Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: AR 156 Krzanowice

  1. #1
    ViP Rowerzysta Avatar b.piotrus
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Otmuchów
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD, Mazda CX-7 2,3
    Postów
    402

    Domyślnie AR 156 Krzanowice

    Czy to ktoś z forumowiczów sprzedaje?
    https://www.olx.pl/d/oferta/alfa-rom...49188;promoted
    Szukam takiej, a referencje forumowe ułatwiają sprawę
    Alfa Romeo GT 1,9JTD, Mazda CX-7 2,3,

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Mumins
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    Jest: 166 3.0 CF2 Sportronic; Syfik UFO. Były: 166 '02 2.4JTD, 166 '05 2.0TS Q2
    Postów
    472

    Domyślnie

    Auto mojego sąsiada zasadniczo (te Krzanowice to chyba tylko miejsce zamieszkania). Co byś chciał wiedzieć?

    Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

  3. #3
    ViP Rowerzysta Avatar b.piotrus
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Otmuchów
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD, Mazda CX-7 2,3
    Postów
    402

    Domyślnie

    Po prostu takiej szukam- chce kupić i pytanie, czy warto po nią jechać ������ czy była na bieżąco robiona, czy gnije itp.
    Byłem dzisiaj, nie kupiłem, tak naprawdę, ma dwie zalety- nie jest zgnita, ma świeże sprzęgło. Poza tym, tak dużo różnych mankamentów i dodatkowo tak zasyfiona, że aż nieprzyjemnie było wsiadać za kierownicę. Musiała mieć poważniejszą przygodę, bo prawy środkowy słupek był malowany, dodatkowo- w jednym progu są otwory po nakładce plastikowej, w drugim nie- czyli jeden z nich był wymieniany, jakąś dziwną wspawana latka w podłodze, na silniku brak osłony, lewarek od biegów chodzi tak, że prawie trzeba szukać biegów. Huczące łożysko z tyłu, stuki w zawieszeniu z przodu, silnik jakiś słaby, przy wdepnięciu gazu w podłogę na trójce od ok 40 do 100, nie czuć przyśpieszenia, samochód się po prostu rozpędza. Nie piszę o drobiazgach, o których właściciel mówi przez telefon, a jest ich trochę. Moim zdaniem, że względu na poważniejszą przygodę, którą na pewno ten samochód miał- nie warto. Ogólnie, samochód po prostu zaniedbany.
    Ostatnio edytowane przez b.piotrus ; 14-03-2021 o 19:27
    Alfa Romeo GT 1,9JTD, Mazda CX-7 2,3,

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory