Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Tychy i okolice - blacharz potrzebny

  1. #1
    Darell
    Gość

    Angry Tychy i okolice - blacharz potrzebny

    Witam,
    w związku z http://www.forum.alfaholicy.org/hyde_park/43214-wjechane_zad.html potrzebuję pilnie kumatego blacharza z Tychów lub okolic, który wyceni i dobrze naprawi.
    Help!

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar GrzesiuŻar
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    156 SW 2.5 V6 2002/03 192KM
    Postów
    1,250

    Domyślnie

    W Tychach jedyny chwalony lakiernik/blacharz to "pudełko" na os. A. Jak jedziesz od LeClerka (czy jakoś tak) w stronę dworca przejeżdżasz skrzyżowanie prosto, jedziesz dalej jakieś 300m i na początku tego łuku w prawo po lewej stronie lekko do góry są takie jakby garaże, magazyny i tam jest lakiernik. Kasuje dość sporo, bodajże 300zł za element ale go ludzie chwalą. Podjedź, pokaż fotki i niech się wypowie czy podoła i czy da na to jakąś gwarancję. Albo podjedź do Serafina na Suble paprocańskie, on robi też bardzo dobrze blacharkę i mechanikę, przygotowuje auta Mery i malował wszystkie tuningi w Tychach. Gadałem z nim kiedyś, to zna się na rzeczy i do malowania używa dobrych składników bodajże niemieckich. Ale na pewno 300zł za element to u niego cena startowa. Wycenę malowania całej Astry F mi zrobił na ponad 4500zł...
    Adres:
    "Car-Serwis" Firma Usługowo-Handlowa. Serafin Renata
    Tychy 43-100, ul. Jordana 5, tel. (32) 2170730

    Pozdrowionka i powodzenia w ożywianiu Belli... Jak jadę do znajomego na działki na "R" to zawsze na tym łuku sobie myślę, że ten parking jest nieszczęśliwie ustawiony i jak kogoś wyrzuci to leci prosto na zaparkowane auta... A tam jakiś czas stała taka szara 146, Twoja poprzednia?
    AR 146ti 2.0 16v '96
    AR 155 1.8 16v '97+ podtlenek LPG
    AR 155 2.0 16v '95
    AR 156 SW 2.4 JTD '01 - biała perła
    AR 156 SW 2.5 V6 192KM '02 + podtlenek LPG

  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar _tomek_
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    tychy
    Auto
    Mieczysław i Julia
    Postów
    550

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darell Zobacz post
    Witam,
    w związku z http://www.forum.alfaholicy.org/hyde_park/43214-wjechane_zad.html potrzebuję pilnie kumatego blacharza z Tychów lub okolic, który wyceni i dobrze naprawi.
    Help!
    przy bocznym parkingu paprocańskim (od strony coloseum) jest warsztat podobno dobry-chyba sie nazywa u jacków

    rano widziałem belle jak jechałem do roboty, zastanowiło mnie jak to sie stało

    ---------- Post dodany o godzinie 14:45 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 14:37 ----------

    Cytat Napisał GrzesiuŻar Zobacz post

    Pozdrowionka i powodzenia w ożywianiu Belli... Jak jadę do znajomego na działki na "R" to zawsze na tym łuku sobie myślę, że ten parking jest nieszczęśliwie ustawiony i jak kogoś wyrzuci to leci prosto na zaparkowane auta... A tam jakiś czas stała taka szara 146, Twoja poprzednia?
    parking jak parking, masz pas zieleni i krawężnik, to pierwsze takie zderzenie do którego tam doszło o którym mi wiadomo.
    przesadziła kierowniczka toyoty i tyle

  4. #4
    Darell
    Gość

    Domyślnie TU

    Nie orientujecie sie ile czasu ma TU na wyslanie rzeczoznawcy? Czekam już dziewiąty dzień roboczy i troszkę się niecierpliwię.

Podobne wątki

  1. Blacharz - lakiernik Tychy okolice
    Utworzone przez Mario84 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 05-07-2017, 20:12
  2. potrzebny blacharz/lakiernik trójmiasto
    Utworzone przez macblons w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-03-2015, 12:38
  3. Blacharz potrzebny
    Utworzone przez radke w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 03-02-2011, 21:47
  4. Alfa 159 blacharz-lakiernik Krakow - DOBRY potrzebny...
    Utworzone przez ninsei w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-06-2010, 13:36
  5. Alfa 159 blacharz-lakiernik Krakow - DOBRY potrzebny...
    Utworzone przez ninsei w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-06-2010, 12:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory