29 września, ostatnie letnie spotkanie


29 września zapraszamy wszystkich fanów Alfy Romeo na ostatnie, letnie spotkanie.
Po raz kolejny miejscem integracji jest łowisko rodzinne w Pilchowicach - wielokrotnie przez na odwiedzane i za każdym razem miło wspominane :-)


Tym razem zaproszeni zostaną również nasi koledzy z klubu Lancii. Miejmy nadzieję, że skorzystają z zapraszenia i będzie możliwa wspólna wymiana doświadczeń i uwag nt. każdej marki.

Jak zawsze, najpierw spotykamy się pod Auchan (Gliwice ul. Rybnicka) za stacją benzynową - zbiórka rozpocznie się od ok. 14.30

Następnie ok. godziny 15.00 wyruszamy na miejsce docelowe (opis dojazdu poniżej).


W zależności od ilości chętnych osób, ok 16.00 mamy możliwość gry w paintball.
Aby w miarę dobrze się pobawić potrzeba 10 chętnych - na poprzednim zlocie sporo osób zgłaszało swoją chęć, także myślę że nie będzie problemu z zebraniem ekipy.
Osoby zainteresowane grą, proszone są o wysłanie informacji do mnie.
Koszt zabawy w zależności od wystrzelanych magazynków - dokładną ceną podam w najbliższych dniach.
Cena obejmuje 1 magazynek z kulkami, strój + kask. Warto zabrać ze sobą grubsze rękawiczki.


Na miejscu mamy do dyspozycji dużą wiatę, grill/ognisko, stoły oraz ławki. Muzyka grać też będzie.
Dzieci warto zabrać ze sobą, gdyż będą miały okazję poskakać na trampolinie oraz pobawić się na małym placu zabaw

Co zabrać ze sobą : coś na grilla/ognisko (warto zaopatrzyć się w kilka ziemniaków, które będą piec się w żarze , coś do picia (na miejscu jest co prawda lodówka z napojami ale tylko bez% ;-) ), aprat fotograficzny

Jeśli nie będzie podać istnieje możliwość zabrania konsoli xbox + kinect. Tu Wasza decyzja.

Prawodopodnie Damian, Kika i ja zostajemy na noc, połowić rybki. Jeśli jest ktoś chętny proszę o informacje.


Dojazd do Pilchowic :

http://maps.google.pl/maps?saddr=50.210856,18.550276&daddr=Rybnicka&hl=p l&ll=50.225026,18.626633&spn=0.109165,0.249596&s ll =50.23985,18.636417&sspn=0.054566,0.124798&geocode =FSgo_gIdBA4bAQ%3BFbjT_gIdjpscAQ&t=h&mra=dme&mrsp= 1&sz=13&z=12



Czytaj więcej: http://www.forum.alfaholicy.org/malo...#ixzz27HkGTue1