Temat: Widziany \ Widziana...

  1. #10001
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    pewnie Rafał








  2. #10002
    Użytkownik Romeo Avatar madmax-y
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Żywiec
    Auto
    AR166 2,0TS.;HS VT600;AR 145 1.4 Bx Była
    Postów
    569

    Domyślnie

    Cytat Napisał bocian Zobacz post
    pewnie Rafał
    Wszystko by na to wskazywało ,tylko czy Rafał ma na swoim samochodzie rej SZY...... to już mało prawdopodobne .

  3. #10003
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Podbeskidzie
    Auto
    Giulietta 1.4 Multi R 200HP First Edition 2k10
    Postów
    1,814

    Domyślnie

    hmm, auto mijałem w jednym dniu i to dwa razy w Łodygowicach-prawie w tym samym miejscu - w odstępie kilku godzin (niedziela 2 tyg temu) , może faktycznie numery nie były żywieckie (chyba że SZ bez Y ) dokładnie już nie pamiętam ale scudetto małe z jakiejś starszej alfy i kolor auta ciemna zieleń lub granat, zdaje się że były tez oklejone boczne szyby (taxi?? lub jakaś reklama) ale za wiele nie można zobaczyć/zapamietać przez ułamek sekundy

  4. #10004
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał madmax-y Zobacz post
    Wszystko by na to wskazywało ,tylko czy Rafał ma na swoim samochodzie rej SZY...... to już mało prawdopodobne .
    faktycznie :-)








  5. #10005
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Quattro
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    SZY/GBY
    Auto
    Maserati GranTurismo S, Seat Leon 5F Cupra
    Postów
    476

    Domyślnie

    Cytat Napisał tx555 Zobacz post
    hmm, auto mijałem w jednym dniu i to dwa razy w Łodygowicach-prawie w tym samym miejscu - w odstępie kilku godzin (niedziela 2 tyg temu) , może faktycznie numery nie były żywieckie (chyba że SZ bez Y ) dokładnie już nie pamiętam ale scudetto małe z jakiejś starszej alfy i kolor auta ciemna zieleń lub granat, zdaje się że były tez oklejone boczne szyby (taxi?? lub jakaś reklama) ale za wiele nie można zobaczyć/zapamietać przez ułamek sekundy
    Wyłącznie Rafał. Tylko on ma butelkowe Galaxy ze scudetto od AR145, oklejone reklamą swojej firmy.
    Blachy SBI więc 3 literowe, dlatego skojarzyło Ci się pewnie z SZY.
    Cytat Napisał tx555
    o przepraszam bardzo ja widzę dość często na mieście , dwa może trzy razy nawet dawałem sygnały ale bez wzajemnej reakcji - więc stwierdziłem że może to nie kolega tylko ktoś inny był (lub bywa) na pokładzie??
    Jest to możliwe, ale jednak bardzo rzadko. Ciebie kojarzę bdb, biała Julka i chyba z naklejką Q2 na bagażniku. Śmiało można machać nadal
    Było: Fiat Uno 1.1 60S, Fiat Punto II 1.2 8v, AR 145 Edizione Sportiva, AR 147 Q2 Ducati Corse, Fiat Stilo Abarth, Alfa Romeo 145 Quadrifoglio
    Jest: Maserati GranTurismo S, Seat Leon 5F Cupra, Toyota Yaris IV

  6. #10006
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    ST - SBI
    Auto
    159 SW 2010 120KM
    Postów
    21

    Domyślnie

    Pozdrowienia dla Kolegi z bodajże 147, którego mijałem na Komorowickiej w Bielsku o 19:45

  7. #10007
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Randall
    Dołączył
    10 2012
    Auto
    159 1.9JTDm 16v
    Postów
    460

    Domyślnie

    Pozdrawiam kierowcę Mito machajacego mi dzisiaj na wodzislawskiej w Żorach, za późno Cię zauważyłem pod światło i nie zdążyłem odmachac pozdrawiam tez bociana i kierowniczke bordowej gyty, spotykanych niemal na codzień w DG, zmieniłem prace i juz nie będę dziennie na dzielni :/

  8. #10008
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Podbeskidzie
    Auto
    Giulietta 1.4 Multi R 200HP First Edition 2k10
    Postów
    1,814

    Domyślnie

    Cytat Napisał Quattro Zobacz post
    Wyłącznie Rafał. Tylko on ma butelkowe Galaxy ze scudetto od AR145, oklejone reklamą swojej firmy.
    Blachy SBI więc 3 literowe, dlatego skojarzyło Ci się pewnie z SZY.
    No widocznie tak , czyli wszystko już pasuje

    Ciebie kojarzę bdb, biała Julka i chyba z naklejką Q2 na bagażniku. Śmiało można machać nadal
    dobrze kojarzysz - jeśli znaczek na klapie to moja , po drugiej stronie doszedł niedawno jeszcze jeden znaczek- a jaki to będzie zagadka na przyszłość
    Ostatnio edytowane przez tx555 ; 15-07-2015 o 21:04

  9. #10009
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar matek
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Żywiec SZY
    Auto
    Alfa Romeo 159SW 1.9 JTDm 120KM 2009r
    Postów
    109

    Domyślnie

    a jeszcze pozdrawiam kolege w doblo ? chyba to doblo. Tez z klubowymi ramkami. Widziany na terenie żywca. Juz teraz nie pamietam dokladnie gdzie ale chyba koło ronda za browarem . )

  10. #10010
    ViP Znawca Avatar Rafał
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Kozy k/Bielsko-Biała
    Auto
    164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 2 szt , Alfa Galaxy / BUSSO Stelvio Super 280KM/ Spider ph2
    Postów
    1,627

    Domyślnie

    Cytat Napisał tx555 Zobacz post
    Też mam ten odruch bezwarunkowyy Właśnie przypomniałeś mi coś -miałem zapytać
    kto jest aż takim lokalnym pasjonatem marki że założył scudetto alfy do sharana (mogł to być też galaxy albo alhambra) ??
    Auto widziałem dwa razy w okolicach żywca (SZY****) i gdyby nie to że miał też ramki klubowe to bym pomyślał że mam zwidy
    Heh u mnie w firmie pracują takie bryczki - kilka identycznych ALF GALAXY 2.8 vR6 .... Taka sytuacja - wraca kiedyś pracownik z wyjazdu i mówi: Kilkanaście razy mi machli kierowcy Alf ???? To mówię że ma odmachiwać bo to taki zwyczaj miłośników marki i klubu - dzisiaj jezdzi Alfą Więc w imieniu własnym i firmowym dziękuję za miłe gesty na drodze i pozdrawiam

    - - - Updated - - -

    https://www.youtube.com/watch?v=_r-jrDpQjb8

Podobne wątki

  1. Widziany/widziana...
    Utworzone przez Belfer w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 1946
    Ostatni post / autor: 25-02-2024, 16:11
  2. Widziany / widziana
    Utworzone przez weloo w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 4760
    Ostatni post / autor: 10-10-2021, 18:38
  3. [Giulietta] Widziany/Widziana
    Utworzone przez Maciek-156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 180
    Ostatni post / autor: 07-11-2019, 12:48
  4. Widziany / widziana
    Utworzone przez weloo w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 3283
    Ostatni post / autor: 02-09-2019, 06:03
  5. Widziany/Widziana
    Utworzone przez Kuba_156 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-12-2011, 21:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory