Strona 8 z 152 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171858108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 1513

Temat: Prośby o oględziny aut z regionu

  1. #71
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie

    pierwsza też od handlarza..
    najprawdopodobniej gość się przeprowadził, bo wcześniej jego ogłoszenia były z Piekar.. głównie skupował alfy powypadkowe, naprawiał je i następnie sprzedawał..
    widziałem u niego kilka 159, a teraz od jakiegoś czasu same GT, to już chyba 3 w tym roku.
    Rodzina podobno całą jezdzi Alfami.. przynajmniej tak mówi, że ojciec jego ma 166, matka 147 a o GT mówi, że to jego prywatna niby.. a okazuje się, że to wszystko na handel.

  2. #72
    Użytkownik Znawca Avatar marshall
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    śląsk kręcę się tu i tam
    Auto
    jakieś alfy
    Postów
    1,055

    Domyślnie

    sorki chodziło mi o pierwsza dobrze omen pisze ale koles jest z piekar 4 fotka potwierdza to co mówimy bo wszystkie jego ogłoszenia były przed tym domem teraz miasto w ogłoszeniu i fotki tez pstryka już w innych miejscach ja sie próbowałem umówić kiedyś na ogladanei 156 i gt u niego ale jakos potem albo tel wył. albo jakoś tak wyszło...
    Zaczęło się niewinnie od pięknej 147 po 30sztuce tej marki stwierdzam że virus Alfa działa
    Aktual:
    AR 166FL 3.0 v6
    AR GT
    AR 166FL 2.4jtd 20v
    Zastava 750

  3. #73
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie

    Mój ojciec (george11) był oglądać jedną z GT sprzedawanych przez gościa tutaj małe sprawozdanie:
    Witam
    Przepraszam ze się wczoraj nie odezwałem, ale auto można było obejrzeć dopiero wieczorem a wtedy ja nie mogłem i nie było by nic widać, ale do rzeczy!

    Samochód stoi na zimowkach Kumho 225x45x17, do tego dochodzą jeszcze letnie 215...
    Opony w dobrym stanie, felgi poobcierane od krawężnika, wszystkie blachy oraz zderzaki (oprócz dachu) posiadają liczne obtarcia i rysy, drzwi od str. pasażera mają dwa wgniecenia od uderzeń drzwiami na parkingu. Odniosłem wrażenie że auto było stuknięte z przodu i z tyłu, świadczy o tym krzywo spasowana pokrywa bagażnika i inny odcień lakieru, z przodu popękany zderzak, brak niektórych osłon pod maska i przy błotniku lewy przód, ślady montażu na podszybiu.
    Wnetrze czyste, zadbane, skóry w dobrym stanie, kierownica nie wytarta, pedały także, szyb już nie ogladałem tak ze nie wiem czy są z jednego rocznika.
    Silnik pracuje równo, nie dymi przy przyspieszaniu, ciągnie dobrze, lekko słychać gwizd turbo, zawieszenie bez stuków i zgrzytów.

    Nie jestem zorientowany jak to GT wygląda na tle innych wiec nie podejmuje się takiej oceny.
    Sprzedający miły i rozsądny wiec myślę że uda się z nim dogadać, poza tym alfista… w rodzinie Alfy od lat, następna po tej będzie także GT tylko Q2.

    Pozdrawiam.
    tutaj link do tematu gdzie opinia była wstawiona.
    http://forum.alfaclub.pl/viewtopic.php?t=23346

    Pozdrawiam.

  4. #74
    parasite
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki !

  5. #75
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar nietyx
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    .
    Postów
    693

  6. #76
    Użytkownik Ogier Avatar Lukasz78
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    BMW 520d/177KM LCI 2008
    Postów
    192

    Domyślnie

    Druga oferta powala:Czytamy na stronie....."Lancia jest po opłatach".Ja bym sobie darował.

  7. #77
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar nietyx
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    .
    Postów
    693

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lukasz78 Zobacz post
    Druga oferta powala:Czytamy na stronie....."Lancia jest po opłatach".Ja bym sobie darował.
    No chyba też tak zrobię do oglądnięcia w Cieszynie stoi z tego co rozmawiałem

    Pozostaje ta z Goczałkowic tylko jestem ciekaw czy ich tam nie zalało przy tych powodziach

  8. #78
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Szczawnica
    Auto
    AR 156 SportWagon 1.9 JTD
    Postów
    188

    Domyślnie

    http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13351419 jest ktoś może z okolic raciborza i mógłby postronnym okiem ocenić ten samochód?? wiem że włąściciel jest na forum. troche mam do raciborza i wolałbym nie jechać w ciemno. jak coś to PW

  9. #79
    thing
    Gość

  10. #80
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Szczawnica
    Auto
    AR 156 SportWagon 1.9 JTD
    Postów
    188

    Domyślnie

    nie zrozumiałeś kolego.... napisałem że chciałbym żeby POSTRONNA osoba obejrzała samochód

Podobne wątki

  1. Prośba o oględziny aut z regionu
    Utworzone przez Superjahu007 w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 984
    Ostatni post / autor: 22-11-2023, 20:08
  2. Prośba o oględziny z naszego regionu
    Utworzone przez woj222 w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 168
    Ostatni post / autor: 08-11-2023, 09:34
  3. Prośby o oględziny aut z regionu.
    Utworzone przez Igorrodz w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 110
    Ostatni post / autor: 16-04-2023, 11:13
  4. Prośby o OGLĘDZINY aut z naszego regionu - TU WPISYWAĆ! -
    Utworzone przez bobryt w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 495
    Ostatni post / autor: 09-05-2018, 12:53
  5. Prośby o oględziny samochodów z regionu
    Utworzone przez fr33 w dziale Emigranci
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-08-2017, 17:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory