Strona 61 z 82 PierwszyPierwszy ... 11515253545556575859606162636465666768697071 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 601 do 610 z 813

Temat: Wypukłe Naklejki 3D - włoska flaga

  1. #601
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar SEBEK
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    EŁK
    Auto
    Black 159 1.9 JTDm 150 KM 2007 r.
    Postów
    855

    Domyślnie

    Jako, że omen "się obija" a jest trochę chętnych na flagi - postanowiłem ogarnąć temat i ruszyć z kolejną turą zapisów na naklejeczki 3D.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FLAGI.jpg
Wyświetleń:	152
Rozmiar:	13.0 KB
ID:	107781 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FLAGI 2.jpg
Wyświetleń:	182
Rozmiar:	65.0 KB
ID:	107782

    Wymiary naklejek:
    -105mmx15mm
    -50mmx7mm

    Komplet zawiera 3 sztuki wypukłych naklejek 3D na wzór flagi włoskiej. Jedna naklejka duża i dwie małe.


    Cena kompletu to 4zł.

    Cena kompletu z wysyłką to 9zł.


    Nie ma możliwość wysyłki za pobraniem. Naklejki będą wysyłane listem poleconym priorytetem.

    Nie ma możliwości zakupu pojedynczych naklejek.

    Zasady zamawiania:
    - zamówienia przyjmuje tylko i wyłącznie za pomocą PW (klikamy na mój nick po lewej stronie i wybieramy "wyślij prywatną wiadomość")

    WZÓR ZAMÓWIENIA


    1 komplet

    Jan Kowalski
    u. Słoneczna 12a/1
    00-900 Warszawa

    Po odebraniu wiadomości zamówienie będzie wpisane na listę poniżej a dane do wpłaty dostaniecie w wiadomości zwrotnej (w ciągu 24h).

    Proszę o nie wysyłanie wiadomości, że przelew wyszedł/pieniądze przelane bo to nic nie zmieni.

    Lista zamówień i wpłat będzie aktualizowana na bieżąco
    Oznaczenia kolorów na liście:
    - zamówienie przyjęte, oczekiwanie na wpłatę.
    -
    wpłata wpłynęła na konto
    -
    brak wpłaty na konto


    Zapisy będą trwały dopóki nie zbierzemy zamówień na min.
    50 kompletów naklejek. Czas na realizację zamówienia to 3-5 dni +1-2 dni wysyłka do Was.



    UWAGA!!!
    W tytule przelewu proszę wpisać tylko naklejki - nick z forum.

    W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na priva lub sebastian-siedlecki@wp.pl lub dzwonić 606-289-788


    KOLEJNA TURA - RUSZAMY ! ! !

    LISTA

    1. beligistino - 1 komplet
    2. criss2007 - 2 komplety
    3. SEBEK - 1 komplet
    4. Gonzal3s - 1 komplet
    Ostatnio edytowane przez SEBEK ; 04-09-2013 o 16:30

  2. #602
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie

    to jest chyba jakiś żart.

    Przed chwilą rozmawialiśmy przez telefon, ale napiszę jeszcze to tutaj.

    Po 1 nie obijam się. Ponieważ wczoraj wypuściłem przez za ok 200 nowych kompletów naklejek. Które w niedługim czasie będą jak zawsze dostępne na allegro.
    Po 2 forma zamówień na forum już dawno zastąpiła aukcja na allegro.
    Po 3 w niedziele wysłałem Ci wiadomość dotyczącą naklejek i do tej chwili nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Kopię wiadomości jeszcze mam ponieważ została zapisana w wiadomościach wysłanych. Więć ściemnianie że nic nie masz to poziom przedszkolaka.
    Ostatnio edytowane przez omen ; 04-09-2013 o 14:46

  3. #603
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Ka-Ka
    Dołączył
    02 2013
    Mieszka w
    Lubin
    Auto
    MAZDA RX-8 była:AR 159 SPORTWAGON 1.9JTDM/AR 156 Grigio Lipari 1.9 JTD M-jet Sportwagon
    Postów
    323

    Domyślnie

    konkurencja na tym samym rynku

  4. #604
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie

    fajnie, by było gdyby chociaż poinformował że coś szykuje miałbym to w dupie.
    Ale teraz jestem chyba kupę kasy w dupę bo koledze się zachciało.. żenada po prostu i tyle

  5. #605
    Hanys Romeo Avatar george11
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    slask
    Auto
    GT, Lancia Ypsilon 1,3 JTD 03'było jest BMW 225xe, Ford Custom 2.0 2018.
    Postów
    2,252

    Domyślnie

    nieeee no na beszczelnego, jeszcze w temacie Omena, kultura upada, brak słów.

  6. #606
    Użytkownik Znawca Avatar Zmianowy
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Audi Q3 21
    Postów
    1,693

    Domyślnie

    Kapitalizm

  7. #607
    Hanys Romeo Avatar george11
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    slask
    Auto
    GT, Lancia Ypsilon 1,3 JTD 03'było jest BMW 225xe, Ford Custom 2.0 2018.
    Postów
    2,252

    Domyślnie

    nie, CHAMSTWO i drobnomieszczaństwo, nawet mu nowego tematu sie nie chcialo zakladac.
    pomijam fakt ze prowadzili juz korespondencje miedzy sobą, i jakies tam uzgodnienia zostały poczynione, widocznie dane "słowo"juz nic nie znaczy.
    Ostatnio edytowane przez george11 ; 04-09-2013 o 15:19

  8. #608
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie

    teraz z tekstem do mnie że odkupi 50 kompletów ode mnie za 215zł z przesyłką.
    ŻENADA.

    Brak doświadczenia, zarobek na użytkownikach, niewiadoma jakość naklejek a moje sprawdzone już dłuuuuugi czas i wszystko jest ok.

  9. #609
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar SEBEK
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    EŁK
    Auto
    Black 159 1.9 JTDm 150 KM 2007 r.
    Postów
    855

    Domyślnie

    Cytat Napisał omen Zobacz post
    to jest chyba jakiś żart.

    Przed chwilą rozmawialiśmy przez telefon, ale napiszę jeszcze to tutaj.

    Po 1 nie obijam się. Ponieważ wczoraj wypuściłem przez za ok 200 nowych kompletów naklejek. Które w niedługim czasie będą jak zawsze dostępne na allegro.
    Po 2 forma zamówień na forum już dawno zastąpiła aukcja na allegro.
    Po 3 w niedziele wysłałem Ci wiadomość dotyczącą naklejek i do tej chwili nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Kopię wiadomości jeszcze mam ponieważ została zapisana w wiadomościach wysłanych. Więć ściemnianie że nic nie masz to poziom przedszkolaka.
    Po 1 Tak przed chwilą rozmawialiśmy przez telefon o ile można to nazwać rozmową bo Twoje teksty typ: wpier..., zjeb..., itp średnio mi się podobały - wszystko można rozwiązać po ludzku.
    Po 2 Pisałem na głównym forum, pisałem na priva, ze jak nie masz kiedy to ogarnę temat - nie odpisywałeś więc ogarnąłem
    Po 3 Nie rozumiem w czym przeszkadza forma zamówień na forum - jak sam stwierdziłeś to dla Ciebie był problem dla mnie nie jest. Wolę zejsć z kosztów (np. prowizji allegro) zeby koledzy z forum mieli jak najniższą cenę.
    Po 4 Twoje zbulwerosowanie świadczy, ze zarabiasz na tym i nikt Ci tego nie broni ale taka jest demokracja i konkurencja ja poprostu widząc, że jest trochę chęntych i brak reakcji podjąłem temat.
    Po 5 Ja skalkulowałem cenę po kosztach bo w hurcie komplet ok 2,50 brutto + wysyłka poleconym priorytetem ok 6 zł brutto czyli nie całe 9 zl - reszta została by mi za fatygę na piwo.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał george11 Zobacz post
    nie, CHAMSTWO i drobnomieszczaństwo, nawet mu nowego tematu sie nie chcialo zakladac.
    pomijam fakt ze prowadzili juz korespondencje miedzy sobą, i jakies tam uzgodnienia zostały poczynione, widocznie dane "słowo"juz nic nie znaczy.
    Kolega współpracuje z omenem stąd nie dziwi mnie oburzenie...

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał omen Zobacz post
    teraz z tekstem do mnie że odkupi 50 kompletów ode mnie za 215zł z przesyłką.
    ŻENADA.

    Brak doświadczenia, zarobek na użytkownikach, niewiadoma jakość naklejek a moje sprawdzone już dłuuuuugi czas i wszystko jest ok.

    Tak chciałem się dogadać i zaproponowałem zamknięcie zapisów przy 50 sztukach a następnie odkupienie po kosztach od Ciebie naklejek - skoro już je zamówiłeś i zrealizowanie samemu zamówień wraz z wysyłką do forumowiczów ale Ty nie chcesz a twierdziłeś, że nic na tym nie zarabiasz i to raczej Ty zarabiasz na użytkownikach.
    Bo w życiu liczą się szybkie kobiety i piękne samochody...


  10. #610
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Ka-Ka
    Dołączył
    02 2013
    Mieszka w
    Lubin
    Auto
    MAZDA RX-8 była:AR 159 SPORTWAGON 1.9JTDM/AR 156 Grigio Lipari 1.9 JTD M-jet Sportwagon
    Postów
    323

    Domyślnie

    Jakaś słaba ta konkurencja . Bo u Omena będą dostępne od ręki nie trzeba czekać na 50 zamówień...

Podobne wątki

  1. [Sprzedam] Wypukłe naklejki koniczynki "Alfa Corse"
    Utworzone przez lesio146 w dziale Pozostałe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 24-11-2014, 10:11
  2. mała włoska flaga na alfe, gdzie kupic??
    Utworzone przez Alfista w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 24-02-2008, 15:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory