Strona 1 z 7 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 68
    Alfalotnik
    Gość

Angry Nowy wyglad to porazka...

Nie wiem jki byl zamiar zmieniac wyglad tego forum ale zrobiliscie straszny kocial.
    Strona stala sie malo przejzysta, ciezko cos znalesc...
    Moze chcieliscie dobrze, ale nie wyszlo...

› Więcej...: Nowy wyglad to porazka...

showtime
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał Alfalotnik Zobacz post
    Nie wiem jki byl zamiar zmieniac wyglad tego forum ale zrobiliscie straszny kocial.
    Strona stala sie malo przejzysta, ciezko cos znalesc...
    Moze chcieliscie dobrze, ale nie wyszlo...
    Niestety, chlopaki zeszli z darmowego phpBB na vbulletin, ktory ma troche wiecej funkcji ale pod wzgledem czytelnosci sie chowa w porownaniu do phpBB.

Wazne ze byly checi, ale efekt niestety... coz, trzeba sie przyzwyczaic

Administrator ds. serwera Fachowiec
    Mieszka w
    Zawiercie
    Auto
    156 SW 1.9 JTDm

Domyślnie

Mielismy potlumaczyc przyciski i porobic loga do stylow, a potem dopiero je udostepnic. Ale ok, kazdy wybierze jaki bedzie mu bardziej czytelny i wygodny. Style mozna zmieniac na dole kazdej strony. Styl RedBar zostanie podstawowym stylem Alfaholikow, a jak ktos bedzie wolal inny to bedzie sobie zmieni.

Jak ktos ma chec to moze potlumaczyc przyciski - moge powysylac PSD.

Alfalotnik
    Gość

Domyślnie

No ale mogli by kilka rzeczy dopracowac, np inne kolory postow przeczytanych, zeby to jakos sie odroznialo. I jeszcze po otwarciu postu wczesniej bylo podpisane do ktorego miejsca bylo przeczytane, nie dalo by sie tego spowrotem uruchomic..?

Administrator ds. serwera Fachowiec
    Mieszka w
    Zawiercie
    Auto
    156 SW 1.9 JTDm

Domyślnie

Cytat Napisał Alfalotnik Zobacz post
    No ale mogli by kilka rzeczy dopracowac, np inne kolory postow przeczytanych, zeby to jakos sie odroznialo. I jeszcze po otwarciu postu wczesniej bylo podpisane do ktorego miejsca bylo przeczytane, nie dalo by sie tego spowrotem uruchomic..?
    Po nacisnieciu > przenosi Cie do ostatniego posta.

Użytkownik Pirat drogowy
    Mieszka w
    Kalisz
    Auto
    Gtv TS 916 Lusso, 156 JTD SportPack

Domyślnie

A mnie odpowiada i wygląd i funkcje ale może to przez to że już jakiś czas jestem na podobnym w stylu forum innej marki

Kate
    Gość

Domyślnie

Alfalotnik wybacz bezpośredniość ale jak czytam takie posty to mnie skręca! Jeśli Ci się nie podoba to ZAPROPONUJ coś. Znajdź templatke, która Ci się podoba, przerób ją by była czytelna i podrzuć adminom, żeby wrzucili na forum. Wtedy na pewno będziesz usatysfakcjonowany wyglądem forum. Najłatwiej jest narzekać....

Forum działa DOPIERO 24h! Zastanowiłeś się ile ktoś poświęcił czasu na to by było coraz lepiej... i ile JESZCZE musi poświęcić?

gonzek
    Gość

Domyślnie

Ten styl jest bardzo fajny, jednak nie podobają mi się dane z lewej storny każdego postu (jaśniejsze tło i ramka) - moim zdaniem zbędne urozmaicenie.

Ogólnie vBulletin a phpBB to jak maluszek i alfa. Różnica ogromna. vBulletin daje ogromne możliwości (sam jestem administratorem dużego forum opartego o ten skrypt). I sam też przechodziłem z phpBB na vBulletin. Użytkownicy trochę marudzili, ale po czasie przyznali rację - różnica kolosalna.

Także raczej kwestia przyzwyczajenia i dostosowania skryptu do charakteru forum (z tego co widzę ekipa nad tym pracuje).

Superjahu007
    Gość

Domyślnie

A ja apeluję do wszystkich użytkowników o spokój i odrobinę cierpliwości. Ta zmiana jest tak wielka że po prostu na początku przeraża i paraliżuje . Przysporzyła ona wiele pracy Administratorom i obsłudze forum . I pewnie jeszcze trochę to potrwa nim się wszystko dopracuje . Za miesiąc nikt nie będzie pamiętał jak to było na "starym" . Mnie się coraz bardziej podoba .

Redaktor naczelny Romeo Avatar fiergloo
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 164 3.012v Automat // Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v FL// Lancia Kappa 2.4JTD FL

Domyślnie

Mnie sie podoba, dużo większe możliwości, wygląd jest ok. Chociaż fakt faktem oznaczenia postów zmieniłbym na bardziej różniące się kolory(chodzi o to co jest w legendzie na stan teraźniejszy) bo człowiek może zdurniec.
    http://fiergloo.blogspot.com lub http://fiergloo.pl/ - moje spojrzenie na motoryzację