Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
    Użytkownik Ogier
    Mieszka w
    Będzin
    Auto
    były Alfa Romeo 156 2.5 V6, 1.6 TS

Domyślnie Problem z czytaniem tematów

kurcze jakos nie kumam tego forum: zacząłem je przeglądać i zauważyłem, że nie ma pełnego dostepu dopuki się nie zarejestruje wiec dokonałem rejestracji i teraz jak otwieram jakiś temat to moge go czytać jakby od połowy, chociażby temat ze zmianą lamb na GTA look w dziale tuning. Wyświetlam pierwszą stronę a widze wiadomości tylko z dzisiaj. Co mam z tym zrobić ?

---------- Post dodany o godzinie 20:45 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 20:38 ----------

skumałem o co chodzi. Widze poprostu posty w temacie w odwrotnej kolejności. Da się to jakoś odwrócić czy to forum jest poprostu "specyficznie" skonstruowane ?

› Więcej...: Problem z czytaniem tematów

cin_ek
    Gość

Domyślnie

da się musisz wejść do ustawień profilu i w zaawansowanych ustawieniach jest coś takiego jak OPCJE WYŚWIETLANIA TEMATÓW a tam z kolei masz tryb wyświetlania i musisz wybrać LINIOWY - STARSZE NA POCZĄTKU

Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Administracja
    Auto
    8C Bi Turbo + NO2

Domyślnie

Cytat Napisał Amadi90 Zobacz post
    skumałem o co chodzi. Widze poprostu posty w temacie w odwrotnej kolejności. Da się to jakoś odwrócić czy to forum jest poprostu "specyficznie" skonstruowane ?
    Pomyłka, było tak ustawione dla nowych użytkowników. Od teraz powinno wyświetlać się tak jak na wszystkich forach, czyli najnowsze posty na końcu tematu.

Dzięki za sygnał.