Strona 7 z 15 PierwszyPierwszy 123456789101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 150

Temat: mechanik na śląsku

  1. #61
    Użytkownik Ogier Avatar CubeLite
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Belgia
    Auto
    Volvo V90
    Postów
    158

    Domyślnie

    Do serwisu to on może jest dobry ale do zmiany silnika to już nie. Wszyscy chyba wiedzą że zmieniał mi silnik w 2 dni a auto stało u niego jak się nie mylę 3 miesiące. W tym czasie ja płaciłem za wynajem auta.
    Było to 2 lata temu i później poprawiał kilkakrotnie. Leje się jak się lało z silnika. Jego poprawki były druciarnią i dawały poprawe na krótki czas. Teraz jeszcze wyszło że brakuje śruby mocującej skrzynie do silnika. Wtyczki od wtrysków połamane. Rura od dolotu rozpierdzielona. Wysłałem Darkowi zdjęcia to wie dobrze co zrobił.W styczniu mi tak zamontował osłone silnika że ją zgubiłem na autostradzie. Robił co chciał z moim autem przez 4 lata a teraz wyszło na jaw jaki z niego spec jest. Aaa i jeego testowe jazdy 40 kilometrów haha jak się nie ma auta to jeździ klientów. Najpierw to on niech sobie ogarnie swoje auta a później niech się zajmie innymi. Przez 2 lata nic nie mogę zrobić innego przy aucie bo wiecznie jest problem z tym co on robił.
    Ostatnio edytowane przez CubeLite ; 17-02-2018 o 10:52

  2. #62
    Użytkownik Znawca Avatar maryszkens
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Będzin/Dąbrowa Górnicza
    Auto
    155 1.8 16v FL// BMW 1
    Postów
    1,172

    Domyślnie

    Do serwisu to on może jest dobry ale do zmiany silnika to już nie. Wszyscy chyba wiedzą że zmieniał mi silnik w 2 dni a auto stało u niego jak się nie mylę 3 miesiące. W tym czasie ja płaciłem za wynajem auta.
    Na co liczyłeś przywożąc auto z trasy z awarią, bez kolejki. Na poważniejsze naprawy u Darka zapisujesz się ok 1,5 msc wcześniej i albo się na to decydujesz albo idziesz gdzie indziej. Do tego w większości warsztatów (nawet tych super hiper extra polecanych tu i na FB) nikt ci nie będzie auta magazynował u siebie jak czekasz 2 msc na kolejke (znam takie przypadki że goście odmawiali trzymania auta kilka dni-bo to nie jest parking przyjedź za tydzień jak będzie Pana kolejka ).
    Co do jakości napraw- mnie nie spotkało na szczęście nic dziwnego za strony Darka, jedynie terminy... Jak to mówią-nie myli sie tylko ten co nic nie robi, szkoda że padło akurat na Ciebie, każdego szkoda
    Co do jazd testowych i "wycieczek" osobistych(żeby się zajął swoimi autami)- nie skomentuje

  3. #63
    Użytkownik Ogier Avatar CubeLite
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Belgia
    Auto
    Volvo V90
    Postów
    158

    Domyślnie

    Marycha co ty pierdzielisz Auto zostawiłem na wymiane silnika i dokładnie wiedział kiedy przyjadę po odbiór to mógł powoli i dokładnie zrobić przekładke a nie wtedy jak ja już miałem odbierać auto.Nie byłoby wtedy takich problemów jak mam z tym autem do teraz.

  4. #64
    Użytkownik Znawca Avatar maryszkens
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Będzin/Dąbrowa Górnicza
    Auto
    155 1.8 16v FL// BMW 1
    Postów
    1,172

    Domyślnie

    O tym nie mówię-na termin się umówiliście i miało być zrobione. Ale zarzut że stało 3 msc i musiałeś wynajmować auto? To się chyba na te 3 msc umówiliście, tak?

  5. #65
    Użytkownik Ogier Avatar CubeLite
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Belgia
    Auto
    Volvo V90
    Postów
    158

    Domyślnie

    Dałem mu tyle czasu żeby na spokojnie ogarnął. Równie dobrze mogłem mu dać 6 miesięcy i tak by robił 2 dni przed odbiorem. Dodam jeszcze że później auto stało miesiąc na poprawki i dalej to samo. To ile mam jeszcze jeździć z jednym i tym samym? Albo się umie albo nie. Bierze kase to ma być na tip top. Pieniądze za przekładke i wynajem aut poszły w błoto bo teraz znowu muszę płacić za to samo żeby ktoś poprawił po Dareczku. 2 litry na tydzień dolewki oleju to chyba nie jest normalne. I dalej leje z odmy.
    Ostatnio edytowane przez CubeLite ; 17-02-2018 o 11:46

  6. #66
    Użytkownik Znawca Avatar maryszkens
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Będzin/Dąbrowa Górnicza
    Auto
    155 1.8 16v FL// BMW 1
    Postów
    1,172

    Domyślnie

    Pełna zgoda! Ja płace-ja wymagam.

  7. #67
    Hanys Romeo Avatar george11
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    slask
    Auto
    GT, Lancia Ypsilon 1,3 JTD 03'było jest BMW 225xe, Ford Custom 2.0 2018.
    Postów
    2,252

    Domyślnie

    Dla mnie to dziecinada, jak masz jakieś uwagi do Darka to załatwiaj to poza forum, a nie jak chłopczyk w krótkich spodenkach żalisz sie innym i szukasz zrozumienia i pociechy.
    Najprościej napluć na kogoś w necie, jak się nie ma argumentów aby wywalczyć swoje racje w realu, twarzą w twarz jak facet.

    pozdrawiam
    george.

  8. #68
    Użytkownik Ogier Avatar CubeLite
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Belgia
    Auto
    Volvo V90
    Postów
    158

    Domyślnie

    Oooo i następny kolega Darka się odezwał Po pierwsze to jest temat o mechanikach na Śląsku i mogę wyrażać swoją opinię. Po drugie Adam i Łukasz chcieli wiedzieć.Po 3 nie będę tracił oleju i paliwa na przyjazd do Polski po to żeby pogadać z Darkiem. Dostał mojego maila i wie wszystko.

  9. #69
    Hanys Romeo Avatar george11
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    slask
    Auto
    GT, Lancia Ypsilon 1,3 JTD 03'było jest BMW 225xe, Ford Custom 2.0 2018.
    Postów
    2,252

    Domyślnie

    tak jak myślałem, dzieciak jesteś i tyle, jak ktoś nie wylewa na Darka pomyj to od razu koleżka Dareczka, itd...typowe dla dzieciaków z piaskownicy.

    nie pozdrawiam
    wypłakuj sie dalej.

  10. #70
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    cholera jasna ! a ja temu nieudacznikowi wczoraj oddałem wołowine
    mo nic - idę pochytać zastępczaka ( oczywiście na fv na Darka :-) )
    pomijam , że była niedziela pora obiadowa i przyjął mnie z uśmiechem na ryju i na wstępie starał się ratować 140zł ( ;-) )
    tak - jestem kolega Darką i On moim chyba też
    często bywało że popijając mineralną mogłem swobodnie przyglądać się jego robocie ( i nie tylko ja tak miałem ) zarówno przy moim aucie jak i przy innych które były na "robocie"

    p.s.
    tak teraz mysle - 159 przy remoncie silnika też stała u Qby troche czasu - może by mu wysłać jakieś fv za wynajem zastepczaka ? :-)

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał george11 Zobacz post
    tak jak myślałem, dzieciak jesteś i tyle, jak ktoś nie wylewa na Darka pomyj to od razu koleżka Dareczka, itd...typowe dla dzieciaków z piaskownicy.

    nie pozdrawiam
    wypłakuj sie dalej.
    a TY się nie odzywaj boś mi kiedyś rury nie przykryncił i żech musioł wracać na reklamacja !!!








Podobne wątki

  1. Gaz na Śląsku
    Utworzone przez nietyx w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 17-02-2013, 23:19
  2. chip na śląsku
    Utworzone przez mariusz. w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-09-2010, 22:20
  3. 156 SW na Śląsku
    Utworzone przez hesus w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-05-2010, 21:30
  4. Spot Gtv na Śląsku
    Utworzone przez DARO-RT w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-04-2008, 12:17
  5. Warsztaty 156 na Górnym Śląsku - mechanik, blacha, elektroni
    Utworzone przez Istvan w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 08-12-2007, 23:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory