Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 678910111213141516
Pokaż wyniki od 151 do 154 z 154
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08

Domyślnie

Jak mogę się wtrącić bo jestem kierowcą w RABENIE ( spedycja ). Kolego Szerszeń - jak nie podałeś włąsciwych wymiarów przesyłki ( z paletą ) czyli . szer 120x80 i do tego wysokość ( też z paletą ) to się nie dziw ,że ci zmienili koszta . Druga sprawa ,że już sama cena ( 100 pare złociszy ) za paletę już podpada bo niska ( chyba ,że jesteś stałym klientem z umową - upusty ) . Jakbyś wysyłał tampon w metrowym kartonie to też w kalkulatorze podałbyś wymiary tamponu ? ZAWSZE ALE TO ZAWSZE PODAJEMY WYMIARY WRAZ Z OPAKOWANIEM ZEWNĘTRZNYM ( KARTON/PALETA ) TAK SAMO JAK PODAJEMY WAGĘ BRUTTO ( Z PALETĄ/KARTONEM ) A NIE SAMĄ WAGĘ TOWARU . Ja mam na codzień styczność z firmami ,które wysyłają towar o zaniżonej wadze bądz błędnie wprowadzonych wymiarach . Niektórzy są tak tępi ,że wysyłają duże przedmioty np . kompresor przemysłowy o dług.np: 2m na euro palecie i podają wymiary 120x80 bo przecież idzie na palecie ( więc to co wystaje poza nią mam obciąć kontówką ) . Szerszeń zrozum : Kurier który to zabiera nie jedzie finalnie do odbiorcy . Jedzie na magazyn crossowy ( przerzutowy ) i tam logistycy planują wahadło ( przerzut na docelowy-regionalny magazyn ) . Przez błędne wprowadzanie danych w systemie okazuje się ,że ileś towaru nie miesci się na naczepie (wahadle ) i nie dociera w terminie . A potem klienci towarów ,które nie dotarły oczywiście mają roszczenia do spedycji . Może w twoim przypadku troche głupio wyszło bo jak ja przyjeżdżam na firme i są rozbieżności to informuje klienta ,że mogą być zmiany ( ja nie znam cennika bo jestem podwykonawcą ) i wprowadzam zmiany ( wymiarów/wagi ) na liscie przewozowym . Potem z klientem kontaktuje się DOK celem wyjaśnienia . Tyle ,że K-EX to mała kurierka i se widocznie nie dają rady ( nie są tak zorganizowani ) ale to nie przesądza w tym wypadku o ich winie . Nie podoba mi się tylko brak odzewu z ich strony bądz chęci rozwiązania pozytywnego tej sprawy . Pozdrawiam

› Więcej...: Alfaholicy.org TRANSPORT - Kurier klubowy

Moderator Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, 147 Ti, Lancia Phedra FL, 147 2,0 3D, 147 1,6 FL 5d LPG i 159 SW 1,9

Domyślnie

Czy ktoś wie dlaczego strona kuriera od około tygodnia nie działa?

Świstak_326
    Gość

Domyślnie

Dzięki za pomoc pozdrawiam

Użytkownik Świeżak Avatar baton
    Mieszka w
    Cieszyn
    Auto
    155 1.8 TS 16V

Domyślnie

Witajcie, nie wiem czy temat jeszcze funkcjonuje, ale może ktoś kursuje na trasie Poznań - Śląsk ?