Strona 2 z 1164 PierwszyPierwszy 123456789101112521025021002 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 11631

Temat: Widziany \ Widziana...

  1. #11
    Ferrari-1
    Gość

    Domyślnie

    Od czasu jak dwa razy zapłaciłem po 100 zł za migani światłami to jestem ostrożny z pozdrawianiem. Ale staram się machać (tyle że mało kto to zauważa bez wcześniejszego mignięcia). ;//

  2. #12
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    Swietokrzyskie
    Postów
    147

    Domyślnie

    ja tam sie nie poddaje i macham, mrugam itd a tu ludzie patrza jak na glupka i nie wiedza o co mi chodzi. Pozdrawiam tych co mrugaja i tych nieuswiadomionych

  3. #13
    mrutyś
    Gość

    Domyślnie

    ja kolesiowi jakiemuś mrugnąłem a ten aż zwolnił i popatrzył na mnie jak na idiotę... (centrum miasta w korkach) ale będę twardy i się nie poddam choć ostatnio to dziewczyna się mnie pytała dlaczego mrugam jak nie stali ale teraz już jest świadoma

  4. #14
    DDEvil
    Gość

    Domyślnie

    ja juz sie poddalem wracalem dzisaj z pracy do domu minalem po drodze 145, brere, 159 i 166 mrgalem machalem i co .................................................. . i nikt mi k***a nie odmachal ;//

  5. #15
    ja.m
    Gość

    Domyślnie

    Bo nie każdy Alfista co Alfę posiada!!!

  6. #16
    Paweł156
    Gość

    Domyślnie

    ja.m czy Ty czasem nie pomykałeś w sobotę koło 13tej-chyba, od ronda radzikowskiego w strone Leroy Merlin?

  7. #17
    Kosiar
    Gość

    Domyślnie

    Wczoraj wyprzedziłem błękitnego sportwagona w Dąbrowie Górniczej koło stacji JET po wyprzedzeniu zjechałem na jego pas i zamigałem awaryjnymi ale bez odzewu

  8. #18
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Ja też tak mam. Nieraz jak gdzieś wypatrzę jakąś Alfę, a szczególnie bliźniaczy do mojego model, to co sie nie nakombinuje, żeby tylko gdzieś ją dojechać, obejrzeć, no i machnąć ręką, czy też uśmiechnąć się porozumiewawczo. No, ale tak jak piszecie, z cienkim odzewem. Chociaż ostatnio mi się zdarzyło: między Bochnią, a Tarnowem na "4" z naprzeciwka zasuwała czarna 156, już z daleka oboje podnieśliśmy dłonie i pomyślałem sobie, że dla takich momentów warto żyć... Tak więc jeśli jakaś czarna 156 KBC wam machnie bądź mrugnie, to właśnie będę ja. Szerokości dla Wszystkich!

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  9. #19
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    Widziałem dzisiaj na alejach w Krakowie (konkretnie było to na al. J. Słowackiego) przed godziną 15 alfę 155 1.8 bodajże, z alfaholiczymi ramkami. Nie miałem jak mrugnąc, bo stała dwa samochody przede mną na drugim pasie. Jechałem swoją granatową rakietą od strony galerii.

  10. #20
    robertmil
    Gość

    Domyślnie

    Jakiś miesiąc temu pozdrowił mnie kierowca Alfy w Niemczech (na niemieckich numerach) ale i w Ojczyźnie paru się zdarzyło. Więc pozdrawiajmy i bądźmy dobrej myśli, ktoś odpowie tym samym.

Podobne wątki

  1. Widziany/widziana...
    Utworzone przez Belfer w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 1946
    Ostatni post / autor: 25-02-2024, 16:11
  2. Widziany / widziana
    Utworzone przez weloo w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 4760
    Ostatni post / autor: 10-10-2021, 18:38
  3. [Giulietta] Widziany/Widziana
    Utworzone przez Maciek-156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 180
    Ostatni post / autor: 07-11-2019, 12:48
  4. Widziany / widziana
    Utworzone przez weloo w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 3283
    Ostatni post / autor: 02-09-2019, 06:03
  5. Widziany/Widziana
    Utworzone przez Kuba_156 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-12-2011, 21:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory