Strona 10 z 25 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 242

Temat: Czapka z daszkiem & kurtki / bluzy wiosenne

  1. #91
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał YonasH Zobacz post
    Ehhh - gdyby softshell był bez "reklamy" na plecach... Nie mam nic przeciwko logu Alfaholików, ale to fajny ciuch i chciałbym go nosić nie tylko na zlotach.
    Czy logo Alfaholików nie mogłoby być gdzieś na cycku pod logiem AR?
    Hmmmmm... ciekawa argumentacja w sumie przemawia do mnie, ktoś jeszcze uważa że lepiej by było zrobić mniejsze logo klubowe z przodu zamiast dużego na plecach? Mowa tylko i wyłącznie o softshell'u /bluzy i wiatrówki na pewno bez zmian/. Na softshell'u i tak projekt trochę odbiega od reszty bo nie ma pasków więc można by np pod logo AR rzeczywiście wyhaftować mniejszy napis Alfaholicy org zamiast tego dużego na plecach.. co Wy na to ? jeszcze nie jest za późno bo jeszcze produkcja nie ruszyła.

    Mogłoby to tak wyglądać, plecy bez żadnego haftu, co sądzcie ?

    Ostatnio edytowane przez flatbeet ; 16-04-2012 o 15:03

  2. #92
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar radzik2908
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Siemiatycze, Podlaskie
    Auto
    159
    Postów
    648

    Domyślnie

    Cytat Napisał YonasH Zobacz post
    Czy logo Alfaholików nie mogłoby być gdzieś na cycku pod logiem AR?
    Popieram.

  3. #93
    Użytkownik Romeo Avatar koles_02
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Toruń
    Auto
    AR 166 2,4JTD 10v CF2 EDC15 99' 140KM Grigio Chiaro
    Postów
    612

    Domyślnie

    A mi by się podobało na plecach napis Alfa Romeo a alfaholicy z przodu i może koniczynka QV na ramieniu jak na zdjęciu wyżej, żeby podkreślić markę Alfa Romeo.

    Rozumie że może się to komuś nie podobać bo powie ze nie ubierze tego wszędzie bo jest napis ale czystego softshella mogę sobie kupić w kazdym sklepie. A chciałbym taką kurtkę typowo motoryzacyjna na zloty i spoty
    Ostatnio edytowane przez koles_02 ; 16-04-2012 o 15:28

  4. #94
    Użytkownik Romeo Avatar YonasH
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Brerrrrra V6
    Postów
    1,201

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    Mogłoby to tak wyglądać, plecy bez żadnego haftu, co sądzcie ?

    2. opcja fajna. Tylko logo AR ciut za duże. Zmniejszyłbym do 70-80%
    No i pozostaje jeszcze kwestia możliwości technicznych napisu "Ogólnopolski...".

    ...brzmienie V6 - bezcenne!

  5. #95
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    2 czyli prawa tak? Albo robimy tak jak było do tej pory albo jak na zaproponowanej przeze mnie wizualizacji Czas na dyskusję daję do środy, póki co jest zamówionych 5 kurtek i do każdej osoby napisałem w tej sprawie PW

  6. #96
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    147
    Postów
    355

    Domyślnie

    Ja też popieram zmniejszenie logo. Właściwie to mnie powstrzymuje przed złożeniem większego zamówienia, że tylko kurtka byłaby na zloty. Mam jeszcze pytanie ze zmniejszonym logiem też będą bluzy i wiatrówki? Pozdrawiam

  7. #97
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał andy1980 Zobacz post
    Ja też popieram zmniejszenie logo. Właściwie to mnie powstrzymuje przed złożeniem większego zamówienia, że tylko kurtka byłaby na zloty. Mam jeszcze pytanie ze zmniejszonym logiem też będą bluzy i wiatrówki? Pozdrawiam
    Jak na teraz prawdopodobnie zrezygnujemy z nadruku na plecach w przypadku softshell'a - to już raczej 100% pewnie, jutro podmienię to w ofercie i zdecydujemy się na nową wersję z haftem na obu piersiach tak? Czyli z tych dwóch załączonych przeze mnie będzie wersja po prawej stronie. Logo w tej edycji jest mniejsze niż w przypadku polarów, na polarach miało 10.5 cm średnicy a tu jest 7.5 wiec sporo mniejsze niż na polarze

  8. #98
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    A czy logo na softshell'u musi być tylko czerwone? Szary/srebrny nie wchodzi w rachubę?

  9. #99
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał Belfer Zobacz post
    A czy logo na softshell'u musi być tylko czerwone? Szary/srebrny nie wchodzi w rachubę?
    Zmiana wersji kolorystycznych nie wchodzi już w grę bo zaraz każdy będzie miał jakieś swoje prywatne zachcianki ja jestem sam i sam to wszystko ogarniam i myślę że i tak już jest spory wybór. nie kompilujmy sobie poza tym nie widziałem żeby np Nike w sklepie sprzedawało 5 takich samych czarnych bluz różniących się tylko kolorem haftu, wszystko w ramach jednego sklepu jak już to są do wyboru różne wersje kolorystyczne całych bluz a nie tylko haftu. tak jak u nas do wyboru są 2 wersje.

  10. #100
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Maro1500
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    LbN
    Auto
    AR 156 1,9JTD SW
    Postów
    429

    Domyślnie

    Na plecach może napis alfa romeo lub bez napisu?
    Z przodu na lewym zmniejszone logo ar na prawym alfagolicy.org i bedzie idealnie

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory