Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Publiczne podziękowanie dla george! Polecam!

  1. #1
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie Publiczne podziękowanie dla george! Polecam!

    Wydawało mi się, że już ktoś kiedyś zakładał taki temat, ale nie mogę znaleźć. Wielkie podziękowania dla george za pomoc i interwencję w mojej Alfie! Jeszcze spóźnione podziękowania za to, że pomogłeś mi george przez telefon z wymianą rozrządu

    To, że to wielki fachowiec, który jest w stanie zrobić wszystko, a także tłumaczyć jak coś zrobić godzinami to każdy wie. Do tego to naprawdę dobry kolega z forum (mnie na żywo wcześniej nawet nie widział i zdecydował mi się pomóc w jedyny dzień, który może spędzić z rodziną) i z czystym sumieniem polecę jego warsztat każdemu! Nie robi tak jak zawodowi mechanicy samochodów osobowych czyli taśmowo. Wszystko obejrzy, oceni, poopowiada co jest co. Czyli prawdziwy pasjonat mechaniki i Alf.

    Jednak z tego co mówił to jego życie zawodowe w ostatnim czasie się pozmieniało i ma mniej czasu. Nie wiem czy sobie życzy i czy jest sens, żeby wysyłać mu zlecenia napraw.

    PS
    jak będzie jakiś spot integracyjny to podeślij mi ktoś proszę PW z informacją, żebym nie przeoczył, bo muszę george upić

  2. #2
    Hanys Romeo Avatar george11
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    slask
    Auto
    GT, Lancia Ypsilon 1,3 JTD 03'było jest BMW 225xe, Ford Custom 2.0 2018.
    Postów
    2,252

    Domyślnie

    Witam Tuti

    Jestem zaskoczony tą formą podziękowań, wydaje mi się że nie było powodu aby przybrały taką formę
    Bardzo miło było mi Cię poznać, pogadać o pierdołach i pokopać pod maską Alfy.

    Faktem jest iż chroniczny brak czasu nie pozwala mi już zajmować się moim hobby jakim jest kopanie w samochodach
    mam nadzieję jednak że kiedyś się to zmieni.

    pozdrawiam george.

  3. #3
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Ja też się bardzo cieszę, że zapaliłem faję z naczelnym mechanikiem forumowym na śląsku

    Ja Ci życzę, żebyś miał tyle zleceń, żebyś nie miał czasu myśleć o swoim hobby. Chociaż to też może się przerodzić w to, że skończysz to robić własnymi rękami i będziesz miał masę czasu. W każdym razie szczęśliwego nowego roku wszystkim

    PS
    Ja poważnie piszę o tym, że musimy się upić Jakby ktoś mógł posłać PW z infem o integracyjnym zebraniu to będę wdzięczny

  4. #4
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Przemysle :p








  5. #5
    Hanys Romeo Avatar george11
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    slask
    Auto
    GT, Lancia Ypsilon 1,3 JTD 03'było jest BMW 225xe, Ford Custom 2.0 2018.
    Postów
    2,252

    Domyślnie

    ok.popracujemy nad tym, choć po dzisiejszym spotkaniu w sprawie nowych zleceniodawców myślę że nie bedę miał czasu nawet sie wyspać, nie mówiąc o rozrywkach i spotkaniami z najbliższymi mi ludźmi....
    pażywiom posmotrim, kak gawarit ruskij druzja...
    pozdrawiam
    george.

  6. #6
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Co ty dupis :p








Podobne wątki

  1. Podziękowanie
    Utworzone przez rob13 w dziale Lubuskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-12-2014, 17:56
  2. Podziękowanie
    Utworzone przez Starscream w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-07-2010, 14:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory