Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Naprawa bezgotówkowa

  1. #1
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar kurly
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Śląsk
    Auto
    147 jtd 8V 115
    Postów
    216

    Domyślnie Naprawa bezgotówkowa

    Witam w sumie to mam pytanie do kierowców serwisujących swoje autka w serwisach fiata alfy. Zgłaszałem dzisiaj szkodę w HDI naprawa będzie bezgotówkowa w sumie warsztat wybieram sam i mam na oględziny jechać do niego z rzeczoznawcą z HDI.
    Tu moje pytanie biorę pod uwagę dwa rozwiązania Fiat w Mysłowicach i Alfa Katowice. Robił coś ktoś kiedyś w tych warsztatach czy w Fiacie zrobią mi bezproblemowo wszystko ładnie i pięknie mechanika+blacharka w sumie jeden koncern, dodam że autko po stłuczce straciło moc(podejrzewam walnięty IC) i nie chcę nadwyrężać samochodu i targać go nie wiadomo jak daleko dzwoniłem do fiata najbliższy termin wtorek, do alfy mam dzwonić jutro koleś na urlopie

  2. #2
    Miss Alfaholicy 2011 Znawca Avatar aniucha05
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mysłowice, Poland
    Auto
    Alfa 147 1.6 16V & 159 2.2 JTS
    Postów
    1,688

    Domyślnie

    Witam, serwis Fiata w Mysłowicach polecam z czystą odpowiedzialnością. Naprawdę robią dobrze... naprawa w Twoim przypadku jest bezgotówkowa więc niepotrzebnie napiszę że kasy nie zdzierają. Ja robiłam u nich swoją alfę w październiku 2008 - wszystko było ok. Moja mama naprawiała w grudniu 2009 bravo po stłuczce. Oddaję im auto bez stresu do tego miła obsługa.
    Jakbyś chciał jakieś info <ewentualnie pomoc przy tym całym zamieszaniu> to dzwoń 505 312 085.
    a w kontaktach z tym serwisem możesz się powołać na mnie powiedz że jesteś od Ani z granatowej 147
    Ostatnio edytowane przez aniucha05 ; 12-07-2010 o 13:10
    I'd rather push my ALFA than drive a BMW... (or AUDI)

  3. #3
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar kurly
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Śląsk
    Auto
    147 jtd 8V 115
    Postów
    216

    Domyślnie

    trochę późno piszę ale miałem dużo na głowie jutro oddaję do auto hitu w Mysłowicach dzwoniłem popytałem się co i jak reszta jutro no i zobaczymy jak to wyjdzie w efekcie końcowym (najwyżej powołam się na Ciebie jak mówiłaś)

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar twardy
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Bielawa/Wroc
    Auto
    Była 156 20V, chwilowo jakieś Mitsu
    Postów
    1,765

    Domyślnie

    Fiat nie będzie miał zapewne autoryzacji Alfa Romeo... Lepiej zlecić naprawę w AR. Przy okazji poproś o wydruk schematu technologii naprawy, np. z AUDATEX'u.

    Gdy Klient nie wymaga, często serwisy pomijają wiele elementów jednorazowych (śrubki, nakrętki, zaślepki, spinki itd...).

  5. #5
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar kurly
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Śląsk
    Auto
    147 jtd 8V 115
    Postów
    216

    Domyślnie

    Tyle, że to jeden koncern dostęp do części będą mieli jedyne co muszą zrobić to naprawa blacharska (nowy lewy błotnik, nowy zderzak nowa lampa+lakierowanie tych elementów) i drobna diagnostyka+ewentualna naprawa mechaniki. Dzwoniłem gość mówił, że naprawiają każdą markę nie ważne czy to fiat czy alfa czy bmw

Podobne wątki

  1. Naprawa
    Utworzone przez Jozef12125 w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-10-2014, 14:52
  2. Samodzielna naprawa.
    Utworzone przez KaeSiak93 w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-09-2013, 19:24
  3. Naprawa 156 1.8 ts
    Utworzone przez z4boj4d w dziale 156
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 23-06-2013, 18:58
  4. Naprawa ABS-u
    Utworzone przez Gibsky w dziale 147
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-02-2012, 16:14
  5. Naprawa bezgotówkowa
    Utworzone przez zdziba w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 24-08-2007, 17:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory