Przymierzam się do sprzedaży Alfy, którą posiadam od 4 lat (wcześniej była właścicielem osoba, którą znam osobiście i o auto bardzo się troszczyła i osobiście sprowadziła go z Włoch), aktualny przebieg około 151000km.
Historia opisana tutaj https://www.forum.alfaholicy.org/nas...95_mikecz.html
bądź prowadzona tutaj: https://www.spritmonitor.de/en/detail/792422.html
Do auta są dwa klucze, kompletna dokumentacja i mnóstwo faktur, etc. Sa też zdjęcia z prac do wglądu. Oraz kilka pudeł części, niektóre już ciężkie do zdobycia - nowe przednie sprężyny, nowe przednie wahacze, użyte ale dobre przednie amortyzatory i ich mocowania, sporo różnych przekaźników, części silnika (łącznie z wałem korbowym w bardzo dobrym stanie), obie ECU, turbina, skrzynia biegów; ogólnie części same w sobie za kilka tysięcy.
Stan oceniam jako fajny, mechanicznie działa jak ma, kosmetycznie przydała by się polerka i polakierowanie przedniego zderzaka (mały garaż -> parkowanie na styk, ale tragedii nie ma).
Usterki:
- delikatny wyciek płynu chłodniczego - nie udało mi się go na razie zlokalizować, ale czasami pod autem znajduję trochę płynu
- warto by wyciągnąć i wyczyścić korektor hamulcowy tylnej osi - czasami nie blokuje prawidłowo prawego tylnego koła - nawet podczas agresywnego hamowanie nie jest to wyczuwalne, zauważone tylko podczas wymiany płynu i obracaniem kołem - ogólnie mam w planie się za to sam zabrać, więc zobaczymy jak wyjdzie z czasem

Auto jest aktualnie na czeskich tablicach (zarejestrowane na mnie), więc będzie trzeba go przerejestrować do Polski. Papierologię po Czeskiej stronie oczywiście załatwię we własnym zakresie, łącznie z tablicami transportowymi (ważne na 3 miesiące).
Samochód sprzedaję na oryginalnych 16" felgach z wersji Super.

Powód sprzedaży - auto lubię, ale jakoś dla mnie straciło urok i chciałbym rozpocząć jakiś nowy projekt Na dodatek garaż i budżet tylko jeden. Możliwość zamiany na coś ciekawego (nawet do większego remontu, o ile nie będzie trzeba po niego przyjechać z łopatą i miotłą, żeby go załadować ).

Cena na chwilę obecną 15 tysi (co myślę jest fair cena, biorąc pod uwagę stan oraz inwestycje), dopóki nie sprzeda się auto na które mam chrypkę, a w razie zdecydowanego podejścia jestem w stanie jeszcze delikatnie poruszyć ceną.
Chetnie odpowiem na pytania albo podeślę więcej zdjęć - zapraszam na priv, mail (michal<kropka>chlup<malpa>protonmail<kropka>com) lub pod numere 7 dziewięć 8 jeden 5 sześć 1 pięć 8.
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sprzedaz (2).jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	220.9 KB
ID:	273581Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sprzedaz (5).jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	154.3 KB
ID:	273582Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sprzedaz (6).jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	108.1 KB
ID:	273583Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sprzedaz (8).jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	112.7 KB
ID:	273584Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sprzedaz (9).jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	112.8 KB
ID:	273585Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sprzedaz (14).jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	167.3 KB
ID:	273586