Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Kopiec?Piekary?Spot?

  1. #1
    Barney_Chorzow
    Gość

    Domyślnie Kopiec?Piekary?Spot?

    Cześć! może wrócimy do tradycji? Grill przy kopcu w Piekarach? Co wy na to?

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar Izane
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mysłowice- Śląskie
    Auto
    Alfa 159 1.9JTDm, MiTo 1.4 155KM Były: Alfa Romeo Giulietta QV TCT,Alfa Romeo 156 2.4JTD
    Postów
    1,888

    Domyślnie

    Wrócimy do tradycji?

    Przecież co roku robimy tam grile, w tym roku już były i będą następne

    Podać konkrety, kiedy co i jak, zapisy i robimy, bo jak już dawno wiadome jest tematy typu "co Wy na to" nigdy nic nie wnoszą w organizacji spota grilowego

    Pozdro
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150@190 KM
    Alfa Romeo MiTo 1.4 T.B. 155KM
    Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde TCT '16

    Alfa 156 2.4 JTD CF2 136@175 KM 370 NM Sportpack

    "Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"

  3. #3
    Użytkownik Znawca Avatar maryszkens
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Będzin/Dąbrowa Górnicza
    Auto
    155 1.8 16v FL// BMW 1
    Postów
    1,172

    Domyślnie

    Dobrze gada- polać mu

    W tym roku "zaliczyłem" już 2 grile na kopcu.

    Kolego Barney- podaj termin/terminy, zorganizuj wszystko- my się dołączymy i pomożemy.

    Pzdr

  4. #4
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Ino nie w nidzielo bo w Będzinie jest Motopiknik i będzie tam sporo wiary...Zapodałem temat i miłoby było jakbyśmy zawstydzili "300 japonczyków" i wjechali tam jak na Alfonsów przystało

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta Avatar AR156ART
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Alfa 156 Lift 1.9 JTD
    Postów
    64

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nazar Zobacz post
    Ino nie w nidzielo bo w Będzinie jest Motopiknik i będzie tam sporo wiary...Zapodałem temat i miłoby było jakbyśmy zawstydzili "300 japonczyków" i wjechali tam jak na Alfonsów przystało

    Ty jeszcze żyjesz Nazar ?? Co przejeżdzom do Bella nonstop w ty samy pozycji ;ppp

  6. #6
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał AR156ART Zobacz post
    Ty jeszcze żyjesz Nazar ?? Co przejeżdzom do Bella nonstop w ty samy pozycji ;ppp
    No bo jo jak sciagna z roboty to potem pielęgnuja kanapa przed TV i jeno zerkom na bella....Nie mortw sie bella chodzi , jo tyz ....

    A terozki apel do wszystkich....ZRÓBMY SPOTA WKOŃCU NA POLU NAMIOTOWYM NA CHECHLE.....wjazd pod samą wodę , miejscówka idealna na grilla , idzie sie wykąpać a i bajtle mają kaj latać ....Jeno wjazd wychodzi 10 na teren chechła a potem jeszcze na pole namiotowe 10pln... Ale cały dzien na kocu przy grilu , rowerki wodne i pełen luzzz.... Daleko nie mamy bo to przy Tarnowskich Górach.. W googlemaps wpisujta Chechło-nakło jezioro...

  7. #7
    Użytkownik Rowerzysta Avatar AR156ART
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Alfa 156 Lift 1.9 JTD
    Postów
    64

    Cool

    Cytat Napisał Nazar Zobacz post
    No bo jo jak sciagna z roboty to potem pielęgnuja kanapa przed TV i jeno zerkom na bella....Nie mortw sie bella chodzi , jo tyz ....

    A terozki apel do wszystkich....ZRÓBMY SPOTA WKOŃCU NA POLU NAMIOTOWYM NA CHECHLE.....wjazd pod samą wodę , miejscówka idealna na grilla , idzie sie wykąpać a i bajtle mają kaj latać ....Jeno wjazd wychodzi 10 na teren chechła a potem jeszcze na pole namiotowe 10pln... Ale cały dzien na kocu przy grilu , rowerki wodne i pełen luzzz.... Daleko nie mamy bo to przy Tarnowskich Górach.. W googlemaps wpisujta Chechło-nakło jezioro...

    Do samego lasu idzie za darmo wjechać, wystarczy bajeczka typu, że jedziemy na ośrodek i wjazd za darmo, a potem na pole namiotowe 12 zł )

  8. #8
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    No nieważne metody ważne ,że tam może być serio fajnie i można w siate pograć , popływać , poopalać się . I dziecioki będą miały radoche a my możemy odpalić w spokoju grila i cały dzionek tam spędzić a nawet mam lepszy pomysł . Można by tam nawet jakiś większy zlocik zorganizować z namiotami na weekend...Miejsca w brud , wyszło by tanio , wieczorem tam gdzieś grają więc idze zaszaleć , 2 beer or not 2 beer .....Coś jak zlocik na zalewie żywieckim tylko za 10 x mniejszą kasę i szłoby ognisko wspólne zrobic....

Podobne wątki

  1. Spot - zlot Piekary Śląskie kopiec :)))
    Utworzone przez AR156ART w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 100
    Ostatni post / autor: 06-04-2012, 22:02
  2. Grill, Kopiec - Piekary. 27.06
    Utworzone przez Dragon_fly w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 28-06-2010, 07:50
  3. Grill kopiec piekary śl.
    Utworzone przez bocian w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 104
    Ostatni post / autor: 06-05-2010, 21:29
  4. Kopiec - Piekary Śląskie
    Utworzone przez penny21 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 78
    Ostatni post / autor: 17-06-2009, 09:32
  5. Kopiec - Piekary (w zastępstwie Czeladzi)
    Utworzone przez penny21 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 30-03-2009, 21:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory