Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: Parking K-ce Centrum

  1. #1
    hobbit_666`
    Gość

    Domyślnie Parking K-ce Centrum

    Witam. Gdzie w Katowicach blisko dworca można bezpiecznie zostawić samochód jak najtaniej oczywiście - znacie jakieś sprawdzone miejsca - parkingi? Musze zostawić samochód na 4 dni własnie w katowicach. Dzięki za odpowiedź, pozdrówka.

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar Izane
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mysłowice- Śląskie
    Auto
    Alfa 159 1.9JTDm, MiTo 1.4 155KM Były: Alfa Romeo Giulietta QV TCT,Alfa Romeo 156 2.4JTD
    Postów
    1,888

    Domyślnie

    Cóż ogólnie nie ma tam bezpiecznego miejsca jak dobrze kojarze... w pobliżu (chwila drogi) jest tylko parking podziemny pod Heliosem tylko wiadomo tam się płaci ale za to miałbyś najbezpieczniej. A wiadomo, że lepiej zapłacić ileś tam zł i mieć spokój niż martwić się czy auto stoi i jest całe
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150@190 KM
    Alfa Romeo MiTo 1.4 T.B. 155KM
    Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde TCT '16

    Alfa 156 2.4 JTD CF2 136@175 KM 370 NM Sportpack

    "Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"

  3. #3
    plancior
    Gość

    Domyślnie

    W centrum masz jeszcze parking strzeżony płatny obok biurowca Stalexportu.
    Jakieś 10min od PKP.
    Niestety nie pamiętam jakie tam obowiązują stawki.

    Ul. Mickiewicza 29


    Co do Heliosa, czyli Altusa to za 9 godz wychodzi ok 26zł. Konkretnej stawki nie znam, bo od jakiegoś roku ten parking mam za darmo

  4. #4
    hobbit_666`
    Gość

    Domyślnie

    26 zl za 9 godzin to troche drogo :/ Normalnie to chyba kolo 10 zl dobakosztuje na strzezonych. No nic bede sie musial za czyms rozejrzec kiedys parkowalem pod Konsulatem Czeskim jak jeszcze tam byl ale od kilku lat budynek stoi pusty i nikt go nie pilnuje :/

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Quattro
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    SZY/GBY
    Auto
    Maserati GranTurismo S, Seat Leon 5F Cupra
    Postów
    476

    Domyślnie

    Zdecydowanie polecam pod hipermarketem "belg" przy ul. przemysłowej i granicznej. Tuż obok politechniki śląskiej. Najlepiej tam z tyłu gdzie jest wymalowany plac nauki jazdy. Parking darmowy, w miare z dala od zainteresowania, 15 min pieszo na pkp/pks.
    Sam zostawiam tam swoje auto nieraz na cały tydzień gdy studiuje i mieszkam w akademiku, nie miałem przykrych przygód.

    Lokalizacja, punkt H http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=b...ukaj&cId=&sId=
    Było: Fiat Uno 1.1 60S, Fiat Punto II 1.2 8v, AR 145 Edizione Sportiva, AR 147 Q2 Ducati Corse, Fiat Stilo Abarth, Alfa Romeo 145 Quadrifoglio
    Jest: Maserati GranTurismo S, Seat Leon 5F Cupra, Toyota Yaris IV

  6. #6
    Użytkownik Znawca Avatar Izane
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mysłowice- Śląskie
    Auto
    Alfa 159 1.9JTDm, MiTo 1.4 155KM Były: Alfa Romeo Giulietta QV TCT,Alfa Romeo 156 2.4JTD
    Postów
    1,888

    Domyślnie

    Cytat Napisał quattroporte88 Zobacz post
    Zdecydowanie polecam pod hipermarketem "belg" przy ul. przemysłowej i granicznej. Tuż obok politechniki śląskiej. Najlepiej tam z tyłu gdzie jest wymalowany plac nauki jazdy. Parking darmowy, w miare z dala od zainteresowania, 15 min pieszo na pkp/pks.
    Sam zostawiam tam swoje auto nieraz na cały tydzień gdy studiuje i mieszkam w akademiku, nie miałem przykrych przygód.

    Lokalizacja, punkt H http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=b...ukaj&cId=&sId=

    Tylko czy przypadkiem ostatnio nie robią tam akcji typu, że parking tylko dla klientów BELG'a? ostatnio chodził tam koleś i sprawdzał czy masz paragon itp
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150@190 KM
    Alfa Romeo MiTo 1.4 T.B. 155KM
    Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde TCT '16

    Alfa 156 2.4 JTD CF2 136@175 KM 370 NM Sportpack

    "Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"

  7. #7
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Quattro
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    SZY/GBY
    Auto
    Maserati GranTurismo S, Seat Leon 5F Cupra
    Postów
    476

    Domyślnie

    Izane, nie napisałem że ma zostawić na parkingu belga, bo tam koszą $. Napisałem, tam z tyłu przy placu manewrowym Ja tam zostawiam zawsze, no problem. Opony nie są przebite, auto nie jest porysowane
    Było: Fiat Uno 1.1 60S, Fiat Punto II 1.2 8v, AR 145 Edizione Sportiva, AR 147 Q2 Ducati Corse, Fiat Stilo Abarth, Alfa Romeo 145 Quadrifoglio
    Jest: Maserati GranTurismo S, Seat Leon 5F Cupra, Toyota Yaris IV

  8. #8
    hobbit_666`
    Gość

    Domyślnie

    Dzieki kolego za info, podjade jutro i zobacze jak to tam wyglada, jak bedzie ok to pozostawie tam swoja Alfke. Mam jeszcze jedna opcje pod budynkiem TPsy na Sklodowskiej wiec wybiore lepsza - wolne, miejsce :-)

  9. #9
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Quattro
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    SZY/GBY
    Auto
    Maserati GranTurismo S, Seat Leon 5F Cupra
    Postów
    476

    Domyślnie

    A proszę, nie narobiłem się zbytnio
    PS: Ty nie masz przypadkiem żółtej 145? Nie spotkaliśmy się na spocie w BB? Bo na początku spota kręciłem się po parkingu pod Tesco z jakąś żółtą 145
    Było: Fiat Uno 1.1 60S, Fiat Punto II 1.2 8v, AR 145 Edizione Sportiva, AR 147 Q2 Ducati Corse, Fiat Stilo Abarth, Alfa Romeo 145 Quadrifoglio
    Jest: Maserati GranTurismo S, Seat Leon 5F Cupra, Toyota Yaris IV

  10. #10
    hobbit_666`
    Gość

    Domyślnie

    Nie, moja 145 jest granatowa :]

Podobne wątki

  1. Opinie o AR 159 na AUTO CENTRUM
    Utworzone przez otto w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-10-2011, 20:15
  2. Parking - centrum W-wy
    Utworzone przez bobryt w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 07-09-2011, 05:42
  3. Kluby centrum KrK
    Utworzone przez amoook w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 24-03-2010, 19:13

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory