograniczonej eksploatacji i dbaniu o nie (czyszczenie i odkurzanie praktycznie co tydzień), to mimo to zaczyna sie najnormalniej rozpadac co mnie wkurza... Producent zrobił nas chyba w konia wciskając na ileś tam sztuk dywaników ala "Premium"... bo jak to wg. nich ma byc premuim, to strach pomyślec jak by wyglądały te zwykle...

  9. #749
    Użytkownik Rowerzysta Avatar bartekalfa166
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    AR 159 TI. Bianco
    Postów
    416

    Domyślnie

    Cytat Napisał majster Zobacz post
    Jakiś rok temu zakupiłem do swej 156 dywaniki Premium, ale po roku i 10 tkm przejechanych - mój dywanik (kierowcy) wg. mnie przeżyje jeszcze max rok ze względów estetycznych, poprostu zaczyna sie rozpadac i to przy ograniczonej eksploatacji i dbaniu o nie (czyszczenie i odkurzanie praktycznie co tydzień), to mimo to zaczyna sie najnormalniej rozpadac co mnie wkurza... Producent zrobił nas chyba w konia wciskając na ileś tam sztuk dywaników ala "Premium"... bo jak to wg. nich ma byc premuim, to strach pomyślec jak by wyglądały te zwykle...

    hee ,,,,zwykłe sa na sezon wiosenny......i kosz.

  10. #750
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    majster nie przesadzałbym z tą tylko roczną trwałością, ja swoje mam ponad rok i też ponad 10 tyś km, owszem są ślad użytkowania, odciśnięta pięta na dywaniku kierowcy ale nie ma mowy o jakichś przetarciach na wylot czy rozpadaniu się.. w ogólnie nie wiem co masz na myśli pisząc że sie rozpada.. co szwy Ci sie prują ?

Podobne wątki

  1. Dywaniki samochodowe gumowe.
    Utworzone przez Sysek w dziale 147
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-05-2015, 16:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory