Strona 1 z 7 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 63

Temat: Weekendowy spocik Chechło lub Pogoria....

  1. #1
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie Weekendowy spocik Chechło lub Pogoria....

    Hej. Męczyłem was z tym Chechłem na kopcu i pomęcze raz jeszcze. Czy ktoś reflektuje na spocik z grillem ala kopiec tyle że nad wodą ??? Trza by było poobserwować pogodę i w jakiś piękny słoneczny dzionek od rańca zjechać się nad jeziorkiem. W tytule pisze też o Pogorii w Dąbrowie Górniczej tyle ,że jeżeli chodzi o Chechło to jest tam pole namiotowe nad samą wodą gdzie można na polance stanąć furkami i meter do wody mieć a co do Pogorii to niewiem jak jest bo z 10 lat nie byłem ale tu mogą się popisąć tambylcy Kwestia dogadać termin i zrobić konkretną bibę z piwkiem , wusztem itd. No chyba to lepszy pomysł niż ostatni kopiec na który nikt nie wziął krzeseł i był grill na stojąco Rozważcie propozycje bo od kopca na Chechło rzut beretem a jeszcze o tej porze pole namiotowe puste prawie.....Ps. Moje foto- avatar - jest bite na Chechle właśnie [B]Więc po głębokich dyskusjach wstępny termin to 18 lub 19 czyli po zlocie na ziemi opolskiej...[B]Kto ma ochote to sie zapisuje na liste
    Ostatnio edytowane przez Nazar ; 03-06-2011 o 19:15

  2. #2
    Hanys Romeo Avatar Adam$72
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    SI
    Auto
    sztrucel 156 2.4TDI , FZS 600
    Postów
    851

    Domyślnie

    Dobry pomysł,bele nie najbliższy łikend,bo nos nie ma.

    Cytat Napisał Nazar Zobacz post
    Ps. Moje foto- avatar - jest bite na Chechle właśnie
    Nick tyż dobry,zawsze jak z grila wszystko zniknie,godom:nazar żech sie jak śfinia

  3. #3
    ViP Romeo Avatar robak#21
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Chorzów
    Auto
    coś tam wrzeszczy...
    Postów
    881

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adam$72 Zobacz post
    Dobry pomysł,bele nie najbliższy łikend,bo nos nie ma.

    no ba jotyz refrektuja ino tyz nie tero bo smigam na imprezie w Kielcach ]:> brum,brum

    p.s. Adam$ dzieki za kachol

    Pzdr
    [*]


  4. #4
    pablo1208
    Gość

    Domyślnie

    joOo

    ..jak najbardziej jestem za Chechłem ..pole namiotowe jest tam w super miejscu
    i wjazd jak pamiętam jakoś w portfel nie kole (nie pamiętam ceny, widocznie była
    bardzo niska ;P )

    ..tylko byle nie 4 czerwca bo jada Drifty do Kielc ..i byle nie ta sobota teraz bo
    bella będzie u doktorka ;D

  5. #5
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adam$72 Zobacz post



    Nick tyż dobry,zawsze jak z grila wszystko zniknie,godom:nazar żech sie jak śfinia
    Heheheh Nick od nazwiska ale moja też mi pado : Nazar się i uciekł... Spoko ja zapodałem pomysła z Chechłem bo pogoda zaczyna być wkońcu letnia . Kwestia dogadać termin. Jak wam ten weekend nie pasuje to poobserwujmy prognoze pogody i najwyżej następny..Moja też w ten weekend w szkole jest i by marudziła także mi też ten nie pasi
    Adam$72 i Robak#21 odpadają w ten weekend tez , Pablo zas 4 czerwca więć najblizszy termin to 11 a 12 czerwiec wiec zapodaje liste chętnych :

    1 . Nazar + Kobieta + Leszek ( w 4-ro paku )

    Ps. Jednego grilla wezmę jak ktoś moze to niech też wezmie .

  6. #6
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar marcin.sc
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Sosnowiec
    Auto
    156SW 1,9JTD '02r :-( jest: Opel Antara '09 2.0CDTI+virus
    Postów
    314

    Domyślnie

    11-12 VI - organizują weekendowy zlocik w Opolu i tam też właśnie się wybieram - http://www.forum.alfaholicy.org/zlot...eo_2011_a.html

    pozostałe weekendy jak tylko będę miał możliwość to też podjadę, będę śledził wątek
    Nie Jeździj Szybciej Niż Lata Twój AnIoŁ StRóŻ !!!

    "Na cudze błędy patrzymy jak na cudze żony. Mamy z nich dużo więcej radości niż ze swoich własnych." - Charles Chaplin

  7. #7
    Radoskoor
    Gość

    Domyślnie

    kiedy się spotykacie na kopcu ? jestem z Orzecha a nigdy nie byłem na kopcu na żadnym spocie Alf

  8. #8
    pablo1208
    Gość

    Domyślnie

    Dobra.. piszcie który wam termin pasuje pod listą do której się dopiszecie.. 11 lub 12 czerwca..

    Lista:

    1. Nazar + Kobieta + Leszek ( w 4-ro paku )
    2. pablo1208
    3. ??




    11 i 12 mi pasuje ..

  9. #9
    Użytkownik Romeo Avatar Pfourul
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Katowice, śląskie, Poland
    Auto
    156 2.5 V6 R(etarded)-System
    Postów
    1,579

    Domyślnie

    Lista:

    1. Nazar + Kobieta + Leszek ( w 4-ro paku )
    2. pablo1208
    3. ??
    4. Pfourul
    5. ??


    Ja mogę 12, albo 18-19

    << Like it!

    >2000
    o.O

  10. #10
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Mi obojętnie który weekend i dzien bo mam weekendy wolne , więc Pfourul jak chcesz 12 a reszcie odpowiada to spoko. To na siłę nie musi byc "Spot" poprostu jak bedzie fajna pogoda to sie zgadamy i bedzie grill z piwkiem od rana do poznego popoludnia . Ma byc miło i przyjemnie a nie zeby ktos na siłe siedział z zegarkiem na dłoni bo ma czas wyliczony. Ja jezdże na Chechło bo lubie a im nas więcej tym będzie razniej więc śledzimy pogode 12-go i obadamy , a jak ktoś ma inne terminy to proponować , przeca sie dogadamy

Podobne wątki

  1. Weekendowy Warsztat Warszawa - garaż, kanał itp.
    Utworzone przez kelpin w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 76
    Ostatni post / autor: 09-07-2019, 21:26
  2. [159] Weekendowy wypad do Cinsoftu
    Utworzone przez deltahfmk w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 176
    Ostatni post / autor: 22-03-2013, 07:25

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory